Product Code: IsoTek Evo3 Sirius
skladem.gif

IsoTek Evo3 Sirius Silver

13 990,- Kč

Barevné provedení:

Výrobce IsoTek

IsoTek EVO3 Sirius výkonný síťový filtr nové generace, spolu se všemi ostatními výrobky IsoTek, představuje systém Polaris X odstraňuje křížové kontaminace mezi jednotlivými komponentami. Vedle Polaris X systému, IsoTek Sirius má také patentovaný Indukční Gating systém, který zajišťuje že filtr pracuje na maximální výkon s jakýmkoli zatížením. Každá zásuvka může být použita pro libovolný komponent v rámci systému.

IsoTek Evo3 Sirius síťový kondicionér nabízí rovněž skutečně vyvážený obvod prostřednictvím firemního "Kerchhoffs Equal Resistance Path". "KERP" zajišťuje dosažení rovného výkonu do každé zásuvky se stejným množstvím odporu a síly a to do každé ze 6 zásuvek současně. Většina ostatních filtrů na trhu používají nižší systém, kde zásuvky jedna po druhé postupně degraduje kvalitu napájení, a někdy dochází i ke snížení napětí na konci zásuvkového pásu.

IsoTek EVO 3 Sirius obvody jsou uzemněny do hvězdy, což je důležité pro většinu kvalitních nastavení a funkce přepěťové ochrany.V konečném důsledku snižuje Sirius RFI rušení o 50 dB.

Síťový kabel není v ceně produktu.

Sada pro uchycení na zeď v ceně.

Rozměry : 88x50x480mm

Hmotnost : 2kg

 Počet vývodů 6
Typ provozoven Velká Británie, EU, USA
Standardní napájecí přívod IEC tavený
Síťové napětí 100-240VAC / 50-60Hz
Maximální proud 10amper HRC
Celkový výkon 2300VA (Velká Británie / EU) 1100VA (USA)
Rozměry 88 x 50 x 480 mm (šxvxh)
Hmotnost 2,0 kg