GoldenEar AON 3

Kód: 1779
Značka: GoldenEar
32 490 Kč / pár
3 dny
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Regálové reprosoustavy vystavěné do pyramidy. Něco málo o značce GoldenEar jste si mohli přečíst třeba v rozhovoru s jejím zakladatelem Sandy Grossem. Opakování je však matka moudrosti, tedy znovu. Jde o třetí firmu zmíněného muže, jeho předchozí destinace v Polk Audio a Definitive Technology dosáhly (zejména v USA) skutečně impresivních úspěchů, 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něco málo o značce GoldenEar jste si mohli přečíst třeba v rozhovoru s jejím zakladatelem Sandy Grossem. Opakování je však matka moudrosti, tedy znovu. Jde o třetí firmu zmíněného muže, jeho předchozí destinace v Polk Audio a Definitive Technology dosáhly (zejména v USA) skutečně impresivních úspěchů, zámořské kritiky chválou nešetří ani u GoldenEar. Tak jako předchozí, i GoldenEar cílí na co nejvíce za co nejméně. Jinými slovy, Sandy Gross chce nabídnout mnoho zvuku ve vysoké kvalitě v nejen malých rozměrech, ale i finančně rozumných sférách.

Jde o malé, do tvaru pyramidy vystavěné regálové reprosoustavy, z nichž v běžném životě uvidíte v podstatě jen černou průzvučnou látku, do které jsou zabaleny v podstatě celé. Podstava je plastiková, stejně jako jakási nacvakávací "čepička" v zadní části horní stěny; pod ní najdete uzlík, který vám umožní v případě nutnosti látku sundat. Vzhledem k tomu, že strany k sobě svírají různé úhly a horní stěna je vypouklá, uvnitř se minimalizuje vznik stojatého vlnění.

AON 3 patří svými rozměry ke spíše středně velkým reprosoustavám, ostatně Sandy Gross se, jak jsme říkali, snaží zůstat rozměrově při zemi - měří cca 23 x 28 x 35,5 cm (š x h x v). Váha pod hranicí 7 kg je spíše průměrná, AON 3 nejsou žádné robustní kousky a jejich MDF ozvučnice svou tloušťkou a pevností nevybočuje ze standardů třídy. Z těch nevybočuje ani jeden pár mírně směrem vzhůru uložených reproduktorových terminálů, do kterých schováte snadno holý vodič, banánky i lopatk.

Pod látkou najdete dvoupásmovou konstrukci, o výšky se stará páskový tweeter, o středy a basy klasický měnič, společně vyplňují téměř celou přední část, byť lehce atypicky je nad tweeterem více místa než pod středobasem, jako kdyby AON 3 měly jakousi "půdní vestavbu" oproti firemním sourozencům s dvojkou v názvu. Estetika je ale schovaná za změnou látkou, díky které se stanou velmi nenápadnou součástí interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reprosoustavy
Záruka: 2 roky
Měniče: One - 7˝ Cast-Basket Mid/Bass Driver
Impendance: 8 ohm
Terminály: Single
Citlivost: 90,0 dB
Frekvenční rozsah: 38 Hz - 35 kHz
Doporučený výkon zesilovače: 10 - 250 W
Rozměry (š x v x h):: 229 x 280 x 356 mm
Hmotnost: 7,0 kg / kus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz