AVTech Media Awards 2019 / 2020

S velkou radostí si dovolujeme oznámit, že gramofon Pro-ject X1 získal ocenění AVTech Media Awards 2019 / 2020. Velmi si toho ceníme, protože se jedná o prestižní ocenění, které se snaží získat každý z výrobců.  

Číst dále

Kef LSX Wireless - akční nabídka

Malé KEF LSX X staví na základech skvělých LS50 a neméně zajímavých aktivních LS50 Wireless a transformují jejich někdy až puristicky audiofilské geny do lifestylového podoby takřka pro každého. Krásná vnější slupka, mimořádná skladnost, možnost snadno je ovládat přes příjemnou aplikaci nebo celková nenáročnost soužití jsou ty kladné stránky LSX.

Číst dále

3 MĚSÍCE TIDAL HIFI ZDARMA

Poslouchejte bez kompromisů.

 Bluesound vám umožňuje přehrávat vaši oblíbenou hudbu bezdrátově v hifi kvalitě v každé místnosti vašeho domova. Vyberte si hudbu z rozsáhlého katalogu na službě Tidal a streamujte ji do kteréhokoli přehrávače Bluesound u vás doma s nulovým zpožděním a bez jakéhokoli zkreslení. Objevujte hudbu v kvalitě MQA Tidal Masters, procházejte a přehrávejte doporučené skladby, alba a playlisty nebo si najděte svého oblíbeného interpreta - to vše přimo z vašeho telefonu nebo tabletu s aplikací BluOS v češtině.
Číst dále

Rotel MICHI - Novinka

Komponenty řady Michi jsou  vlajkovou loďí  postavené na historii a dědictví Rotelu.

Michi P5 - Stereofonní předzesilovač se zabudovaným D/A převodníkem

Číst dále

NAD M33 - Novinka

CES 2020, Las Vegas NV 6. ledna 2020 -- NAD Electronics, renomovaný výrobce vysoce výkonných audio/video komponentů, odhaluje další nový a unikátní product z řady Masters. Nový model NAD M33, integrovaný zesilovač s BluOS streamerem a DAC může sloužit jako srdce domácí referenční stereo sestavy. M33 je streamovací zesilovač s high-end specifikací a audiofilním zvukem. Může být take kombinován s dalšími přehrávači v BluOS ekosystému, které tak vytvoří perfektní hudební systém pro celý dům nebo byt. NAD M33 bude v prodeji od března 2020 za referenční maloobchodní cenu 129.990 Kč s DPH.

Číst dále

Prodejní doby - vánoce 2019

23.12. 2019 - Zavřeno

27.12. 2019 - Zavřeno

          30. 12 .2019 - Zavřeno           

                                                 

PRODUKT ROKU 2019

Číslo 9 má v esoteričtějším vidění světa (kam by velká část hi-fi a high-endu dozajista hladce zapadla) význam vznešenosti a pochopení. Je to ale také číslo symbolizující umění a filozofii. Vrátíme-li se však nohama na pevnou, racionální zem, je rok 2019 (tedy rok s devítkou) také devátým rokem, kdy vyhlašujeme čtenářskou anektu o Produkt roku. A tak znovu apleujeme na vás, naše čtenáře, abyste svými hlasy pomohly vybrat nejoblíbenější produkty, se kterými jste se letos potkali nebo jste si o nich přečetli. Vzhůru do toho!

Hlasovat můžete zde.

Ken Ishiwata (*1947 – †2019)

Odešla jedna z nejvýraznějších a nejpřínosnějších osobností audio průmyslu. 25. listopadu, po vleklých zdravotních potížích, zemřel ambasador značky Marantz Ken Ishiwata.

Čtyři desetiletí byl vlajkonošem značky Marantz. Neúnavně pracoval na tom, aby každý nový výrobek odrážel typický zvukový rukopis Marantz bez ohledu na to, zdali se jednalo o masově prodávaný audio systém, anebo komponenty, na které je třeba si vzít hypotéku. Mnohé výrobky dokonce nesly jeho jméno. V raných dobách CD přehrávačů byla jeho práce obzvláště přínosná při zvyšování atraktivity tohoto formátu masám audiofilů, kteří hledali kvalitní zvuk za přijatelnou cenu.
Číst dále

Dual - novinky podzim 2019

Německá firma Dual představuje nové gramofony

Dual CS 465

Vysoce kvalitní plně automatický gramofonový přístroj se třemi rychlostmi (33, 45, 78 ot / min). Tento gramofon splňuje všechna kritéria kvality, zpracování a bezproblémového chodu po dlouhá léta.

Číst dále

SOUKROMÝ TESTOVACÍ POSLECH

Máte zájem poslechnout si nějakou novinku nebo svého favorita, i když nechcete zrovna nic koupit? Připravili jsme pro vás soukromé testovací poslechy!

Číst dále