Sonus Faber Olympica I - Walnut

Nepřehlédněte, poslední pár regálových perosoustav Sonus Faber Olympica I v barevném provedení walnut  za akční cenu !

Číst dále

Sennheiser set 820

Speciální cenová nabídka setu sluchátek HD 820 a sluchátkového zesilovače s D/A převodníkem HDV 820

Číst dále

Dynaudio Special Forty

Nově zařazujeme do naší nabídky nová povrchové úpravy oblíbeného modelu Special Forty, která nahradí dosud prodávané varianty. 

Číst dále

Reproduktory Denon Home

Reproduktory Denon Home Vám přehrají oblíbené skladby bezdrátově v Hi-Fi kvalitě v kterékoliv místnosti vaší domácnosti. Můžete streamovat z oblíbených hudebních služeb nebo jednoduchou volbou využít některou z uložených rychlých voleb.

Číst dále

Nové 2go a 2yu od Chord Electronics

Nový streamer / server 2go přináší internet i bezdrátový streaming, plus 4 TB skrze úložiště microSD karet mnohokrát oceněnému digitálně-analogovému převodníku a sluchákovému zesilovači Hugo 2. Digitální rozhraní 2yu přemění 2go na samostatný streamer.

Společnost Chord Electronics oznámila, že vysoce výkonný streamer / server 2go je navržen tak, aby proměnil Hugo 2 v plně vybavené zařízení podporující Wi-Fi a Ethernet a přinášel osvědčené výhody kvality zvuku své špičkové proprietární DAC technologie digitálnímu audiu na síti.

Číst dále

Akční nabídka komponentů Primare

Více než třicetiletou historii skandinávských Primare není třeba nějak hlouběji popisovat - desítkami audiovizuálních produktů s jasně rozpoznatelnou vizuální (a koneckonců i zvukovou) tváří mluví sama za sebe. Aktuálně se katalog firmy rozrůstá o produkty na bázi platformy Prisma, která spojuje digitální zdroje signálu a streamování se světem klasických zesilovačů.

Akce je prodloužena  do  30.04.2020 případně do vyprodání zásob nebo ukončení akce z naší strany .

Číst dále

CHORD MOJO + POUZDRO JAKO DÁREK

Nejpopulárnější DAC převodník CHORD MOJO, který dnes koupíte za speciální cenu 9 990Kč! Jako dárek dostanete  Chord pouzdro v maloobchodní ceně 2 490 Kč.

( Akce platí di 31.3.2020 nebo do vyprodání zásob ).

Číst dále

AVTech Media Awards 2019 / 2020

S velkou radostí si dovolujeme oznámit, že gramofon Pro-ject X1 získal ocenění AVTech Media Awards 2019 / 2020. Velmi si toho ceníme, protože se jedná o prestižní ocenění, které se snaží získat každý z výrobců.  

Číst dále

Kef LSX Wireless - akční nabídka

Malé KEF LSX X staví na základech skvělých LS50 a neméně zajímavých aktivních LS50 Wireless a transformují jejich někdy až puristicky audiofilské geny do lifestylového podoby takřka pro každého. Krásná vnější slupka, mimořádná skladnost, možnost snadno je ovládat přes příjemnou aplikaci nebo celková nenáročnost soužití jsou ty kladné stránky LSX.

Číst dále

3 MĚSÍCE TIDAL HIFI ZDARMA

Poslouchejte bez kompromisů.

 Bluesound vám umožňuje přehrávat vaši oblíbenou hudbu bezdrátově v hifi kvalitě v každé místnosti vašeho domova. Vyberte si hudbu z rozsáhlého katalogu na službě Tidal a streamujte ji do kteréhokoli přehrávače Bluesound u vás doma s nulovým zpožděním a bez jakéhokoli zkreslení. Objevujte hudbu v kvalitě MQA Tidal Masters, procházejte a přehrávejte doporučené skladby, alba a playlisty nebo si najděte svého oblíbeného interpreta - to vše přimo z vašeho telefonu nebo tabletu s aplikací BluOS v češtině.
Číst dále