Chord Electronics Hugo 2

Společnost Chord Electronics sbírá další prestižní ocenění pro své výrobky.

Pro tento rok je to Chord Electronics Hugo 2, který získává EISA a stává se tak nejlepším D/A PŘEVODNÍKEM roku 2018–2019 !

Číst dále

Parasound HINT 6

Parasound  HALO integrovaný zesilovač - známý  jako HINT - se stal jedním z  nejprodávanějších produktů značky Parasound . Je zřejmé, že s časem se technologie neustále vyvíjejí a zlepšují ....a tak se zrodil nový Parasound  HINT 6. , originálního HINT - ale s některými skvělými novými vylepšeními !

Číst dále

Novinka: Creek OBH-8mkll

Před prázdninami byl do nabídky anglického výrobce Creek doplněn velmi nenápadný model, jehož historie sahá až do minulého století. OBH-8mkll je vylepšená verze původního MM Phono předzesilovače

Číst dále

Rel - nová řada HT

Rel představuje novou speciální série subwooferů HT - plná energie, vytvořená speciálně pro potřeby skutečného domácího kina.

Číst dále

Nové AV přijímače Marantz NR-1609 a Marantz NR-1509

Nový NR1609 patří do rodiny stíhlých AV přijímačů. Se 7.2 kanálovým Marantzem NR1609 si vychutnáte filmy s trojrozměrným prostorovým zvukem prostřednictvím Dolby Atmos, DTS: X a DTS Virtual: X a budete sledovat vaše oblíbené filmy v rozlišení 4k 60Hz, 4: 4: 4 Pure Color, BT.2020, HDR a Dolby Vision.

Číst dále

NOVÁ ŘADA Q ACOUSTICS 3000I PRÁVĚ PŘICHÁZÍ

Jaro je vždy obdobím, kdy přední výrobci reprobeden představují nové řady výrobků. Jedním z nich je také Q Acoustics, britská dynamická firma, která představuje novou sérii s označením QA3000i. Chtělo by se říci, že se jedná o nástupce již zavedené série QA3000, ale opak je pravdou.

Číst dále

Akční nabídka Dynaudio

Hudba bez kompromisů je nyní ještě blíž. Sestavte si vlastní set z reprosoustav Dynaudio a vybraných komponentů 

Číst dále

Denon AVC-X8500H - Referenční produkt

Ocenění "Referenční produkt" je velmi vzácné a uděluje se pouze produktům dosahujícím výkonu a vlastností referenčního standardu. Produkt, který získá toto ocenění u AV Forums, bude následně etalonem kvality a vlastností, se kterými budou porovnávány další testované přístroje, protože referenční produkt dosahuje nejvyššího možného standardu ve svém segmentu trhu. Referenční přístroj musí excelentně obstát prakticky v jakékoliv oblasti od dizajnu, přes snadnou obsluhu až po výkon.

Číst dále

Tannoy - novinky

Tannoy je jedna z nejstarších a nejprestižnějších audio značek vůbec, počátky se datují až do roku 1926. Kdy zakladatel společnosti, Guy Fountain, vytvořil spojení slov „Tantalum- Alloy“, který byl základem jména světově proslulé značky: Tannoy. Dnešní Tannoy není pouze značka, kterou můžete najít u náročnějších hi-fi nadšenců napříč zeměkouli, ale také u velmi uznávaných audio instalací na celém světě.

Číst dále

Bluesound NODE 2

Bluesound NODE 2  "Nejlepší síťový přehrávač médií 2016-2017"

Číst dále