Product Code: Tannoy Revolution XT 8F
skladem.gif

Tannoy Revolution XT 8F

46 980,- Kč
Výrobce Tannoy

3-pásmová podlahová reprosoustava se spodním bassreflexem / zdvojená vnitřní komora s dvojitým bassreflexem a kabinetem v přírodní dýze s ruční úpravou povrchu jako u premiových vyšších řad. 

Anglický odborný magazínu WHAT HIFI? v květnovém vydání publikoval Supertest sedmi účastníků podlahových reprosoustav. Jasným vítězem supertestu je novinka Tannoy Revolution XT6F s maximálním ohodnocením všech srovnávacích kritérií. Redakce nešetřila uznáním skvělých zvukových i konstrukčních kvalit Tannoy  Revotution XT6F a vynesla verdikt: talentovaná, nesmírně zábavná reprosoustava, kterou bude těžké překonat. 

Stejnou redakci WHAT HIFI? navštívil a v červencovém čísle je testovaný  větší model ze dvou podlahových reprosoustav z nové řady Tannoy Revolution.  Nadšení týmu WHAT HIFI? je zcela zřejmé, po značném času stráveném poslechem novinky Revolution XT8F napsali: „ myslíme si, že jsou pravděpodobně nejlepší ze všech“.  K tomu není co dodat, snad konečný verdikt: XT8F jsou vynikající koupě. 

Uvedená cena je za pár

Tannoy Revolution oceněníStředobasový / výškový reproduktor Dual Concentric 200 mm ( 8" ) vlákny vyztužený papír 
25 mm ( 1" ) Linear PEI vrchlík
Basový reproduktor 200 mm ( 8" )
Příkon dlouho / krátkodobý 100 W / 400 W
Frekvenční pásmo (-6dB) 34 Hz - 32 kHz
Dělící frekvence 250 Hz / 1,8 kHz
Doporučený výkon zesilovače 25 - 200 W
Citlivost 91 dB
Impedance 8 Ω 
Vniřní objem 48,8 l
Hmotnost 19,9 kg
Rozměry (v x š x h ) 1080 x 317 x 345 mm
Provedení Dark Walnut (Tmavý ořech), Medium Oak (Středně tmavý dub), Gloss Black ( černé piano ) Gloss White ( Bílé piano )