Školení 18.10.- 20.10.2021

V termínu 18. - 20.10. 2021 bude naše studio z důvodů školení zavřeno.

Děkujema za pochopení.

Kef EISA 2021

V pondělí 4. října populární magazín What Hi-Fi? představil vítězné kousky každoročního výběru toho nejlepšího z nejlepších v oblasti Audio-Vizuální techniky. Jedním z nejvíce oceňovaných se stal klasický výrobce KEF, který zvítězil hned ve třech kategoriích.

Číst dále

Bowers & Wilkins představuje 800 D4

Výrazně přepracovaná vlajková řada reproduktorů získává nové technologie.

Velká novinka v dnešním světě hi-fi: Společnost Bowers & Wilkins představila novou generaci svých špičkových reproduktorů řady 800 Diamond.

Číst dále

Bluesound NODE Gen3 - EISA

„Bezdrátový multiroom systém Bluesound byl revoluční, už když se poprvé objevil, přičemž jeho platforma BluOS určená pro přehrávání hudby ve vysokém rozlišení se od té doby dále zdokonalovala a vyvíjela.

Číst dále

Nový NAD M10 V2

Společnost NAD dnes uvádí na trh nový NAD M10 V2. Designový BluOS streamovací zesilovač ve verzi 2 dozrál a přináší mnoho změn.

Číst dále

Rotel slaví 60 let

Vážení přátelé zvuku,

v roce 1961 byl slavnostně zahájen provoz vodního díla Orlík, šimpanz Ham se stal prvním živým tvorem, kterého Američané dopravili do vesmíru, český chemik Otto Wichterle vyrobil na aparátu ze stavebnice Merkur první měkké kontaktní čočky a pan Tomoki Tachikawa založil v Tokiu firmu Roland, která se posléze proslavila pod jménem Rotel po celém světě jako uznávaný výrobce audio komponentů.

Číst dále

Sonus Faber Lumina - nové modely

Sonus Faber rozšiřuje svou základní řadu reprosoustav LUMINA o dva nové modely, LUMINA II a LUMINA V.

V obou případech jde o větší reprosoustavy než jsou nyní již dostupné v této řadě.

Číst dále

Letní prázdniny

Letní pracovní doba

19.7. - 31.8.2021

otevřeno 10.00 - 15.00 hodin

 

Rega Planar 3 + Rega Exact MM

Nově v naší nabídce, gramofon Rega Planar 3 s přenoskou Rega Exact MM. Model postavený na základech legendárního typu Rega RP3, který získal mnoho ocenění po celém světě (mimo jiné např. pětkrát ocenění What Hi-Fi Produkt roku).

Číst dále

KEF R série Promo akce 2021!

Připravili jsme pro Vás akční nabídku na atraktívní reprosoustavy Kef  R serie.

"Reference začíná písmenem R" - tak uvozuje už více než půlstoletí existující britský výrobce reprosoustav KEF inovaci své prostředí série, která - jak je asi jasné - nese označení R. Už i na první pohled by se dalo říct, že jde skutečně o takovou zjednodušenou, mírně zmenšenou verzi nejvyšší řady Reference - patrné je to zejména na sloupcích, jako je třeba R7, prostřední podlahových modelů v nabídce.

Nabídka je limitovaná do vyprodání zásob, více zde.