PŘEDSTAVUJEME PULSE SOUNDBAR+

Společnost BLUESOUND uvádí na trh nový BLUESOUND PULSE SOUNDBAR+.

Jde o následovníka oblíbeného modelu PULSE SOUNDBAR 2i. Ačkoli vypadá velmi podobně, "pod kapotou" je změn mnoho. Hlavní novinkou je podpora Dolby Atmos. Soundbar umí virtualizovat prostorové a stropní kanály a posluchače obklopí 3D zvukem. Prostorový zvuk se přitom vytváří jen měniči soundbaru bez dalších přídavných reproduktorů.

Číst dále

McIntosh novinky

McIntosh  uvedl na trh dvě novinky, které nahrazují modely z limitované 70th Anniversary série (MC2152 + C70).

Jedná se o 2-kanálový elektronkový předzesilovač C22 Mk V a 2-kanálový elektronkový koncový zesilovač MC1502.

Číst dále

SONUS FABER LUMINA

Vicenza (Itálie), 8. září 2020 – Sonus Faber s hrdostí oznamuje uvedení nové série Lumina, odkazující na myšlenku, že nyní je více než kdy dříve důležité věnovat čas i sobě samému a užít si vzácné momenty našeho života. Momenty ožívající v prostorech, kde bydlíme a které si v dnešním světě užíváme plnými doušky.

Číst dále

InAkustik optické HDMi kabely

InAkustik  uvedl na trh optické HDMi kabely splňující novou specifikaci HDMi 2.1 pro 8K přenos až do 100 vzdálenosti 100 metrů.

Kabel HDMI - profesionální technologie optických vláken. Tato technologie umožňuje přenosové rychlosti až 48 Gbps na vzdálenost až 100 m. Podporuje tedy formáty 8K s vysokým rozlišením s 50 nebo 60 Hz a HDR. Jedná se o řešení pro připojení zařízení s rozhraním HDMI 2.1 na velké vzdálenosti.

Kabel má díky vestavěné elektronice směr signálu. 

Více o novém kabelu naleznete zde.

Denon RCD-N11 DAB

Užijte si výjimečný zvuk v minimalistickém stylu. Denon CEOL-N11 DAB je Hi-Fi síťový receiver s CD přehrávačem, funkcí HEOS Built-in, streamováním přes Bluetooth® a možností ovládání hlasem. Tento perfektní kompaktní stereo systém splní všechna Vaše hudební přání.

Číst dále

Rotel Tribute

V pátek 28.8.2020 představil ROTEL dva nové, resp. přepracované produkty ze své současné nabídky s označením TRIBUTE.

Jde o integrovaný zesilovač A11 Tribute a CD přehrávač CD11 Tribute.

Číst dále

Rotel Michi P5/S5 - EISA

Japonský Rotel se blíží historickému milníku krásných 60 let od založení a patří díky tomu mezi ty nejzkušenější výrobce hi-fi techniky. Tím víc, že za celou tu dobu vlastně nezažil žádný dramatický přerod nebo odklon od původní myšlenky – neobvykle dobré podmínky mu pak od roku 1981 zajišťuje existence pod křídly jedné z nejvýznamnějších současných audio korporací, skupiny kolem Bowers&Wilkins. Poslední opravdu výraznou obměnu katalogu zažil nicméně Rotel v roce 2009 s příchodem (doposud nabízené) řady 15. V roce 2020 se však vrátil do světa ambiciózního high-endu s modelovou řadou MICHI.

Více o oceněných produktech řady MICHI naleznete zde.

 

Classé Delta

V návaznosti na 40 let vývoje - Classé představuje řadu DELTA.

Delta PRE

Centrálou řady Delta je model PRE, označující jednoduše předzesilovač. Na první pohled navazuje na modely značky, kterými ukončila předchozí fázi svého působení, jen je vizuálně i materiálově posouvá do roku 2020 a do vyšší cenové hladiny. Tmavé tóny, pěkně zpracovaný mat, hodnotný kov, celkově je radost na Delta PRE pohledět. Odpovídá to koneckonců tomu, že komponenty se vyrábí ručně v továrně v Japonsku.

Více o komponentech Classé naleznete zde.

 

SONUS FABER - TRADE IN

SONUS FABER - TRADE IN

Nepřehlédněte, spouštíme akci, vyměň starý za nový

Číst dále

PS Audio launches Octave Records

Společnost PS audio spouští hudební vydavatelství jménem Octave records, cílem je samozřejmě nejlepší kvalita nahrávky.

První počinem je disk pianisty Dona Grusina (držitel Grammy).

Číst dále