Nové 2go a 2yu od Chord Electronics

Nový streamer / server 2go přináší internet i bezdrátový streaming, plus 4 TB skrze úložiště microSD karet mnohokrát oceněnému digitálně-analogovému převodníku a sluchákovému zesilovači Hugo 2. Digitální rozhraní 2yu přemění 2go na samostatný streamer.

Společnost Chord Electronics oznámila, že vysoce výkonný streamer / server 2go je navržen tak, aby proměnil Hugo 2 v plně vybavené zařízení podporující Wi-Fi a Ethernet a přinášel osvědčené výhody kvality zvuku své špičkové proprietární DAC technologie digitálnímu audiu na síti.

Číst dále

Akční nabídka komponentů Primare

Více než třicetiletou historii skandinávských Primare není třeba nějak hlouběji popisovat - desítkami audiovizuálních produktů s jasně rozpoznatelnou vizuální (a koneckonců i zvukovou) tváří mluví sama za sebe. Aktuálně se katalog firmy rozrůstá o produkty na bázi platformy Prisma, která spojuje digitální zdroje signálu a streamování se světem klasických zesilovačů.

Číst dále

CHORD MOJO + POUZDRO JAKO DÁREK

Nejpopulárnější DAC převodník CHORD MOJO, který dnes koupíte za speciální cenu 9 990Kč! Jako dárek dostanete  Chord pouzdro v maloobchodní ceně 2 490 Kč.

( Akce platí di 31.3.2020 nebo do vyprodání zásob ).

Číst dále

AVTech Media Awards 2019 / 2020

S velkou radostí si dovolujeme oznámit, že gramofon Pro-ject X1 získal ocenění AVTech Media Awards 2019 / 2020. Velmi si toho ceníme, protože se jedná o prestižní ocenění, které se snaží získat každý z výrobců.  

Číst dále

Kef LSX Wireless - akční nabídka

Malé KEF LSX X staví na základech skvělých LS50 a neméně zajímavých aktivních LS50 Wireless a transformují jejich někdy až puristicky audiofilské geny do lifestylového podoby takřka pro každého. Krásná vnější slupka, mimořádná skladnost, možnost snadno je ovládat přes příjemnou aplikaci nebo celková nenáročnost soužití jsou ty kladné stránky LSX.

Číst dále

3 MĚSÍCE TIDAL HIFI ZDARMA

Poslouchejte bez kompromisů.

 Bluesound vám umožňuje přehrávat vaši oblíbenou hudbu bezdrátově v hifi kvalitě v každé místnosti vašeho domova. Vyberte si hudbu z rozsáhlého katalogu na službě Tidal a streamujte ji do kteréhokoli přehrávače Bluesound u vás doma s nulovým zpožděním a bez jakéhokoli zkreslení. Objevujte hudbu v kvalitě MQA Tidal Masters, procházejte a přehrávejte doporučené skladby, alba a playlisty nebo si najděte svého oblíbeného interpreta - to vše přimo z vašeho telefonu nebo tabletu s aplikací BluOS v češtině.
Číst dále

Rotel MICHI - Novinka

Komponenty řady Michi jsou  vlajkovou loďí  postavené na historii a dědictví Rotelu.

Michi P5 - Stereofonní předzesilovač se zabudovaným D/A převodníkem

Číst dále

NAD M33 - Novinka

CES 2020, Las Vegas NV 6. ledna 2020 -- NAD Electronics, renomovaný výrobce vysoce výkonných audio/video komponentů, odhaluje další nový a unikátní product z řady Masters. Nový model NAD M33, integrovaný zesilovač s BluOS streamerem a DAC může sloužit jako srdce domácí referenční stereo sestavy. M33 je streamovací zesilovač s high-end specifikací a audiofilním zvukem. Může být take kombinován s dalšími přehrávači v BluOS ekosystému, které tak vytvoří perfektní hudební systém pro celý dům nebo byt. NAD M33 bude v prodeji od března 2020 za referenční maloobchodní cenu 129.990 Kč s DPH.

Číst dále

Prodejní doby - vánoce 2019

23.12. 2019 - Zavřeno

27.12. 2019 - Zavřeno

          30. 12 .2019 - Zavřeno           

                                                 

PRODUKT ROKU 2019

Číslo 9 má v esoteričtějším vidění světa (kam by velká část hi-fi a high-endu dozajista hladce zapadla) význam vznešenosti a pochopení. Je to ale také číslo symbolizující umění a filozofii. Vrátíme-li se však nohama na pevnou, racionální zem, je rok 2019 (tedy rok s devítkou) také devátým rokem, kdy vyhlašujeme čtenářskou anektu o Produkt roku. A tak znovu apleujeme na vás, naše čtenáře, abyste svými hlasy pomohly vybrat nejoblíbenější produkty, se kterými jste se letos potkali nebo jste si o nich přečetli. Vzhůru do toho!

Hlasovat můžete zde.