Audioquest NRG Thunder

Kód: 3627/1-0 3627/2-0 Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
audioquest nrg thunder high current eu c19
27 490 Kč / ks 33 690 Kč / ks od 27 490 Kč / ks
Na objednávku Ihned k dodání Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
18.7.2024 21.6.2024 Zvolte variantu

Vynikající napájecí kabel z řady STORM s koncovkou IEC C-19 ve verzi High-Current pro zesilovače, aktivní reprosoustavy, subwoofery a síťové filtry nebo pračky.

Série napájecích kabelů AudioQuest Storm je velkým krokem vpřed, nebo spíše obrovským skokem do nové třídy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky bezprecedentní kombinaci typické impedance (0) a nízkého odporu (Z), přináší řada vysoko-proudých napájecích kabelů výrazně lepší výsledky než většina jiných existujících napájecích kabelů, bez ohledu na velikost a množství použitého kovu. Napájecí kabely STORM tak významně ovlivňují kvalitu zvuku a posouvají hranice na dosud netušenou úroveň. Kabel je nabízen ve verzi HIGH CURRENT, která je ideální pro zesilovače, síťové pračky a filtry, aktivní reprosoustavy, subwoofery i zdrojové komponenty. 

Tiché pozadí a minimalizace elektrických problémů: Použitý Noise Dissipation System NDS (Systém rozptylu šumu) je daleko sofistikovanější než v minulosti (US Patent # 8988168) a napájecí kabely řady STORM tak využívají stejné technologie jako výkonové produkty Gartha Powella – vynikající síťové filtry NIAGARA. Kabely řady STORM snižují šum a čistí pozadí stejným způsobem, tedy bez ztráty detailů v signálu. 

Optimalizace vlastností elektrické izolace: Společností AudioQuest vyvinutý a patentovaný systém Dielectric-Bias System (US Patent # 7126055) je využíván u mnoha AudioQuest kabelů již dávno. Tento DBS systém velmi efektivně snižuje nelineární zkreslení způsobené dočasným uchováním energie v izolaci kabelu. Nicméně, v napájecích kabelech řady STORM, je poprvé DBS implementován více strategicky, než kdy předtím – redukuje šum dielektrika ve významně širším pásmu a s vyšší efektivností brání jeho rozptýlení. Žádné interakce mezi prameny, eliminace rušení vznikajícího křížením vláken: Využitím vodičů s pevným jádrem, nedochází ke kontaktu mezi jednotlivými vlákny a k žádnému ze zkreslení, které s sebou nese. Vzhledem k vynikající kvalitě použitých kovů, mají vodiče výrazně hladší povrch, čímž je minimalizováno zkreslení i RF šum. 

VODIČE S PEVNÝM JÁDREM Z VYSOCE ČISTÉ MĚDI S DOKONALE HLADKÝM POVRCHEM PSC KOMBINOVANÉ S VODIČI Z MĚDI S DLOUHÝM ZRNEM LGC. 

U kabelu THUNDER jsou použity pevné vodiče s povrchem PSC z extrémě čisté 

mědi s hladkým povrchem (34 %) - Solid Perfect-Surface Copper (PSC), kombinované s vodiči z vysoce čisté mědi s dlouhým zrnem LGC (66 %). Vodiče s tuhým jádrem zabraňují vzájemnému působení mezi jednotlivými vodiči, což bývá hlavním zdrojen intermodulačního zkreslení. Dokonale hladká a čistá měď PSC eliminuje zrnitost a zaručuje dokonale čisté pozadí oproti OFHC, OCC, 8N a dalším prémiovým druhům mědi. 

AudioQuest napájecí kabely řady STORM jsou tak skutečně optimalizovány díky systému minimálního odporu Low-Z a systému odstranění šumu Noise-Dissipation System, stejně jako mimořádné produkty ze série síťových filtrů NIAGARA.

 

  • Pevné vodiče z kombinace extrémně hladké a čisté mědi PSC (34 %) a výběrové mědi  s dlouhým zrnem LGC (66 %) 
  • Nekomprimovaný přenos vysokého proudu 
  • Technologie rozptylu zemního šumu (US patent č. 9,373,439) 
  • Nulová impedanční charakteristika (50 Hz - 1 MHz) 
  • 72 V DC DBS systém polarizace dielektrika (US patent č. 7,126,055) 
  • Směrové vodiče 
  • Průměr vodičů: 2 x 4,17 mm2 + 1 x 3,31 mm2 (zemnění) 
  • Konektory IEC C-15 / EU zástrčka (10 A) nebo IEC C-19 EU (16 A) 

"...Měli jsme dost vysoká očekávání od nových napájecích kabelů AUDIOQUEST, ale že se řada STORM ukáže tak přesvědčivou a životaschopnou, jsme se neodvážili doufat ani v nejdivočejších snech ..." MAX DELLISSEN - ART EXCELLENCE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Napájecí kabely
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz