Denon AVC-X6800H

Kód: 4466/CER 4466/STR Zvolte variantu
Akce
Značka: Denon
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA 86 990 Kč –3 %
denon avc x6800h 01
86 990 Kč –3 % 83 990 Kč / ks
Ihned k dodání Ihned k dodání Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
20.6.2024 20.6.2024 Zvolte variantu

Model AVC-X6800H byl navržen a vyroben v Japonsku a je vybaven 11.4kanálovým zesilovačem pro zážitek z přehrávání ve vyšší kvalitě. Díky Dolby Atmos a DTS:X a IMAX Enhanced a Auro 3D zahalí AVC-X6800H větší obytné prostory dechberoucím 3D zvukem. S vestavěným systémem HEOS® můžete bezdrátově streamovat svou oblíbenou hudbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásadní vlastnosti

  • 11.4 kanálů
  • 205W na kanál
  • 8K Ultra HD
  • 3D zvuk
  • Vestavěný systém HEOS®
  • Sedm HDMI vstupů

DALŠÍ ÚROVEŇ DOMÁCÍHO KINA

Maximalizujte svou zábavu díky kompletní sadě audio a video technologií a chytrým funkcím.

OPTIMALIZUJTE  SVOU MÍSTNOST

Vylepšete výkon pomocí možností korekce místnosti od společnosti Audyssey (nainstalováno) nebo Dirac Live (volitelně).

VÝKONNÝ 11TI KANÁLOVÝ ZESILOVAČ

AVC-X6800H je vybaven sofistikovaným výkonovým zesilovačem v monolitické konstrukci a poskytuje vysoký výkon 205 W na kanál, který zajišťuje dynamickou a přesnou zábavu.

3D ZVUKOVÝ ZÁŽITEK

Nechte se pohltit zvukem s Dolby Atmos®, DTS:X®, IMAX Enhanced a Auro 3D, spolu s Dolby Surround, DTS Neural:X a Auro-Matic upmixerem pro optimalizaci staršího obsahu.

FLEXIBILITA NASTAVENÍ

AVC-X6800H nabízí mnoho možností nastavení a flexibilitu pro přizpůsobení domácího kina vašim potřebám. Podporuje možnost zpracování 13.4 kanálu, režim předzesilovače a volitelnou možnost upgradu Dirac Live (za poplatek).

POKROČILÉ DOMÁCÍ KINO S 8K

Video 8K je podporováno na všech sedmi vstupech HDMI a dvou ze tří výstupů. Díky funkcím HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ a Dynamic HDR pass-through se nemusíte obávat o kompatibilitu videa nebo kvalitu obrazu.

VESTAVĚNÁ TECHNOLOGIE HEOS

Bezdrátově streamujte hudbu z různých bezplatných i prémiových streamovacích služeb. Sdílejte obsah se zařízeními HEOS, jako jsou reproduktory Denon Home, v jiných místnostech.

Technologie AL32 Processing 

AL32 Processing, patentovaná technologie Denon pro reprodukci analogových vln, podporuje vzorkovací frekvenci až 192 kHz a provádí 32bitové rozšíření zesilovače. Tato technologie důkladně potlačuje šum spojený s D/A převodem, aby bylo možné reprodukovat nízkoúrovňové signály s optimální čistotou, která zvýrazní všechny jemné nuance hudby. AL32 Processing Multi-Channel znamená, že technologie je aplikována na všechny kanály a všechny vstupní zdroje.

Dolby Atmos

V Dolby Atmos® pocítíte každý rozměr. Vylepšete své domácí kino o výškové reproduktory, které vám umožní vychutnat si plně pohlcující 3D zvuk z obsahu Dolby Atmos. Dolby Surround upmixer zapojí všechny reproduktory a vytvoří 3D zvukový zážitek ze staršího obsahu. Technologie Dolby Atmos Height Virtualization vytváří pocit zvuku nad hlavou i bez výškových reproduktorů.

DTS:X

DTS:X imersivní zvukový obsah umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický, vícerozměrný zvuk. DTS Neural:X upmixer nabízí lepší pohlcení a vyšší realismus pro starší obsah.

IMAX Enhanced

Získejte ten nejkvalitnější zážitek z domácí zábavy s IMAX Enhanced - nejnovější technologií od DTS, která nastavuje nový standard pro obraz, zvuk, měřítko a čistotu domácího kina. Sledujte čistší obraz a jasnější snímky. Vnímejte pohlcující, srdcervoucí zvuk a vychutnejte si prémiový obsah digitálně remasterovaný společností IMAX.

Auro 3D

Auro-3D® povyšuje zážitek z domácího kina na úžasnou novou úroveň tím, že přináší vzrušující trojrozměrný zvuk pro hudbu, hry, vysílání a filmy a přenese vás do kokonu realistického zvuku. Proměňte svou stávající audiovizuální sbírku v zážitek Auro 3D díky upmixovacímu enginu Auromatic.

360 Reality Audio

Ponořte se do zvuku, jako byste byli na živém koncertě nebo s umělcem nahrávali ve studiu. S 360 Reality Audio nebyla hudba ještě nikdy tak skutečná.

HDMI konektivita s ARC/eARC

Podporuje nejnovější technologie na všech vstupech a výstupech HDMI. ARC (Audio Return Channel) nebo eARC (Enhanced Audio Return Channel) usnadňuje přehrávání televizního zvuku přes váš AV zesilovač, a to pouze pomocí jediného připojení HDMI. 
eARC umožňuje přenos HD a 3D zvuku, například Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio a Dolby Atmos, zatímco ARC je omezen na běžné 5.1kanálové formáty zvuku nebo PCM.

8K / HDCP 2.3

Vychutnejte si dokonalou kvalitu obrazu 8K na televizoru nebo projektoru 8K. Podporuje průchod 8K i 8K upscaling obsahu 1080p nebo 4K. Podporuje HDCP 2.3, nejnovější standard ochrany proti kopírování, pro klid při streamování obsahu chráněného proti kopírování.

Brilantní barvy s HDR 10+

Podporuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma) a také dynamické HDR a HDR10+ pass-through. HLG nabízí technologii HDR nad vysílaným obsahem. Dynamické HDR i HDR10+ využívají dynamická metadata k optimalizaci stínů a světel při změně obrazovky.

Dolby Vision

Dolby Vision je úžasná technologie HDR, která přináší na obrazovku mimořádné barvy, kontrast a jas. Je kompatibilní s Dolby Vision, takže si můžete vychutnat obsah Dolby Vision z kompatibilního zdrojového zařízení a televizoru.

Hraní příští generace

Podporuje proměnnou obnovovací frekvenci (VRR), rychlý přenos snímků (QFT) a automatický režim s nízkou latencí (ALLM) pro plynulé hraní bez zpoždění při připojení ke kompatibilním herním zařízením.

Vestavěný systém HEOS

Díky vestavěné technologii HEOS® může váš AV zesilovač bezdrátově streamovat hudbu z různých bezplatných i prémiových streamovacích služeb přes kompatibilní komponenty HEOS. Uživatelé si mohou bezdrátově vychutnat svou oblíbenou hudbu v kterékoli místnosti v domácnosti. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo si vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost prostřednictvím různých zdrojů streamování. Přidejte reproduktory Denon Home do více místností a vše ovládejte pomocí aplikace HEOS.

Zvuk s vysokým rozlišením

Objevte neuvěřitelnou věrnost zvukových stop s vysokým rozlišením a vychutnejte si hudbu tak, jak ji zamýšlel její autor. Streamování ze zařízení NAS a přední port USB podporují přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení až 24bit/192 kHz a DSD5.6. Podporované formáty zvuku jsou MP3, WMA, WAV, MPEG-4/AAC, FLAC, ALAC a DSD.

AirPlay 2

Streamujte zvuk nebo video z oblíbených streamovacích služeb pomocí chytrého zařízení. Poslouchejte zvuk dokonale synchronizovaný s reproduktory ze zdrojů AirPlay 2. AirPlay 2 podporuje také zvuk ve více místnostech.

Apple Siri

Díky kompatibilitě se Siri mohou uživatelé přehrávat hudbu, upravovat hlasitost a přepínat vstupy pomocí hlasového ovládání. Funkce AirPlay 2 v kompatibilních zařízeních lze také ovládat hlasem prostřednictvím Siri.

Bluetooth

Připojení a přehrávání hudby přímo ze smartphonu, tabletu nebo jiného kompatibilního zařízení.

Prémiová sada technologií Audyssey pro korekci akustiky místnosti

AV zesilovače Denon používají sadu softwaru Audyssey pro jednoduché a přesné nastavení a kalibraci. Pomocí dodávaného měřicího mikrofonu Audyssey změří všechny reproduktory ve vašem domácím kině a vyladí AV zesilovač tak, aby poskytoval co nejplynulejší a nejoptimálnější celkový poslech ve vaší místnosti. Tento AV zesilovač podporuje Audyssey MultEQ XT32 a SubEQ HT, nejvyšší technologii korekce místnosti Audyssey. Dalšími podporovanými funkcemi Audyssey jsou Dynamic EQ, Dynamic Volume a LFC (Low Frequency Containment).

Audyssey MultEQ Editor aplikace

S aplikací Audyssey MultEQ Editor můžete jít ještě dál a projít "pod kapotu", kde si můžete zobrazit a upravit nastavení pro detailní ladění - můžete tak zvuk přesněji přizpůsobit konkrétním problémům ve vaší místnosti a přizpůsobit zvuk svým osobním preferencím. S touto komplexní aplikací můžete využít sílu Audyssey MultEQ a získat úplnou kontrolu nad zvukem svého domácího kina. Aplikace je k dispozici k zakoupení v obchodech iOS a Google Play.

Výstupy pro subwooferu a jejich nastavení

Ponořte se do rovnoměrně rozložených a přesných basů. Je vybaven až čtyřmi výstupy pro subwoofer, které vyrovnávají nízké frekvence a zajišťují lepší rozptyl. Žádné slyšitelné špičky nebo propady - jen silné, místnost vyplňující basy. 
Vylaďte si nastavení subwooferu podle svých preferencí, pokud jsou připojeny více než dva subwoofery. Pokud chcete rovnoměrně rozložené basy, vyberte možnost "Standard". Zvolte "Directional", pokud chcete více směrový basový výkon plynule integrovaný do kanálu reproduktoru, který je nejblíže každému subwooferu v místnosti.

Režim předzesilovače

Váš AV zesilovač Denon může fungovat jako dokonalý AV předzesilovač s nejnovějším připojením HDMI. Režim předzesilovače poskytuje čistší cestu signálu a větší toleranci v úrovni oříznutí díky odpojení interních zesilovačů.
Přidejte flexibilitu odpojení vybraných kanálů reproduktorů, abyste mohli použít vestavěné zesílení AV zesilovače k napájení nekritických kanálů a získali tak čistší cestu signálu pro kanály napájené externím zesilovačem.

Vícezdrojové přehrávání

Tento AV receiver podporuje dva zdroje zvuku ve dvou zónách. Vychutnejte si prostorový zvuk v hlavní místnosti a samostatný zdroj v druhé místnosti nebo přehrávejte hlavní zdroj zvuku, aby si ho mohli vychutnat všichni ve vaší domácnosti.

Průvodce nastavením

Oceněný průvodce Denon Setup Assistant poskytuje jednoduché a jasné pokyny, jak začít. Stačí připojit AV zesilovač k televizoru a podle pokynů na obrazovce televizoru ve vysokém rozlišení připojit reproduktory, provést měření reproduktorů a připojit zdrojová zařízení. Pro větší pohodlí AV zesilovač automaticky přejmenuje HDMI vstupy po připojení nebo si je můžete přejmenovat ručně podle vlastního uvážení.

Upgrade Dirac Live

Zakoupením licenčního klíče Dirac Live® Room Correction můžete použít nejmodernější patentované algoritmy pro analýzu a digitální snížení vlivu místnosti a zvýšení výkonu reproduktorů.
Další informace naleznete na adrese dirac.com/denon/. 

Domotz Pro a OvrC dálkové ovládání

Technologické programy Domotz Pro a OvrC pro vzdálené monitorování a správu systému umožňují zakázkovým integrátorům sledovat stav připojených produktů a vzdáleně řešit problémy.

avcx6800h_banner

Počet kanálů: 11.4
Zpracování v předzesilovači: 13.4
Výkon na kanál: 140 W (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,05% 2 kanálová jednotka)
Maximální výkon: 205 W (6 ohm, 1 kHz, 1% 1 kanál)
Podpora DTS: DTS-HD Master Audio / DTS:X / DTS:X Pro / DTS Neural:X / DTS Virtual:X
Podpora Dolby: Dolby TrueHD / Dolby Atmos / Dolby Surround / Dolby Height Virtualization /
Podpora ostatních prostorových formátů: Auro3D (13 kanálů) / IMAX Enhanced / MPEG-H / Vícekanálové stereo
Kalibrace prostorové akustiky: Audyssey MultEQ XT32
Zpracování signálu: AL32 Processing Multichannel
Streaming: HEOS / AirPlay 2 / Roon Tested / Bluetooth přijímání i vysílání
Podporované rozlišení: 24 bit / 192 kHz & DSD5,6
HDMI vstupy: 7x
HDMI výstupy: 3x
Obrazové formáty: 8k/60 - 4k/120 & Dolby Vision / HDR 10+ / Dynamic HDR / HLG
Multiroom zóny: 3x
Multikanálový pre-out: 13.4
Výstupy pro subwoofery: 4x nezávislý
Konstrukce zesilovače: Konstrukce monoblokového zesilovače / 11 oddělených modulů / EI transformátor
Rozměry (Š x V x H): 43,4 x 38,9 x 16,7 cm
Váha: 15,6 kg

 

 

Denon AVC-X6800H

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz