NAD C298

Kód: 558
Značka: NAD
ZDARMAZDARMA
NAD C 298 Pre Production Front Above
62 490 Kč / ks
Na objednávku
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Výkonný dvoukanálový stereo zesilovač, který nastavuje nový standard v reprodukci zvuku.

NAD C 298 by mohl být základní výkonový zesilovač, ale není, protože jsme pečlivě prošli všechny způsoby použití, se kterými se můžete setkat. Přítomnost symetrických vstupů umožňuje přirozené propojení s high-end předzesilovači a procesoryNAD C 298 by mohl být základní výkonový zesilovač, ale není, protože jsme pečlivě prošli všechny způsoby použití, se kterými se můžete setkat. Přítomnost symetrických vstupů umožňuje přirozené propojení s high-end předzesilovači a procesory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Úžasná flexibilita

NAD C 298 by mohl být základní výkonový zesilovač, ale není, protože jsme pečlivě prošli všechny způsoby použití, se kterými se můžete setkat. Přítomnost symetrických vstupů umožňuje přirozené propojení s high-end předzesilovači a procesory. Vstupy mají možnost nastavení zisku a tím i perfektního doladění k ostatním komponentům. Linkový výstup dovoluje navýšení výkonu v tom samém kanálu pro připojení dalších reprosoustav nebo subwooferů. Automatické zapnutí při přítomnosti signálu na vstupu s nastavitelnou citlivostí je ideální při integraci do řídících systémů nebo když zesilovač skryjete do nábytku. K dispozici je také zemnící oko, které může být užitečné pro eliminaci zemních smyček a brumů v komplexních systémech s více jednotkami. Spolu s touto konektivitou je k dispozici přepínač do můstkového režimu, ve kterém pracuje NAD C 298 jako výkonný monoblok. Začněte s jedním C 298 a pořiďte si druhý, až budete mít jiné hladovější reproduktory.

Správné základy

Je překvapivé, kolik na první pohled pokročilých produktů na současném trhu často postrádá mnoho nejzákladnějších podmínek pro uspokojivé podání zvuku. Obvody s nízkým šumem, přesný souběh kanálů, správné charakteristiky vstupní a výstupní impedance, velké rozpěti pro přetížení a stabilita při připojení náročných reprosoustav. NAD začíná precizním splněním těchto podmínek a dále na nich staví. K našim linkovým vstupům, jak symetrickým, tak nesymetrickým, lze připojit všechny druhy analogových zdrojů zvuku, protože nabízejí ideální charakteristiku vstupní impedance s lineárními zesilovači s ultra nízkým šumem. Díky tomu je eliminována degradace zvuku, který by vznikla nesprávnou zátěží připojeného zdroje zvuku. Toto všechno jsou detaily, které můžete slyšet.

Sofistikovaná síla

NAD opustil zastaralé a velmi energeticky náročné lineární napájecí zdroje a výkonové obvody ve třídě AB, které promarní téměř polovinu energie produkcí tepla místo zvuku. Místo toho jsme vyvinuli obvody s lepším výkonem založené na spínaných napájecích zdrojích a výkonových obvodech třídy D. Kdysi bylo toto řešení považováno za horší než tradiční zapojení, ale usilovná práce NADu v této oblasti vyústila ve vytvoření jedněch z nejlepších zesilovačů. Tyto nové konstrukce jsou velmi lineární v širokém frekvenčním pásmu, dodávají konzistentní výkon do všech reproduktorových zátěží a dosahují dramatického posunu oproti předchozím modelům.

Štědře dimenzovaný napájecí zdroj snadno dodává 185W trvalého výkonu se špičkami až 570W okamžitého výkonu pro krátkodobé hudební přechody. Inovativní asymetrické napájení Power-Drive plně využívá každý dostupný watt se svou obrovskou rezervou dynamického výkonu, dostupného pro přesnou reprodukci dynamických špiček bez zkreslení nebo komprese. Tento vysoce efektivní napájecí zdroj má také téměř dokonalou regulaci napětí v širokém spektru provozních podmínek a poskytuje pevný základ bez šumu pro výkonové stupně.

Zesilovací technologie Purifi ‘Eigentakt’

Purifi je dánská technologická společnost, která svedla dohromady několik špičkových inženýrů, kteři mají za pomocí pokročilého matematického modelování vyřešit poslední zbývající omezení zvukových zesilovačů. Zatímco je na současném trhu mnoho dobře znějících zesilovačů, Purifi zvolilo čerstvý pohled na každý aspekt zvukového podání zesilovače a našlo mnoho zdánlivě malých nelinearit, které mohou mít dramatický vliv na celkový zvuk. Tento návrat k základním principům vedl k úžasně jednoduchému přístupu k řešení některých pozoruhodně komplexních problémů. S vlastnostmi a technologií nesrovnatelnou s jinými zesilovači stejné třídy je NAD C 298 jednoduchým upgradem jakéhokoli systému a překvapivý partner pro nejsofistikovanější a nejpokročilejší reprosoustavy na trhu.

Vlastnosti

 • 2 x 185W jmenovitý výkon do 8 ohmů
 • 2 x 340W jmenovitý výkon do 4 ohmů
 • 260/490/570W stereo dynamický výkon do 8/4/2 ohmů
 • 1 x 620W jmenovitý výkon do 8 ohmů v můstkovém režimu
 • 1000/1100W mono dynamický výkon do 8/4 ohmů
 • Symetrický linkový vstup XLR
 • Nesymetrický linkový vstup RCA
 • Ovládání vstupní úrovně
 • Linkový výstup pro možnost řetězení více zesilovačů
 • 12V Trigger vstup/výstup
 • Automatické zapnutí s volitelnou prahovou úrovní
 • IR vstup/výstup
 • Zemnící oko
 • Odnímatelný napájecí kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Výkonnové zesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz