Isotek V5 Elektra

Kód: 3393/CER 3393/STR Zvolte variantu
Značka: IsoTek
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
V5 Elektra Siver Slide 2
36 990 Kč / set
3 dny 3 dny Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
28.6.2024 28.6.2024 Zvolte variantu

V5 Elektra přináší legendární vícenásobné a individuální čisticí sítě IsoTek určené pro každou zásuvku do nové nižší cenové třídy. V5 Elektra tak musí být cenově nejvýhodnějším vylepšením výkonového čištění, které lze za peníze pořídit. Nový model V5 má okamžitý výkon na kohoutku, odpor stejnosměrného proudu se blíží ideálu nula ohmů. Ochranný stupeň je čtyřikrát vyšší než minimální požadavek, zvýšený na 67 500 A okamžitého proudu. Toto šesticestné síťové čištění je v podstatě šest systémů výkonového čištění v jedné krabici!

Detailní informace

Detailní popis produktu

V5 Elektra představuje nový základní systém společnosti IsoTek pro čištění komponentů na šířku, který je vybaven šesti nezávislými zásuvkami se šesti samostatnými sítěmi pro čištění. Elektra měří 450 mm na šířku, 350 mm do hloubky a 106 mm na výšku. Je vybavena dvěma vysokoproudovými výstupy (pro zesilovače), které jsou řízeny dvoustupňovou vysokoproudovou sítí pro čištění výkonu sestávající jak z tlumivky, tak z dvojité konstrukce filtru Pi. Každý ze čtyř zbývajících středněproudých výstupů (pro vaše zdrojové komponenty) je vybaven čtyřmi nezávislými šestistupňovými sítěmi pro čištění výkonu s delta filtrem, které poskytují téměř 20 dB čištění výkonu při 1 kHz (referenční 600 Ohmů), to se pak zlepší na téměř 40 dB při 10 kHz, což je desetkrát více než doporučený standard. Dalších pět nezávislých filtračních stupňů je umístěno mezi jednotlivými výstupy v kombinaci se systémem IsoTek Adaptive Gating, který je dvojnásobný oproti modelu EVO3 Aquarius, a je navržen tak, aby eliminoval křížové znečištění diferenciálního režimu mezi jednotlivými výstupy napájení.

Elektra tak představuje šest čisticích systémů v jedné krabici. Většina výkonových filtrů tohoto typu spojuje výstupní zásuvky dohromady a provozuje je v sériovém zapojení. To je chyba v úsudku, protože diferenciální režimový šum, vytvářený připojenou zátěží (vašimi audio komponenty), bude křížem kontaminovat výstupní zásuvky. Elektrická architektura a více výkonových čisticích sítí, jedna pro každou výstupní zásuvku V5 Elektra, tomu zabraňuje, a proto je lepší.

Diferenciální i společný šum jsou výrazně sníženy. Křížová kontaminace připojených součástek je rovněž omezena na minimum díky více stupňům čištění napájení, jednomu pro každou výstupní zásuvku. Většina napájecích filtrů spojuje výstupní zásuvky dohromady a vede každou z nich v sérii. To je chyba, protože diferenciální šum vytvářený připojenou elektronikou bude křížově kontaminovat z jedné výstupní zásuvky do druhé.

Elektrická architektura a design modelu V5 Elektra odpovídají vysokému standardu účelného designu společnosti IsoTek. Konstrukce a topologie desky s plošnými spoji (PCB) má dvojnásobné zatížení mědí oproti průmyslovému standardu a je postříbřena pro zvýšení proudové náročnosti a snížení odporu. Jedinečné kritické (na zakázku vyráběné) součástky mají lepší celkové tolerance s lepší indukčností a proudovou zatížitelností než řada EVO3. Tento nový obvod nabízí dvojnásobnou indukčnost a o 40 % vyšší proud ve srovnání s řadou EVO3 Aquarius. To přispívá k otevřenější a konkrétnější zvukové scéně, mikrodynamice a většímu množství detailů s bezprostřednějším časováním. V celé této nové konstrukci byl použit dramaticky vylepšený stejnosměrný proudový odpor (DCR). Součástí cíle společnosti IsoTek je snížit DCR a přiblížit tak výkon ideálu nula ohmů.

Tato technologická vylepšení vedou k tomu, že V5 Elektra poskytuje absolutní výkon 10 A, neomezenou dodávku proudu (téměř 16 A přechodový proud) v rámci normy energetické společnosti a předpisů povolených v rámci výrobku navrženého pro 10 A.

Obecné

Nová V5 generace síťové a ochranné filtrace v základní kategorii  nejefektivnějším poměrem výkon/cena,

6-ti zásuvková jednotka účinně odstraňuje rušení sítě a optimalizuje čisté napájení pro vylepšení reprodukce celého AV systému

Výstup 6 X EU shuko zásuvka ( 2x vysokoproudé výstupy max.10A/2300W

4x výstupy max. 5A/1150W

Vstup/přívod: 10A IEC C14, 1 x systém Link

Barevné provedení stříbrné a černé

Rozměry : 450x106x350mm, hmotnost 9 kg

Příslušenství : 1 x kabel EVO3 Intium C13/1,5m

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry a regenerátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz