Product Code: Sonus Faber Venere 2.0 Black
3dny.gif

Sonus Faber Venere 2.0

44 990,- Kč

Barevné provedení:

Výrobce Sonus Faber

Větší ze dvou regálových modelů řady Venere. Ozvučnice této řady již používají technologii Lyra Shape pro maximální utlumení rezonancí a v horní části jsou opatřeny temperovaným sklem.

Dvoupásmová konstrukce osazená 1x vysokotónovým reproduktorem s 29mm textilní membránou a 1x 180mm středobasovým  reproduktorem s Curv TM membránou. Sonus Faber Venere 2.0 pracují ve frekvenčním rozsahu 45 – 25 000 Hz s tolerancí +/- 3 dB, přičemž dělící frekvence je položena na úroveň 2 500 Hz. Dvoupásmové reprosoustavy mají deklarovanou citlivost 88 dB / 2,83 V / m a nominální impedanci 6 Ohm. Venere 2.0 jsou středně velké reprosoustavy, díky elegantním tvarům ale působí snad i menší, než by naznačovaly rozměry 45 x 25 x 34 cm (v x š x h). Ručička váhy se při měření hmotnosti dostane k hranici 7 kg.

Sonus Faber umí vyrobit krásné reprosoustavy, o tom není pochyb. S řadou Venere pak tato krása (byť v trochu modernější a jednodušší podobě) přichází do významně dostupnějších cenových tříd, což je příjemný protiklad masivnímu celosvětovému zdražování. Venere 2.0 možná nemá až tak poetický a hudební přednes jako třeba modelová série Olympica (a vyšší, pochopitelně), přesto nesou onen firemní gen, díky kterému je příjemné je poslouchat, ať už hrajete tiše či hlasitě, pop nebo jazz. Potřebují k tomu vlastně jen o něco pevnější, autoritativnější elektroniku, než je běžně zvykem. Ta zkrotí jejich obzvláště plné basové pásmo, které budí dojem větší ozvučnice. Pokud máte rádi hladký, čistý a muzikální zvuk, kterého je v každém okamžiku dost, pak Sonus Faber Venere 2.0 dejte šanci – oceníte to. ( zdroj Hi-Fi Voice )

Uvedená cena je za pár.

Co je AKCE KULOVÝ BLESK?

Marketingová akce značky Sonus Faber zaměřená na podporu prodeje jejich reproduktorů formou získání slevových voucherů ( poukazů ) koncovým zákazníkem pokud přinese k autorizovanému dealerovi jakoukoliv pasivní „starou“ reprosoustavu.

Sleva na reprosoustavy Sonus Faber Venere 2.0 je ve výši  11 000,- Kč  z oficiální ceníkové maloobchodní ceny s DPH. ( ve všech barevných provedeních ).

Pokud máte další otázky k akci, neváhejte nás kontaktovat.

Pro koho je AKCE KULOVÝ BLESK?

Koncový zákazník, který přemýšlí o vyměně aktuálních reprosoustav za nové. Slevový voucher ( poukaz ) na nové reproduktory Sonus Faber zákazník získá u autorizovaného prodejce při předání starých reprosoustav a pak následně u toho samého prodejce uplatní slevu, a to nejpozději do 30.06.2019 – vždy jen u toho dealera, kde získal daný voucher. Vyberte si model, najděte nejbližšího autorizovaného prodejce a dohodněte schůzku s poslechem reprosoustav Sonus Faber. Budete příjemně překvapeni libivým zvukem, italským čistým designem a kvalitním dílenské zpracováním.

Sonus faber 9kulovyblesk

 Model Venere 2.0
Koncepce 2-pásma, basreflex
Vysokotónový reproduktor 29 mm s textilní potahovanou membránou a vysokým rozlišením. Bez ferrofluidu.
Středobasový reproduktor 1x180 mm s Curv TM membránou a bezkompresním šasi.
Dělící frekvence 2.500 Hz
Frekvenční rozsah 45 Hz – 25.000 Hz
Citlivost (2.831V/1M) 88 dB SP
Jmenovitá impedance 6 Ohm
Doporučený výkon zesilovače 50W – 200W
Maximální dlouhodobé vstupní napětí (IEC-268-5) 22V rms
Rozměry (V x Š x H) 449 x 246 x 336 mm
Hmotnost 7  Kg