AudioQuest MacKenzie

Kód: 339/0-5 339/0-7 339/1-0 339/1-5 339/2-0 339/0-8 339/0-9 339/1-6 339/1 M Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
audioquest mackenzie rca rca
8 190 Kč / pár 8 590 Kč / pár 8 990 Kč / pár 9 690 Kč / pár 10 490 Kč / pár 9 990 Kč / pár 10 390 Kč / pár 11 490 Kč / pár 10 690 Kč / pár od 8 190 Kč / pár
Objednáno Objednáno Ihned k dodání Ihned k dodání Ihned k dodání Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
3.7.2024 3.7.2024 19.6.2024 19.6.2024 19.6.2024 16.7.2024 16.7.2024 16.7.2024 16.7.2024 Zvolte variantu

Signálový audio kabel, který využívá technologie PSC+, pěnovou vzduchovou izolaci a NDS stínění. Dodává se s konektory RCA nebo XLR. Původně pojmenována "Disappointment" (Zklamání) podle naděje Alexandra Mackenzie, že povede do Pacifického, namísto do Arktického oceánu, řeka Mackenzie je Kanadským největším a nejdelším systémem řek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původně pojmenována "Disappointment" (Zklamání) podle naděje Alexandra Mackenzie, že povede do Pacifického, namísto do Arktického oceánu, řeka Mackenzie je Kanadským největším a nejdelším systémem řek. Skrze svých 2 635 mil protéká obrovským systémem jezer, lesů a arktické tundry. Mnohé přítoky řeky Mackenzie pokrývají tři provincie; Britskou Kolumbii, Albertu a Saskatchewan; a dvě teritoria: Yukon a Severozápadní teritoria. Známá také jako "Amazonka severu", řeka Mackenzie a její povodí zůstává jedním z velkých civilizací nezasažených míst na světě.

Audioquest se snaží vyrábět kabely, které budou co nejméně ovlivňovat procházející signál. Heslem společnosti je "do no harm", tedy "neuškoď".

Pevné vodiče z mědi s perfektním povrchem (PSC+): Tento materiál má nevídaně jemný a čistý povrch, který zajišťuje proprietární technologický postup Audioquestu, který chrání povrch materiálu ve všech fázích výroby. Čistá, měkká bezkyslíkatá měď se během procesu mění ve výborný nízko-ztrátový PSC+ vodič. Výsledný zvuk pak srší věrností a čistotou. Audioquestdělá pokroky na poli používání výběrových materiálů již po 30 let, a přesto byl skok v kvalitě, který PSC umožnila, ohromující; PSC+ nabízí nesrovnatelně lepší výsledky v porovnání s běžně dostupnou mědí.

Pěnová izolace se vstříknutým dusíkem: Tato metoda izolace je používána výhradně ve většině video/digi-audio kabelů Audioquestu. Dusík je vstříknut do pěny aby vytvořil vzduchové kapsy. Je využita "tvrdá" pěna, protože tuhý materiál umožní vodičům v kabelu zachovat si vzájemné pozice po celé délce kabelu, což zajístí konzistentní, charakteristickou impedanci kabelu.

Třívrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání pozměnění zvuku.

Trojitě vyvážená geometrie: Tři vodiče ve "trojitém vyvážení" kabelu Mackenzie zajistí, že budou kladné i záporné signály mít stejné málo-zkreslující vodivé cesty ať už bude kabel zakončen RCA nebo XLR konektory.

Za studena svařované postříbřené konektory z fialové mědi: toto řešení nevyžaduje pájku, která bývá velmi často zdrojem značného zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov, který minimálně ovlivní signál (namísto upřednostnění kovu, který je snadno opracovatelný). Fialová měď nabízí mnohem lepší výkon než standardní OFHC kovy běžně používané jinými výrobci.

 

Typ vodiče Pevný s hladkým povrchem+ ( PSC+)
Dielektrikum Pěnový polyetylén
Geometrie: Asymetrický trojitě vyvážená ( vždy nižší impedance  " na zemi" vždy samostaně vedená zem )
Systém odstranění šumu 3 vrstvé s karbonem  systém pohlcování šumu (NDS)
Napájení konektorů Za studena svařované - postříbřená čistá " nachová " měď
 Povrchová úprava Černo/hnědé opletení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz