Nuprime AMG PRA

Kód: 383
Značka: NuPrime
ZDARMAZDARMA
AMG PRE 5 720x400
50 890 Kč / ks
Na objednávku
Můžeme doručit do:
18.7.2024

AMG PRA je víc, než jen transparentním předzesilovačem se vstupní impedancí 1M Ohm s nejlepšími vstupy analogových zdrojů. Uživatelsky volitelný 4-stupňový ovládací prvek „Active Low Frequency and Harmonic Gain“ mu dodal charakteristické vlastnosti pro zvýšení výkonu reproduktoru, což je světová novinka v designu předzesilovače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přední panel řady AMG ztělesňuje jeho ducha. Je vyfrézován z 15mm tvrzené letecké hliníkové slitiny pomocí čtyřosého CNC stroje s diamantovou frézou ve 48 krocích. Designové prvky, jako je 3D „plovoucí“ logo, zakřivený povrch kolem spínače na předním panelu a kosočtvercové hrany přinášejí kvalitu ultra špičkových audio produktů do cenově dostupné řady řady AMG.

Cílem designu pro AMG PRA bylo dodat transparentně znějící analogový předzesilovač s jeho charakteristickými vlastnostmi. Kromě vstupní impedance 1MΩ bylo v AMG-PRE vyvinuto a použito několik nových konstrukčních konceptů pro dosažení nejlepších analogových vstupů.

Uživatelé menších reproduktorů by u některých zvukových stop často zaznamenali výrazný pokles basové odezvy. Namísto jednoduché funkce „Bass Boost“, která zvedne cílené nízkofrekvenční pásmo, uživatelsky volitelný 4stupňový ovladač „Active Low Frequency and Harmonic Gain“ kompenzuje chybějící přítomnost basů. Dosahuje určitého prodloužení basů a přirozenějšího roll-offu.

Další funkce, jako je 2stupňové řízení zisku a invertibilní řízení fáze, zvyšují kompatibilitu AMG-PRA s jinými výkonovými zesilovači.
Uspořádání AMG-PRA věnuje mimořádnou péči při izolaci citlivých audio signálů od napájecích obvodů. Napájecí obvody s hvězdicovou topologií napájení a zemní vrstvy jsou zabudovány na jedné desce, zatímco na samostatné desce je umístěn předzesilovací obvod. Tyto dvě desky odděluje izolační vrstva, která dále minimalizuje rušení. Efektem je vysoce transparentní zvuk, který je přirozený a není přeleptaný.

Specifikace
Frekvenční odezva: 10Hz až 200kHz; +-0 až -0,1dB
THD: 0,008 %
Vstupní impedance:
Vyvážený vstup: 1M Ohm @ 10 Hz ~ 200 kHz
Line IN: 1M Ohm @ 10 Hz ~ 200 KHz
Jmenovité výstupní napětí: 2 V (LINE) / 4 V (BAL) @ 100 Ohm
Úroveň hlasitosti 92 je 0dB vstup = výstup
S/N: 95 dB
Kompenzace hlasitosti:
2,2 dB (125 Hz)
4,5 dB (100 Hz)
5,3 dB (75 Hz)
Zisk: 3,2 (vysoký) / 2,1 (nízký)

Doplňkové parametry

Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz