Chord POLY

Kód: 396
Značka: Chord
ZDARMAZDARMA
ChordPOLY 1
11 990 Kč / ks
Ihned k dodání
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Poly je revoluční síťový modul, jehož základem je zařízení třídy PC a který je navržen pro použití se sluchátkovým zesilovačem Mojo. Modul je vybaven serverem dat, přijímačem DLNA, WiFi hubem, Bluetooth modulem, čtečkou paměťových SD karet a pokročilým softwarem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poly je revoluční síťový modul, jehož základem je zařízení třídy PC a který je navržen pro použití se sluchátkovým zesilovačem Mojo. Modul je vybaven serverem dat, přijímačem DLNA, WiFi hubem, Bluetooth modulem, čtečkou paměťových SD karet a pokročilým softwarem. Poly zajišťuje možnost dálkového přehrávání hudebních souborů z chytrého telefonu a poprvé odstraňuje i nezbytnost použití kabelů k propojení těchto dvou přístrojů.

Poly poskytuje funkci Wi-Fi a Bluetooth hubu a zajišťuje tak přístup k vybraným hudebním souborům, který lze realizovat různě, např. pomocí streamování přes WiFi, přehrávání ze síťových zařízení pro uchovávání dat (NAS), a také z hudebním kolekcí uložených na SD kartách (prostřednictvím MPD). Bluetooth připojení a technologie AirPlay nabízí vysoký uživatelský komfort při připojování k chytrým telefonům a umožňuje využít kombinaci Mojo/Poly jako vysoce kvalitní zařízení pro přehrávání v domácím multiroom systému.

U Poly již není nutné propojovat chytrý telefon s Mojo pomocí kabelu, jak tomu bylo doposud. Modul lze ovládat bezdrátově prostřednictvím chytrého telefonu s operačním systémem Android nebo iOS. Poly můžete po připojení ke sluchátkovému zesilovači Mojo klidně schovat do kapsy, batohu či dámské kabelky. Nemusíte jej přenášet v ruce ani pravidelně kontrolovat, jako u ostatních přehrávačů.

Poly je kompatibilní s nejnovějšími formáty audio souborů s vysokým rozlišením a zajišťuje podporu PCM souborů s rozlišením až 768 kHz včetně kódování DSD64 až DSD512 (Octa-DSD). Díky vysoce kvalitní čtečce SD karet lze uvolnit paměť chytrého telefonu. Soubory už totiž nemusíte mít uloženy lokálně na telefonu.

S potěšením oznamujeme, že nejnovější verze PolyFirmware ‘s (v3.2) je nyní k dispozici ke stažení a nabízí pohodlné přepínání, aktualizace funkcí rádia a back-end výkonu zařízení.

Tato nová aktualizace firmwaru pro Poly přináší níže uvedené změny:

  • Pohodlné přepínání (automatické přepínání mezi Roonem a normálním režimem přehrávání při přepínání mezi aplikacemi).
  • Překódování Poly firmware (pro další zlepšení stability, výkon a uživatelské zkušenosti).
  • Vyladění LED (zhasne indikační LED, když se produkt nepoužívá).
  • Přidány výchozí rozhlasové stanice.
  • Opravy chyb serveru DLNA.
  • Stabilita a vylepšení AirPlay.
  • Roon a aktualizace Bluetooth.
  • Příprava na další aktualizace, zajištění budoucí odolnosti.

Důležité informace týkající se aktualizace:

Než budete pokračovat ve stahování aktualizace pro vaše zařízení, ujistěte se, že používáte nejnovější verzi Gofigure (v1.2.134 nebo v1.2133 pro Android) a (v2.12 pro iOS). Toto je zásadní krok v procesu aktualizace Poly pokud tak neučiníte, může dojít k poškození firmwaru.

Budete také potřebovat obě zařízení: Poly a plně funkční Mojo (1 nebo 2) pro aktualizaci vašeho Poly.

Zatímco Poly se aktualizuje, několikrát se restartuje, proto jej nepoužívejte, dokud nebude stahování zcela dokončeno.

Kdy se vaše Poly úspěšně aktualizovalo budete vědět, jakmile se kontrolka P.status vrátí na nepřerušovanou bílou barvu po dobu delší než 30 sekund. Poté by se měl vrátit zpět do normálního stavu nabíjení. Doporučujeme ponechat jednotku během aktualizace v klidu, aby proces mohl běžet bez přerušení.

Pro získání podrobnějších informací, jak aktualizovat firmware vašeho Poly, navštivte průvodce FAQ: https://chordelectronics.co.uk/faqs-products/poly

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehrávače a jiné zdroje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz