BLUESOUND HUB - NOVINKA

Společnost BLUESOUND dnes uvádí na trh zcela nový druh produktu - BLUESOUND HUB. Pomocí HUBu pošlete zvuk do sítě - z libovolného zdroje do lilbovolného přehrávače.

Číst dále

12.4.2022 - Zavřeno

Dne 12.4.2022 bude Studio Špalíček zavřeno.

Děkujeme

Set Bluesound Pulse Soundbar+ a Bluesound Sub+

Připravili jsme pro Vás cenově zvýhodněnou sadu Dolby Atmos soundbaru Bluesound Pulse + a bezdrátového subwooferu Bluesound Pulse Sub+.

BLUESOUND PULSE SOUNDBAR+ je ultimátní soundbar audiofilní třídy, který splní všechny vaše požadavky v oblasti domácí zábavy. V hudbě, filmech nebo hraní her vytvoří zvukový zážitek, který je stejně řízný a strhující, jako vaše zážitky s 8K videem. Díky čtyřjádrovému procesoru, legendární akustické konstrukci a 120 wattům celkového výkonu zprostředkuje PULSE SOUNDBAR+ inovativní virtuální Dolby Atmos zážitky, které posouvají hranice toho, čeho může být soundbar schopen.

Číst dále

Bowers & Wilkins Panorama 3

Elegantní Panorama 3 je navržena tak, abyste mohli co nejlépe využívat nejnovější technologie prostorového zvuku, a představuje univerzální řešení, které nabízí vynikající zvuk naplňující místnost při sledování filmů, televizních pořadů, her a poslechu vaší oblíbené hudby.

Číst dále

Pro-Ject Debut PRO + Pick it PRO

Jubilejní gramofon vyrobený k 30. výročí společnosti PRO-JECT s ramenem 8,6" z uhlíkového vlákna osazeným přenoskou Pick it PRO.

Číst dále

" FOR THE LOVE OF MUSIC"

Již desítky let vkládáme do všeho, co děláme , svou vášeň pro hudební projev a lásku k hudbě. 

Po omezenou dobu vám jěště více usnadníme sdílení této naší vášně, díky exkluzivní nabídce : vyměňte nyní svůj starý pár reproduktorů a ušetřete 20 % při nákupu vybraného modelu z řady 600 Anniversary nebo řady 700 S2 a řady 700 Signature.

 

 

 

New Bowers & Wilkins Zeppelin

Bowers & Wilkins uvádí na trh nový Zeppelin.

Zeppelin, bezdrátový chytrý reproduktor přepracovaný pro věk streamování. Jeho elegantní tvar kombinuje stereofonní zvuk s vysokým rozlišením s rozsáhlou nabídkou chytrých, připojených funkcí a služeb.

Číst dále

Yamaha CD-S303

Společnost Yamaha uvádí na trh nový CD přehrávač, nástupce oblíbeného CD-S300.

Vysoce kvalitní přehrávač CD se snadným ovládáním a speciálními funkcemi, jako je Pure Direct, Intelligent Digital Servo, USB, kompatibilita s MP3/WMA/LPCM/FLAC.

Číst dále

Isotek V5 Aquarius - Novinka

Ikonický čisticí systém Aquarius společnosti IsoTek byl výrazně vylepšen a odvážně změnil svůj design. Model V5 má nejen nejmodernější vizuální design, který vypadá jako vytesaný z jediného bloku hliníku, ale využívá i nejnovější technické inovace přední značky v oblasti napájecích systémů pro audio a AV techniku.

Číst dále

Kef EISA 2021

V pondělí 4. října populární magazín What Hi-Fi? představil vítězné kousky každoročního výběru toho nejlepšího z nejlepších v oblasti Audio-Vizuální techniky. Jedním z nejvíce oceňovaných se stal klasický výrobce KEF, který zvítězil hned ve třech kategoriích.

Číst dále