Nuprime DAC-9X

Kód: 338
Značka: NuPrime
ZDARMAZDARMA
DAC 9X 9 600x314
36 390 Kč / ks
Ihned k dodání
Můžeme doručit do:
27.6.2024

DAC referenční třídy s 6,3mm sluchátkovým výstupem určený pro studiové profesionály.
Se šesti digitálními (včetně 2 x IIS/DSD) a jedním analogovým stereo vstupem, RCA stereo a XLR vyváženými výstupy a schopností dekódování PCM 384K, DSD256 & MQA je NuPrime DAC-9X DAC referenční třídy určený pro studiové profesionály a high-end audiofily. DAC-9X také poskytuje 6,3mm standardní stereo sluchátkový výstup.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby byly splněny požadavky zákazníků, kteří chtějí ve svém systému eliminovat další komponenty, je nezbytnou součástí návrhu předzesilovač schopný řídit výkonový zesilovač.
Mezi funkce špičkového předzesilovače DAC-9X patří:
Návrh analogového ovládání hlasitosti využívající žebříčkový obvod s nízkým šumem a nízkým odporem zkreslení podobný síti přepínač-rezistor.
Digitálně řízené dual-mono analogové ovládání hlasitosti shunt to ground dosahuje nulového přidaného šumu nebo zkreslení. Individuálně nastavitelná hlasitost na každém vstupu pro přesné přizpůsobení úrovně zdroje.
Integrovaný předzesilovač eliminuje potřebu více analogových signálových kabelů a signálových zlomů konektorů.

Jako srdce audio systému podporuje DAC-9X velké množství vstupů a formátů. Technologie Dual ESS 32bitový audio DAC ESS9028Q2M nezávisle dekóduje levý a pravý kanál, zlepšuje separaci kanálů a snižuje celkový šum. Profesionální filmové rezistory MELF Vishay poskytují vynikající kvalitu zvuku.

Střídavý brum je omezen na minimum použitím nízkošumového napájecího zdroje s antivibrační úpravou. Zbytek palubního napájecího obvodu je navržen tak, aby také minimalizoval hluk. Nativní dekódování MQA DAC-9X obsahuje technologii MQA, která vám umožňuje přehrávat zvukové soubory a streamy MQA a dodávat zvuk původní master nahrávky. LED dioda na předním panelu svítí zeleně nebo modře, což znamená, že jednotka dekóduje a přehrává stream nebo soubor MQA, a označuje původ, aby bylo zajištěno, že zvuk je identický se zvukem zdrojového materiálu. Svítí li modře, znamená to, že přehrává soubor MQA Studio, který byl buď schválen ve studiu umělcem/producentem, nebo byl ověřen vlastníkem autorských práv. LED svítí purpurově, což znamená, že jednotka vykresluje stream nebo soubor MQA. To poskytuje konečné rozvinutí souboru MQA. Pro více informací o MQA prosím navštivte: https://www.mqa.co.uk/

Další pozoruhodné vlastnosti:
Čip NuPrime SRC IC (vyvinutý ve spolupráci s dodavatelem IC) poskytuje zpracování DSP, kde jsou vstupní signály up-vzorkovány na megahertz a poté dolů převedeny na cílovou vzorkovací frekvenci s ultra nízkým jitterem a zkreslením.
Rozšiřující port pro Bluetooth přijímač a WiFi audio streamer (volitelně).
Plné mikroprocesorové řízení se zachováním paměti.
Podporuje nativní přehrávání DSD metodou ASIO2.1 a DoP.
Ultra-nízkošumové JFET ve vstupní fázi pro nejnižší možnou hladinu hluku.
Individuálně nastavitelná hlasitost na každém vstupu pro přesné přizpůsobení úrovně zdrojů.
Režim asynchronního přenosu.
Velmi nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu.

Doplňkové parametry

Kategorie: D/A převodník a sluchátkový zesilovač
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz