Nuprime AMG STA

Kód: 386
Značka: NuPrime
ZDARMAZDARMA
AMG STA 5 720x400
47 190 Kč / ks
Na objednávku
Můžeme doručit do:
17.6.2024

AMG STA se skládá z několika nejmodernějších inovací v designu výkonových zesilovačů. Mezi jeho špičkové vlastnosti patří vstupní impedance 1M Ohm, vysoký okamžitý proud pro dodávku energie, spínací frekvence 700 kHz a modul Single-Ended Non-Negative Class A spojený s modulem Double Feedback Class D pro výkon mono zesilovače 300W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přední panel řady AMG ztělesňuje jeho ducha. Je vyfrézován z 15mm tvrzené letecké hliníkové slitiny pomocí čtyřosého CNC stroje s diamantovou frézou ve 48 krocích. Designové prvky, jako je 3D „plovoucí“ logo, zakřivený povrch kolem spínače na předním panelu a kosočtvercové hrany přinášejí kvalitu ultra špičkových audio produktů do cenově dostupné řady řady AMG.

AMG STA PCB integruje stínění zemnicího vodiče pro izolaci vnějšího rušení. Šířka pásma 300 MHz JFET poskytuje ultra vysokou vstupní impedanci a širokopásmovou rychlou odezvu. Dynamika konstrukce a obvod třídy A s jedním zakončením obohacuje přirozenou harmonickou tonalitu.

Tento design umožňuje, aby řetězcem procházely nejjemnější detaily audio signálu. Úroveň transparentnosti reprodukce zvuku je v této třídě zařízení skutečně ohromující.

AMG-STA využívá modul třídy A s “Single-Ended, Non-Negative Feedback” a spolupracuje s novým obvodem třídy D s “Double feedback”. Oscilační frekvence třídy D se zvýšila na 700 kHz, což je 1,4krát více než u STA-9.

Napájecí zdroj využívá 380W speciální vinutý výkonový transformátor, který má o 30 % vyšší špičkový výstupní výkon než podobný objemový transformátor.

Vstup střídavého proudu ze vstupního konektoru do výkonového transformátoru využívá vysokoproudové vedení k zajištění maximálního přenosu výkonu.

Vysokofrekvenční síťový filtr 3. řádu navíc snižuje vnější šum.

20A blokovací svorkovnice spojuje transformátor se základní deskou paralelně se dvěma 10A špičkovými usměrňovači proudu.

Hlavní proudová cesta využívající velkokapacitní proudový design využívá měděnou desku s nízkou impedancí k maximalizaci dodávky energie do obvodů zesilovače.

Specifikace
Stereo výkon: 2 X 130 W @ 8 Ohm & 2 X 200 W @ 4 Ohm
Mono výkon: 300 W @ 8 Ohm & 320 W @ 4 Ohm
Jmenovitý / Špičkový proud: 10A / 15A
Zisk: 26 (stereo) & 52 (mono)
Poměr signálu k šumu: 100 dB @ 10W
THD+N: 0,006
Frekvenční odezva: 10Hz~50KHz +-0,2dB @ 8 Ohm. 58 kHz @ -3 dB
Vstupní impedance: 1M Ohm
Citlivost: 1,2 Vrms @ Stereo; 0,95 Vrms @ Mono

Doplňkové parametry

Kategorie: Výkonnové zesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz