Doprodej CD přehrávačů Creek Evolution

Za akční cenu můžete nyní získat přehrávače značky CREEK serie Evolution , Evolution 50CD  a Evolution 100CD v barevném provedení silver.

Číst dále

Nový gramofony Pro-Ject X1 a X2

X1 od Pro-Ject Audio Systems je první gramofon z řady X, který si klade za cíl navázat na úspěch legendárního gramofonu Pro-Ject P1, který nastartaval před lety "vinylový boom". Že se jedná o krok správným směrem dokazuje čerstvé prestižní ocenění EISA 2019 v kategorii "Gramofon s nejlepším poměrem výkon / cena." Výsledkem špičkového výrobního procesu i výběru prémiových materiálů je elegantní stylový design a bohatý, živý zvuk.  

Číst dále

Sonus Faber Olympica Nova

Italské značce Sonus faber nelze upřít rodokmen - zakladatel Franco Serblin stvořil ve své touze po kombinaci italského citu pro design a materiály s osobní láskou k hudbě něco, co patrně překročilo i jeho nejvášnivější sny, které mohl v hlavě mít při tvorbě prvního originálního produktu Snail v roce 1980. Míjely dekády a firma rostla a rostla a přesto - možná až na "výlety" do levnějších segmentů s řadami Principia nebo Chameleon - zůstala věrná tradici luxusu. Něco jako dosažitelný luxus pak představuje řada Olympica, která se po šesti letech dočkala reinkarnace s přídomkem Nova (  HiFi - Voice ).

Číst dále

Rel - nové subwoofery

Nové nekompromisní subwoofery značky REL rozšiřují modelovou řadu Serie S.

Ke špičkovému subwooferu 212/SE přibyly dva menší a levnější modely S/510 a S/812.

V obou případech jde o vysoce kompaktní subwoofery se 12“ a 10“ driverem v moderním krychlovém designu šasi opatřeným tenkými kovovými prvky a zajímavě řešeným lyžinovým podstavcem, díky kterému se zdá, že reproduktory visí v prostoru.

Číst dále

Bluesound #peníze zpět

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE !

V rámci akce  # Peníze Zpět získává zákazník okamžitý  cashback na vybrané produkty značky Bluesound.

Přehled produktů naleznete zde

 

Sonus Faber Olympica - Doprodej !

S nástupem nové řady reproduktorů Sonus Faber Olympica NOVA můžete končící řadu Sonus Faber Olympica zakoupit za bezkonkurenční ceny.

( skladem poslední páry těchto vyjímečných reprosoustav, kompletní nabídku naleznete zde )

 

Denon DRA-800H

Společnost Denon představuje nový integrovaný stereofonní receiver s D/A převodníkem a síťovými funkcemi.

Pozvedněte si úroveň poslechu vinylových desek a domácího kina pomocí nového dvou kanálového Hi-Fi síťového přijímače Denon DRA-800H. Podporuje zvukové soubory ve formátech vysokého rozlišení, bezdrátové streamování hudby, ovládání hlasem a 4K UHD na 5 HDMI vstupech.

Číst dále

Parasound NewClassic 200 Integrated

Americká společnost Parasound přichází s novinkou pro podzimní trh - integrovaným zesilovačem řady New Classic 200 Integrated s vestavěným DAC převodníkem. Zesilovač nabízí 110 Watů pro 8 nebo 4 ohmy, koncový stupeň z dílny PASCAL pracuje ve třídě D. Vestavěný DAC převodník je osvědčený kousek použitý v řadách Halo P5, tedy Burr-Brown 192kHz-24 Bit.

Číst dále

PS Audio Power Plant 3

Stellar ™ Power Plant ™ 3 je nová a nejkompaktnější vysokovýkonná elektrárna amerického výrobce PS AUDIO. Jde o novou třídu cenově dostupného regenerátoru AC, který bere obyčejné napětí ze zdi, které obnovuje na perfektní a hladce vyrovnané křivky dle Vámi požadované úrovně.

Číst dále

Eisa - NAD M10

NAD M10 získal ve své kategorii ocenění EISA pro rok 2019-2020.

NAD M10 je minimalistický komponent  s maximálními možnostmi. Nový NAD M10 sdružuje v jednom malém elegantním přístroji BluOS síťový přehrávač, D/A převodník, ozvučení TV a výkonový zesilovač.

Číst dále