Změna prodejní doby - Říjen 2018

Z technických důvodů bude studio ve dnech 15. - 16. 10. a 19.10. 2018 zavřeno.

Děkujeme za pochopení.

McIntosh - MC312 Novinka !

Připravte se na roky a roky hudebního zážitku s výkonovým zesilovačem MC312. Stereofonní zesilovač  disponuje 300 Watt na kanál a je skvělou volbou pro napájení prakticky jakéhokoli domácího audio systému. Díky své jedinečné technologii Autoformer ™ může napájet všechny reproduktory bez ohledu na to zdali mají impedanci 2, 4 nebo 8 Ohm.

Číst dále

WHAT HI-FI AWARDS 2018 pro Chord Electronics!

S radostní informujeme že D/A převodníky této anglické firmy opět ovládly tuto kategorii. 

What Hi-Fi? je největší světový magazín, zabývající se recenzemi a testy audio systémů, tudíž si můžete být jistí, že DAC od Chord Electronics je to nejlepší, co si lze pořídit.

Oceněny byly Mojo za nejlepší DAC v cenovém rozpětí 300 - 500 Liber,

Qutest v rozpětí 500 - 1200 Liber

Hugo 2 v ceně nad 1200 Liber. 

Link na stránky magazínu: https://www.whathifi.com/awards/best-dacs-2018

 

 

Marantz - prodloužená záruční doba

Marantz se ve vybraných trzích, do kterých zařadil i Českou republiku, rozhodl podpořit prodej nejvyšších modelů AV komponentů SR7013/SR8012 a AV7705/AV8005.

Zákazníkům, kteří si až do konce března 2019 zakoupí některý z uvedených modelů, Marantz poskytne po registraci rozšířenou záruční dobu 5 let

 

Denon DNP-800NE

Rozšiřte svůj svět hudby díky Denon DNP-800NE. Pečlivě navržený síťový audio přehrávač, který nabízí přesnost pro streamování zvuku a hudby ve vysokém rozlišení. Připojit jej můžete přímo k vaši pevné domácí síti nebo streamovat můžete i pomocí bezdrátového připojení k Wi-Fi. Užívat si tak můžete všechny online služby jako jsou například Spotify, Deezer, Tidal, Amazon Music,

Číst dále

Marantz NA6006

Marantz rozšiřuje cenami ověnčenou sérii 6000 hi-res streamerem NA6006
Eindhoven, 23. srpna 2018 – Marantz, světový lídr v oblasti pokročilých audio technologií, ohlašuje nástup modelu NA6006. Nový streamovací hi-res audio přehrávač je navržen pro přístup do lokálně uložených hudebních knihoven a k on-line streamovacím službám. Svým vzhledem je sladěn s CD přehrávačem CD6006 a integrovaným zesilovačem PM6006.

Číst dále

Nová série napájecích kabelů Audioquest STORM

Jsme velmi rádi, že revoluční technologii kabelů STORM (Thunder, Tornado, Hurricane a Dragon) můžeme nyní nabídnout také u napájecích kabelů z nižší cenové kategorie.
Nové napájecí kabely NRG-Y2, NRG-Y3, NRG-Z2 a NRG-Z3 nyní využívají stejnou technologii jako napájecí kabely řady NRG STORM, avšak za podstatně nižší cenu.

Číst dále

Bluesound - Neskutečné ceny !

Právě nyní můžete nakoupit reproduktory nebo síťové přehrávače značky Bluesound za nové akční ceny. 

Z bohaté nabídky  vybíráme ......

Číst dále

Bowers & Wilkins 600 - Novinka

S radostí oznamuje, že Bowers&Wilkins uvádí na trh již šestou generaci série 600, která se vyznačuje excelentním zvukovým přenosem za stále ještě dostupnou cenu.

Největším krokem kupředu nové série 600 je integrace membrány konstrukce Continuum pro střední pásmo, která je použita i u řady 800 D3.

Nové “šestistovky” přináší zbrusu novou sloupovou reprosoustavu, dva regály a centr. Všechny dostupné v černém a bílém provedení. Více o jednotlivých produktech zde.

Již brzy v našem studiu !

Denon a EISA AWARDS 2018/2019

Značka Denon byla i v letošním udělování cen EISA opět úspěšná.

Denon RCD-N10 ( známý jako CEOL), je žhavou novinkou, která okamžitě zaujala.

Číst dále