Product Code: Sonus Faber Venere S Wood
naobjednavku.gif

Sonus Faber Venere S Wood

144 990,- Kč

Barevné provedení

Výrobce Sonus Faber

Reprosoustavy Venere S jsou nejvyšším modelem řady Venere. Ozvučnice této řady již používají technologii Lyra Shape pro maximální utlumení rezonancí a v horní části jsou opatřeny temperovaným sklem.

Třípásmová konstrukce, osazená 1x vysokotónovým reproduktorem s 29mm textilní membránou, 1x 150mm středotónovým reproduktorem s Curv TM membránou a třemi 180mm basovými reproduktory s aluminiovými membránami.

Uvedená cena je za pár. Barevné provedení černé piano, bílé piano, dřevo.

Výměna starších za nové s bonusem ...  

Uvažujete o výměně Vašich starších reprosoustav za nové - máte jedinečnou příležitost. Poslechnout a zakoupit u autorizovaného prodejce velmi dobré italské reprosoustavy Sonus Faber a k tomu získáte zajímavý slevový bonus.

Co je AKCE KULOVÝ BLESK?

Marketingová akce značky Sonus Faber zaměřená na podporu prodeje jejich reproduktorů formou získání slevových voucherů ( poukazů ) koncovým zákazníkem pokud přinese k autorizovanému dealerovi jakoukoliv pasivní „starou“ reprosoustavu.

Sleva na reprosoustavy  Sonus Faber Venere S je ve výši  35 000,- Kč  z oficiální ceníkové maloobchodní ceny s DPH. ( ve všech barevných provedeních ).

Pokud máte další otázky k akci, neváhejte nás kontaktovat.

Pro koho je AKCE KULOVÝ BLESK?

Koncový zákazník, který přemýšlí o vyměně aktuálních reprosoustav za nové. Slevový voucher ( poukaz ) na nové reproduktory Sonus Faber zákazník získá u autorizovaného prodejce při předání starých reprosoustav a pak následně u toho samého prodejce uplatní slevu, a to nejpozději do 30.06.2019 – vždy jen u toho dealera, kde získal daný voucher. Vyberte si model, najděte nejbližšího autorizovaného prodejce a dohodněte schůzku s poslechem reprosoustav Sonus Faber. Budete příjemně překvapeni libivým zvukem, italským čistým designem a kvalitním dílenské zpracováním.

Sonus faber 9kulovybleskModel Venere S
Koncepce 3-pásma basreflex
Vysokotónový reproduktor 29 mm s textilní potahovanou membránou a vysokým rozlišením. DKM membrána izolovaná od ozvučnice.
Středotónový reproduktor 1x150 mm s Curv TM membránou a bezkompresním šasi.
Basový reproduktor 3x180 mm s aluminiovou membránou a bezkompresním šasi.
Dělící frekvence 25 Hz - 2.500 Hz
Frekvenční rozsah 40 Hz – 25.000 Hz
Citlivost (2.831V/1M) 90 dB SP
Jmenovitá impedance 4 Ohm
Doporučený výkon zesilovače 40W – 300W
Maximální dlouhodobé vstupní napětí (IEC-268-5) 22V rms
Rozměry (V x Š x H) 1.236 x 391x 477,5 mm
Hmotnost 28,8  Kg