Zmšna prodejní doby - leden 2018

V termínu 02.01. - 05.01.2018 bude naše studio z duvodů malování zavřeno.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v novém....

Digitální audio přehrávač Marantz ND 8006

Konstruktéři značky Marantz vložili zkušenosti získané při vývoji modelů řady Premium do znamenitého přehrávače, prvního svého druhu. ND8006 přináší pro Marantz proslulý zvuk z doslova neomezeného množství zdrojů: online streamovací služby, multiroom technologii HEOS, lokální úložiště se soubory s vysokým rozlišením, disky CD audio, AirPlay, Bluetooth atd.

Číst dále

Tannoy Legacy

Legacy - nejnovější technologie v retro designu 70. let

Poslední novinkou u jedné z nejstarších anglických značek Tannoy je velmi specifická série TheLegacy vycházející z odkazu ikonické řady studiových monitorů HPD. Originální provedení, evokující návrat několik dekád zpět, přináší dva podlahové a jeden policový model.

Číst dále

Marantz PM8006 - již brzy

Marantz uvádí na trh zesilovač PM 8006 s novou technologií Marantz Musical Phono EQ

Číst dále

Rega gramofony

Rega  gramofony

Číst dále

Akční nabídka - HEOS

 Co je Heos ?

HEOS je bezdrátový hudební systém, který vám umožní přehrávat veškerou vaši hudbu z kteréhokoliv místa ve vaší domácnosti. Vše co potřebujete je jeden nebo více HEOS reproduktorů a aplikace, kterou stáhnete zdarma.

Číst dále

Dune HD Solo Base 4K

Dune HD Solo 4K Base  - je nejuniverzálnějším řešením pro přehrávání 4K a FullHD videa, vysoce kvalitního audia, IPTV (jen v některých zemích) či VOD obsahu a také digitálního TV vysílání.

Číst dále

Novinka - NAD C328

Nad C328  je nový dostupný integrovaný zesilovač . V podstatě se jedná o model C338 bez Chromecast/Spotify streameru. Vynikající zvuk a cena pouze 14.990 Kč!

Číst dále

Zeppelin Wireless

Zeppelin Wireless - výroční nabídka !

Číst dále

McIntosh MA7200

V Americe byl na trh  uveden  nový integrovaný zesilovač McIntosh MA7200. Tato novinka nahrazuje model MA6700 a v České republice bude jeho MOC 215 990 Kč s DPH. První  kusy nového MA7200 dorazí do ČR v průběhu měsíce října.

Číst dále