Musical Fidelity M3X DAC

Kód: 4177/CER 4177/STR Zvolte variantu
Novinka
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Musical fidelity m3xdac black front
36 990 Kč / ks
Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
7.8.2024 7.8.2024 Zvolte variantu

Náš převodník M3x DAC je naší novinkou v oblasti cenově dostupných high-endových převodníků. Díky své technické zdatnosti, vynikajícím technickým parametrům, pečlivému návrhu desky plošných spojů v tradici Musical Fidelity, pečlivému uspořádání napájecího zdroje a vynikající kvalitě provedení nabízí nový převodník M3x DAC skutečně vynikající nabídku moderního high-endového designu DAC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Převodník M3x využívá konstrukci D/A převodníku s upsamplingem a špičkový převodník vzorkovací frekvence SRC4392 od společnosti Burr Brown, který má za úkol přetaktovat všechny signály PCM a převést je na 24 bitů a 192 kHz. Up-sampling provedený v tomto sofistikovaném a čistém provedení nám umožňuje dosáhnout nejnižší úrovně zkreslení a zachovat a pozvednout úroveň přehrávání digitální hudby.

D/A převodník PCM1795 zvládá frekvence PCM až 24 bitů a 192 kHz a nativní a DoP DSD až DSD256. Soubory DSD nejsou převzorkovány, ale přehrávají se v původním formátu.

Jednosměrné výstupy RCA a symetrické výstupy XLR mají každý vlastní výstupní vyrovnávací paměť. Oba výstupní stupně poskytují vynikající kvalitu zvuku, vykazují velmi nízký šum, velký rozkmit výstupního napětí a vysoký proudový náboj. Vynikající šířka pásma zesílení a velmi rychlý průběh signálu vytvářejí výjimečně nízké zkreslení.

Super tichý napájecí transformátor
Převodník M3x je ukázkou našeho dalšího vývoje našich super tichých napájecích transformátorů. Průmyslové napájecí zásuvky s filtrem EMI a blokátorem stejnosměrného proudu zastavují rušení a eliminují brum transformátoru. Toroidní transformátor s nízkým nasycením jádra je ideální pro audio aplikace a díky extrémně nízkému elektromagnetickému vyzařování je ideální zejména pro digitální audio.

M3x-dac-2

Správný návrh a rozvržení desky plošných spojů
Digitálně analogové převodníky představují ve srovnání s analogovými zesilovači vlastní konstrukční výzvy. Pracují v odlišných oblastech, mají své vlastní požadavky a je třeba k nim tak přistupovat. Požadavky na napájení jsou jedinečné a řešení navržená pro zesilovače nebudou vykazovat podobné výsledky při spojení s digitálními obvody.

Ve společnosti Musical Fidelity jsme vždy kladli na návrh a uspořádání desek plošných spojů ty nejvyšší nároky. Nejsme příznivci okázalého designu desek jen kvůli vzhledu. Návrh a uspořádání musí být přizpůsobeny každé aplikaci, dobře měřit A znít podle představ. Teprve pak jsme odvedli svou práci. V tomto okamžiku jsme posluchači poskytli hmatatelný pocit místa nahrávání, který umisťuje interprety do holografického prostoru v reálném čase v jejich vlastních domovech.

Pokud věnujeme pozornost každému aspektu převodníku M3x, získáme vynikající výkon. Mechanická konstrukce je nekompromisně tuhá a pevná v typické tradici Musical Fidality. Přední panel je vyfrézován z lisovaného hliníkového profilu. Spolu s těžkou ocelovou skříní tak chrání vnitřní části před vnějšími elektromagnetickými poli a stejným způsobem i zbytek vaší HiFi výbavy před elektromagnetickými poli generovanými převodníkem M3x DAC.

Převodník M3x ve stručnosti

digitálně-analogový převodník DAC, vstupní model s mimořádnou linearitou a separací kanálů s velmi nízkým šumem a zkreslením; s podporou Roon Tested, DSD;

variabilní nebo fixní výstupy: 1x XLR; 1x RCA ; digitální vstupy: 2x RCA koaxiální, 2x Toslink optický - oba
vstupy 24bit/192kHz( PCM), 1x USB "B" 2.0 - 32bit-192kHz PCM/DSD256;

rozměry: 440x100x363mm; Hmotnost 6,8kg;  Barevné proveden černé nebo stříbrné

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehrávače a jiné zdroje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz