Isotek EVO3 Ascension

Kód: 1023/2M 1023/2M2 Zvolte variantu
Značka: IsoTek
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
obrázek 2021 12 06 002744
74 990 Kč / ks
Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
14.5.2024 14.5.2024 Zvolte variantu

Vyjimečné provedení stříbřené OCC měďi s dlouhým krystalem a kryogenickou úpravou má jedinečné vlastnosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato jedinečná konstrukce se skládá z hluboce kryogenicky ošetřených postříbřených měděných vodičů Ohno, které jsou obaleny vzduchovým dielektrikem s částečným kontaktem FEP, a poté je konstrukce utěsněna další extrudovanou objímkou FEP. Každá z těchto jednotlivých sestav vodičů je zabalena do Mylaru s dalším OFC stíněním, načež je mírně pootočena trubičkami ze vzduchu FEP.

Ascension snižuje hladinu šumu na úroveň inkoustově černé, otevírá zvukovou scénu s holografickými obrazy, vzduchem a prostorem a bezkonkurenční mikrodynamikou. Úžasné.

KONSTRUKCE: Vodiče jsou v paralelním uspořádání s mírným rotačním zkrutem. Tato zavedená technika zůstává první linií obrany proti RFI a EMI.

A) Vodiče: Měděné vodiče Ohno Continuous Cast o průměru 4,0 m2 s postříbřením nabízejí ve srovnání s tradiční OFC výrazně vyšší úroveň čistoty. Každý vodič je hloubkově kryogenicky ošetřen až na -196 °C. Geometrie a metalurgie použitá v tomto kabelu nabízí vynikající výkon s mimořádně působivou elektrickou vodivostí.

B) Dielektrikum: Pro dosažení dielektrické konstanty blízké vakuu vytvořila společnost IsoTek virtuální vzduchové dielektrikum, které nabízí dielektrickou konstantu pouhých 1,0548. Této vzduchové bariéry je dosaženo minimálním kontaktem vodičů a použitím FEP (teflonového) můstku. FEP je sám o sobě vynikajícím dielektrikem s nízkým koeficientem a první volbou z hlediska bezpečnosti jak teplotní, tak elektrické izolace.

C) Výplň: Vzduchové trubičky z čirého FEP (teflonu) obklopují každý vodič a udržují nízkou dielektrickou konstantu a stabilitu konstrukce kabelu.

D) Omotávka: Vnitřní omotávka je zhotovena z materiálu, který je součástí kabelů: Každá sestava vodičů je zabalena do Mylaru, který poskytuje stínění jednotlivých vodičů a také další bariéru proti RFI.

E) Stínění: Uzemněné OFC stínění zajišťuje maximální odrušení RFI, čímž zabraňuje vzniku šumu ve společném módu, který ovlivňuje živé a nulové vodiče.

F) Plášť: Jako vnější plášť se používá PVC, které zajišťuje vysokou flexibilitu a mechanickou pevnost.

Ukončení: Kabel Ascension je zakončen na zakázku vyrobenými audiofilními konektory IsoTek z masivního OFC s čistě postříbřenými vodiči. Ty nabízejí nejvyšší úroveň vodivosti a kvalitního provedení. 

Jmenovitá hodnota 16Amp kabelu s 3x4.0mm vodiči

Provedení koncovek v nové karbonové úpravě IEC C7/C15/C19/Neutrik PowerCON 32A

Doporučení pro připojení filtru, výkonové i zdrojové komponenty nejvyšší kvality

Za příplatek volitelná délka na míru, průměr kabelu 20mm, standardní délka 2m,

Délka 3m / 112 990,- Kč

Délka 5m / 175 990,- Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabely
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz