Musical Fidelity M6x Vinyl

Kód: 3549/CER 3549/STR Zvolte variantu
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
M6x VINYL Front Black Hi Res
49 990 Kč / ks
Ihned k dodání 3 dny Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
22.5.2024 23.5.2024 Zvolte variantu

Musical Fidelity M6x Vinyl je přepracovaný M6 Vinyl, nyní se symetrickým vstupem a plně diskrétní konstrukcí obvodů!

M6x VINYL je velmi výkonný, vysoce přesný gramofonový zesilovač MM/MC kazet v nádherně navržené a provedené skříni. Rozhodli jsme se vytvořit gramofonový stupeň bez jakýchkoli praktických omezení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je navržen tak, abyste nemohli přetížit vstupní stupeň nebo se při běžném používání setkat s jakýmikoli praktickými omezeními výstupní řídicí kapacity, ať už při provozu v režimu single-ended nebo balanced. Má tři vstupy a každý z nich lze individuálně nastavit buď pro MM/ MC, nebo pro zatížení. Každý vstup si pak také pamatuje své vlastní nastavení. Nabízí nejmodernější technické a zvukové parametry za velmi příznivou cenu a je ztělesněním pravého ducha špičkového zvuku.

Filozofie designu
Při aktualizaci modelu M6 ViNYL na M6x ViNYL jsme přešli na zcela diskrétní obvody, což má za následek lepší technické parametry a lepší zvuk. Je vybaven jedním symetrickým vstupem a výstupem a také dvěma jednostrannými vstupy a jedním jednostranným výstupem, aby dobře zapadl do jakéhokoli vinylového hi-fi systému. Důležitá otázka však zní: co je na diskrétních obvodech tak zvláštního?

Výhoda diskrétních obvodů
Diskrétní obvod se skládá z elektronických součástek, které jsou samostatnými zařízeními, nazývanými také diskrétní součástky. Mohou to být "pasivní" součástky, jako jsou rezistory, kondenzátory a induktory, i "aktivní" součástky, což jsou v našem případě tranzistory. Opakem by byl integrovaný obvod, který v signálovém řetězci používá operační zesilovače (Op-Amps). V našem oboru používáme specializované operační zesilovače konstruované pro audio aplikace, které nám umožňují vyrábět velmi malou a účinnou elektroniku a také šetří čas konstruktérů. Nespočetné hodiny poslechových testů a dlouholeté zkušenosti nám však ukázaly, že ani ty nejlepší Op-Ampy nebývají tak neutrální, přirozené, dynamické nebo živé - což jsou všechno charakteristiky "zvuku" Musical Fidelity. Z tohoto důvodu jsme znovu objevili naši vášeň pro tradiční, diskrétní konstrukce. Tam, kde standardní gramofonové předzesilovače s integrovanými obvody mají několik desítek nebo stovek součástek, diskrétní konstrukce budou oproti tomu využívat stovky nebo tisíce součástek. To sice prodlužuje proces návrhu, ale podle našeho názoru vede k nejlepšímu zvuku za vaše peníze. Přístroj je vybaven třemi samostatnými, nezávisle volitelnými vstupy pro kazety. To umožňuje volbu mezi třemi různými gramofony nebo v případě potřeby více konfiguracemi tónového raménka. K dispozici je volitelné zesílení umožňující různé citlivosti kazet a tónové přizpůsobení jakémukoli zařízení. Typ a zatížení kazety se volí pomocí předních voličů pro optimální výkon kazety.

Vytvoření cesty pro čistou hudbu
Pravý smysl jakékoli elektronické, vlastně jakékoli zvukové komponenty spočívá v tom, že o ní nevíte. Úplně zapomenete na její existenci. Podle tohoto kritéria je M6x Vinyl téměř dokonalý. Nemá prakticky žádný slyšitelný šum, nemá skutečně žádné zkreslení, nemůžete přetížit jeho vstup ani výstup, můžete dokonale zatížit svou kazetu. Existuje proto, aby sloužil hudbě. Aby k vašim uším a srdci přinesl záměr, emoce a vášeň umělce.

Vinyl M6 ve stručnosti
Přesné a precizní načítání pro MM a MC kazety
Vyvážený vstup a výstup
Plně diskrétní konstrukce desky s obvody

gramofonový předzesilovač MM/MC; nastavitelná zátěž MM/MC na předním panelu;

Vstupy: 2x RCA nesymetrický, 1x XLR nesymetrický;
Výstupy: 1x RCA nesymetrický, 1x XLR symetrický;

Rozměry: 440x100x385mm; 5,5kg; provedení černé nebo stříbrné

Doplňkové parametry

Kategorie: Gramofony
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz