Product Code: Kharma Elegance dB9 Signature
naobjednavku.gif

Kharma Elegance dB9 Signature

840 000,- Kč
Výrobce Kharma

Elegance dB9-Signature je třípásmový reproduktor z kolekce Elegance. Tvar skříně plně odpovídá způsobu, jakým se zvuk z reproduktorů vyvíjí. Použité materiály zvyšují neutrálnost kabinetu a zvukového podání a poskytují velmi působivé detailní basy, které lze od reproduktoru této velikosti očekávat.

V kombinaci s vlastnoručně vyvinutým měničem Kharma Omega-7 jako středotónovým reproduktorem se Elegance dB9-Signature stává třídou sám o sobě. Kde ultra vysoké rozlišení ve středním pásmu vykresluje mnoho vrstev a zvukových barev jako ve vynikajícím víně, kde komplexnost celé historie výroby tohoto konkrétního vína, lze ochutnat během okamžiku.

Každý detail se počítá.

Proto Kharma věnovala pozornost nejen technologickým, ale i estetickým detailům. Čalounění reproduktorů Elegance bylo navrženo účelně a sladěno s detaily. Tyto detaily najdete na každém povrchu reproduktoru, na přední, boční i zadní straně, a dodávají reproduktorům Elegance konečnou podobu, kterou si zaslouží. Reproduktory řady Elegance mají standardní stříbrné detaily lemování, lze je však vyrobit v několika různých barevných variantách.

2021 11 02

Barevné provedení reproduktorů

Výrobek Kharma by měl mít nejen neuvěřitelně kultivovaný zvuk, ale také úžasnou povrchovou úpravu, která by měla konkurovat muzikálnosti systému. Proto společnost Kharma vyvinula dva programy, aby byla schopna splnit všechny úrovně přizpůsobení.

Primární skladový program
Tento program byl zaměřen tak, aby vytvořil co nejkratší dodací lhůtu pro oficiální produkty Kharma. Tento program je proto založen na nejoblíbenějších povrchových úpravách Kharma, Aubergine a Piano Black.

Volitelný program Kharma
Vizuální ladění v rámci Optionary Programu poskytne zákazníkovi možnost volby mezi speciálními vybranými barvami Kharma. Tyto barvy mají vyšší úroveň přizpůsobení, a proto se dodací lhůta liší od barvy skladového programu.

Každý reproduktor se dodává ve dvou skladových barvách: Aubergine ( Lilek) a Piano Black.

Lilek je známý jako jedna ze skladových barev společnosti Karma.
Na první pohled vypadá černě, ale když se podíváte zblízka nebo v dokonalém světle, uvidíte, že lilková barva ožívá.

Piano Black

Jak říká název, černá jako klavír. 25 vrstev laku piano black dodává reproduktoru velmi luxusní povrchovou úpravu. piano black je jednou ze skladových barev společnosti Kharma.

Vyberte si barvu
Chcete sladit reproduktor s designem interiéru?
Zjistěte, co je možné s vaším barevným požadavkem a lakem reproduktoru.

SPECIFIKACE
TypEL-dB9-S-1.1
Systém3-pásmový
RMS výkon250 Watt
Programový výkon500 Watt
Frekvenční rozsah26 Hz - 30 kHz
Jmenovitá impedance4 Ohm
Účinnost 2,83 V/1 m89 dB
Maximální SPL113 dB

Reproduktory

1x 1palcový výškový reproduktor True Beryllium
1x 7palcový měnič Kharma Omega 7
2x 9palcový hliníkový woofer

ROZMĚRY
Výška 1041 mm 
Šířka 410 mm 
Hloubka 606 mm