Musical Fidelity M3x Vinyl

Kód: 3552/CER 3552/STR Zvolte variantu
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
MF M3 x vinyl black front cutout
34 990 Kč / ks
3 dny 3 dny Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
21.6.2024 21.6.2024 Zvolte variantu

Musical Fidelity M3x Vinyl je plně diskrétní gramofonový stupeň - Made in the EU.

M3x VINYL je gramofonový předzesilovač, který je navržen tak, aby neměl žádná praktická omezení. Připojení je přímočaré. Máte k dispozici vstup a výstup. Ani jeden z nich nemůže být přetížen na vstupu nebo omezen ve výstupní řídicí kapacitě. Lze jej nastavit pro MM nebo MC a přesné zatížení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízí nejmodernější technické a zvukové parametry stejně jako M6x ViNYL, ale na levnější vstupní úrovni ztělesňující pravého ducha špičkového zvuku.

Filozofie designu
U modelu M3x ViNYL se stejně jako u jeho většího bratra M6x ViNYL přešlo na zcela diskrétní obvody, což má za následek lepší technické měření a lepší zvuk. Je vybaven jedním single-ended vstupem a výstupem. Důležitá otázka však zní: co je na diskrétních obvodech tak zvláštního?

Výhoda diskrétních obvodů
Diskrétní obvod se skládá z elektronických součástek, které jsou samostatnými zařízeními, nazývanými také diskrétní součástky. Mohou to být "pasivní" součástky, jako jsou rezistory, kondenzátory a induktory, i "aktivní" součástky, což jsou v našem případě tranzistory. Opakem by byl integrovaný obvod, který v signálovém řetězci používá operační zesilovače (Op-Amps). V našem oboru používáme specializované operační zesilovače konstruované pro audio aplikace, které nám umožňují vyrábět velmi malou a účinnou elektroniku a také šetří čas konstruktérů. Nespočetné hodiny poslechových testů a dlouholeté zkušenosti nám však ukázaly, že ani ty nejlepší Op-Ampy nebývají tak neutrální, přirozené, dynamické nebo živé - což jsou všechno charakteristiky "zvuku" Musical Fidelity. Z tohoto důvodu jsme znovu objevili naši vášeň pro tradiční, diskrétní konstrukce. Tam, kde standardní gramofonové předzesilovače s integrovanými obvody mají několik desítek nebo stovek součástek, diskrétní konstrukce budou oproti tomu využívat stovky nebo tisíce součástek. To sice prodlužuje proces návrhu, ale podle našeho názoru vede k nejlepšímu zvuku za vaše peníze.

Toroidní výkonový transformátor
Speciální zvukový transformátor s nízkým nasycením jádra snižuje úroveň elektromagnetického vyzařování, což je nezbytné, protože jinak by žádný gramofonový zesilovač nikdy nemohl správně fungovat. Spolu se vzdáleností mezi transformátorem a zesilovací sekcí a elektromagnetickým stíněním vytváříme neuvěřitelně vysoký odstup signálu od šumu. Pokud pracujeme s několika stovkami mikrovoltů z gramofonové vložky, vše hraje svou roli; každý decibel poměru signálu k šumu je zásadně důležitý. Poprvé jsme implementovali naše nové vlastní řešení napájení, které má nulovou spotřebu v pohotovostním režimu. Absolutně nulovou! Jedná se o super ekologický produkt a jsme si jisti, že neexistuje žádný jiný výrobek s takovou ekologickou pohotovostní funkcí.

Dělený pasivní ekvalizér
Mnoho jiných gramofonových stupňů používá jedinou ekvalizační síť v globální zpětnovazební smyčce. Pomocí sítě EQ se zesílený signál z výstupu gramofonového předzesilovače vrací zpět na vstup gramofonového předzesilovače. Jedná se o již zmíněnou zpětnovazební smyčku a výsledky, jak si jistě dokážete představit, nejsou v souladu s vysokými standardy v konstrukční filozofii Musical Fidelity. M3x ViNYL používá pro svou křivku RIAA rozdělenou pasivní ekvalizaci v samostatných zesilovacích stupních bez globálních smyček záporné zpětné vazby. To je sice nákladnější na návrh a realizaci, ale zajišťuje to nejpřesnější zobrazení ideální EQ křivky. Dělená pasivní ekvalizace umožňuje lepší impedanční přizpůsobení a nižší odchylky od ideální křivky RIAA.

Špičkové strojírenství a elektrotechnika - ruční výroba v EU
M3x ViNYL má ocelové šasi a silnou, těžkou hliníkovou čelní desku, která přináší vynikající tuhost celého systému a zároveň skvělou izolaci proti vnějšímu rušení. Klíčovým faktorem pro udržení poměru signálu k šumu na nejvyšší možné úrovni je obrovská vzdálenost mezi výkonovým transformátorem a sekcí zesilovače. Kvalita vnější povrchové úpravy šasi, která je více než krásná, stejně jako elektronika uvnitř - vše je zapojeno ručně - je udržována nejvyššími výrobními standardy, kterých nyní dosahujeme tím, že jsme plně přešli na výrobu zcela Made in EU!

M3si ve stručnosti
MM a MC vstup
Přesné možnosti načítání pro jakoukoli kazetu
Plně diskrétní konstrukce desky s obvody
Speciální toroidní transformátor s nízkým nasycením jádra navržený na míru požadavkům gramofonového stupně
Šetrný k životnímu prostředí - absolutně nulová spotřeba energie v pohotovostním režimu
Dělený pasivní ekvalizér RIAA a DECCA
Těžká hliníková čelní deska s ocelovým šasi
Minimální elektromagnetické rušení z napájecího zdroje do phono předzesilovače
Velká konstrukce šasi umožňuje obrovskou vzdálenost mezi výkonovým transformátorem a sekcí zesilovače
Vyrobeno v EU

gramofonový předzesilovač MM/MC; nastavitelná zátěž MM/MC na předním panelu; 1x RCA nesymetrický vstup; 1x RCA nesymetrický výstup;

Rozměry: 440x97x385mm; 6,4kg; provedení černé nebo stříbrné

Doplňkové parametry

Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz