Product Code: PS Audio Sprout 100
skladem.gif

PS Audio Sprout 100

18 700,- Kč
Výrobce PS AUDIO

V duchu vášně a technologického pokroku PS Audio hrdě oznamuje jejich nejnovější počin - integrovaný zesilovač Sprout100, který představuje vizi jednoduchého, elegantního způsobu hraní hudby doma.

Komplexní integrovaný zesilovač. Vše, co dále potřebujete, je už jen sada reproduktorů nebo sluchátek. Pokud milujete hudbu, Sprout změní váš život a váš vztah k hudbě. Sprout přináší hudbu: čistou, sladkou, jednoduchou a LIVE! Vše je tak snadné stačí připojit k přehrávači CD, LP nebo mobilnímu telefonu.

Sprout100 představuje novou, upgradovanou verzí původního PS Audio Sprout. Při jeho vývoji bylo dosaženo mnoha vylepšení: zdvojnásobili jsme výstupní výkon, plně jsme přepracovali  sluchátkový výstup a zahrnuli  analogový vstup / výstup a dále  výstup subwooferu. .Nejen  přístroj  se pyšní povrchem z opracovaného a broušeného hliníku a ořechového dřeva, také elegantní dálkové ovládání má povrch z kartáčovaného hliníku. Sprout100 je totožný s původním PS Audio Sprout v mnoha ohledech: velikostí, tvarem a vzhledem . A dodá všechnu kvalitu zvuku, kterou jste od PS Audio mohli očekávat.

Principy konstrukce se nikdy nezmění: kompaktní, elegantní všestrannost, která přináší obsah včerejška k dnešním technologiím. Výkon i funkce přístroje byly ubgradovány: větší síla, větší rozlišení, více romantiky. Doufáme, že se vám líbí!Analogové vstupy  konektor - 3,5mm stereo vstup
Phono vstupy  2x RCA     MM   (RCA)
Analogové výstupy konektor - 3,5 mm stereo konektor může být použitý pro subwoofer nebo zesilovač
S/PDIF digital vstup RCA (Coax)
USB vstup USB "B" typ
Výstupní výkon (reproduktory) 32 W / 8 ohm,  50 W / 4 ohm
Výstupní výkon ( sluchátka ) 1 W / 16 ohm    200 mW / 300 ohm
Výstupní impendance sluchátka < 0,3 ohm
Bluetooth ano
DAC 24 bitů
Váha 1,3 kg
Přepravní váha 2,3 kg
Rozměry 15,24 x 20,32 x 4,45 cm
Přepravní rozměry 57 x 33 x 15 cm
Barevné provedení Silver ( stříbrná )