Diamond Surround Sound System pro BMW XM

V novém BMW XM se snoubí výkonná plug-in hybridní technologie s luxusním designem - dokonalé prostředí pro náš Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System. Tento přelomový audiosystém pro BMW XM obsahuje 20 vysoce výkonných reproduktorů, včetně naší inovativní technologie kopulovitých výškových reproduktorů Diamond Nautilus™, středotónových reproduktorů Continuum™, basových reproduktorů Rohacell™ a mnoho dalšího.

Prostorový zvukový systém Bowers & Wilkins Diamond
Studiový zvuk, který je všude kolem vás
Dvě společnosti, které spojuje vášeň pro dokonalé inženýrství, spolupracují, aby nově definovaly význam slova "výkon". Výsledkem je Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System: nejkomplexnější audiosystém ve vozidle, jaký byl kdy vyroben.

Zcela unikátní - na míru pro BMW
Systém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System je vybaven jedinečnými akustickými technologiemi, které poskytují dokonalý zvukový zážitek. Ještě nikdy si zvukový systém nezasloužil, aby kolem něj bylo postaveno vozidlo.

Individuální odpovědi na jednotlivé otázky
Interiér každého modelu BMW je jedinečným prostředím. Bowers & Wilkins proto pro každý z nich vyvinula audio systém na míru, který byl navržen tak, aby maximalizoval akustický výkon a zároveň vylepšil architekturu kabiny.

BMW | Bowers & Wilkins

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz