Rel HT 1508 Predator

Kód: 3594
Značka: REL Acoustics
ZDARMAZDARMA
HT1508 3 4 wo Grill 1 web transparent 600x600
49 990 Kč / ks
3 dny
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Nová definice výkonu a hodnoty
Predator je zničující při použití ve specializovaných aplikacích domácího kina s vysokým výkonem, ale také promění zážitek vážného hráče a skvěle spolupracuje s aktivními bezdrátovými reproduktory pro reprodukci hudby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rel HT/1508 je jedinečnou kombinací lehkého, moderního 15" reproduktoru CarbonGlas™ (380 mm), spojeného s výkonným 800W lineárním zesilovačem, který pracuje chladně, produkuje mimořádnou dynamiku a v klidovém stavu spotřebovává pouhých 20 W. Interně jsme vyvinuli speciálně upravené vstupní filtry pro domácí kino, které produkují extrémně ploché basy až do nízkých 20. frekvencí.

Měniče modelu 1508 jsme navrhli tak, aby byly lehké a přesně reagovaly; divadelní zvuk může a měl by být chvílemi lehký, hravý, zábavný a chvílemi děsivý nebo vzbuzující respekt. Hluboké basy, které rychle a bez námahy reagují na tyto změny během filmu, vytvářejí mnohem uspokojivější zážitek z tohoto média, než mohou poskytnout typické divadelní subwoofery.

Stejně jako celá řada HT, ani průmyslový design Predator neplýtvá ozdobami pro vlastní potřebu a přináší jednoduchý, ale uspokojivý design, který si vypůjčuje motivy liniově zrnitého hliníku kontrastujícího se sofistikovaným, leštěným horním povrchem. Namísto pouhých nožiček používá Predator kolejnice plné hloubky, které jsou nezbytné pro lepší zvládnutí vyvíjené síly.

Design je všechno
Jsme známí tím, že vytváříme krásu v kategorii, která jí není známá. Naše návrhy však nejen dobře vypadají, ale také integrují podstatu do celého systému Predator. Pokud vidíte designový prvek, plní funkci a zároveň přináší styl. Horní deska o tloušťce 25 mm, krásně dokončená pěti vrstvami ručně nanášeného laku, slouží k tlumení vibrací ve skříni pod ní. Uvnitř je masivní okenní výztuha, která tlumí boční i vnitřní stěny skříně a zároveň plní dvojí funkci - podpírá těžký magnet reproduktoru. Atraktivní (ale snadno otíratelný) povrch skříně vypadá jako drahý hliník s linkovým zrnem, ale místo toho je to tvrdý, sexy kompozit, který slouží k udržení rozumných nákladů.

Na velikosti stále záleží
Jádro úžasného výkonu modelu Predator, který má velikost 15" a 3" přední a zadní zdvih, se soustředí na jeho driver. Filmový zvuk i hudba těží z rychlosti; rychlé měniče umožňují stejně přesně sledovat hudební vrcholy nebo výbušné speciální efekty ve filmu. Díky použití lepeného kompozitu z lehkých skleněných vláken pro tělo kuželu s ultralehkou středovou hmotou z uhlíkových vláken se konstruktérům společnosti REL podařilo odstranit nadbytečnou hmotnost. Kužel 1508 váží mnohem méně než náš 10" reproduktor před několika málo lety. A tento reproduktor je vyroben tak, aby vydržel, a to díky vysoce kvalitním materiálům, jako je například přírodní butylový surround, který nevysychá a nezadrhává se jako pěnový surround.

Moc korumpuje
800 WATTŮ KRÁSNĚ KAZÍ
Někdo se může divit, proč je potřeba tolik výkonu, ale 800 wattů RMS znamená, že Predator je jen zřídkakdy v zátěži. Když si to scéna žádá, více než dostatečný výkon znamená, že neuvěřitelná úroveň výkonu je poskytována bezpečně bez rizika poškození. Zesilovač ve skutečnosti poskytuje špičkový výkon kolem 1200 wattů, což zajišťuje masivní výkon. Je použit tradiční napájecí zdroj s obrovským 1,2kW transformátorem spojeným s koncovým stupněm třídy D, což znamená, že pracuje efektivně. Predator vyžaduje v klidovém stavu spotřebu pouhých 20 W; je to tak málo, že ho většina lidí jednoduše nechá zapnutý neustále, kromě případů, kdy je na dovolené.

HT/1508 Predator nabízí ještě jednu jedinečnou inovaci REL. Pro skutečně špičkový výkon jsou Predatory navrženy tak, aby je bylo možné stohovat až do výšky tří (3) jednotek pomocí přiložených REL Couplers™, které spojují spodní jednotky s horními. Tyto masivní, frézované hliníkové spojky se bezpečně přišroubují ke každému subwooferu a spolu s výraznými kolejnicemi na spodní straně každé skříně vytvářejí extrémně těžkou a robustní basovou věž. Při použití ve stereofonních stožárech (celkem 6, 3 na každou stranu) to představuje více než 7000 W špičkového výkonu, který nutí (6) x 15" měničů vydat ze sebe maximum ve službách dechberoucích basů dodávaných v oceánských proudech basů.

Technická Specifikace

 

Barevné provedení Černý Vinyl
Typ Uzavřená ozvučnice, měnič vyzařující dopředu
Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru 15“ (380 mm) s velkou výchylkou, obrácená centrální krytka, Kónická membrána z uhlíkových vláken
Rozměr a materiál pasivního zářiče
Nejnižší frekvenční odezva -6 dB při 21 Hz
Vstupní konektory Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA, LFE XLR
Výstupní konektory Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA, LFE XLR
Výstupní výkon 800 W (RMS)
Typ zesilovače Class A/B
Bezdrátové připojení HT Air Wireless (volitelný), integrovaný čip s nulovou kompresí
 
SYSTÉM JIŠTĚNÍ:
Plně elektronický SET-SAFE Ano
Ochrana proti D.C. Ano
Ochrana proti zkratu výstupu Ano
Napájecí napětí 220-240 voltů, 110-120 voltů
Pojistka 8A se středním zpožděním pro napětí 230V; 15A se středním zpožděním pro napětí 115V
Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm) 500 x 457 x 492 mm
Hmotnost 36kg
 
PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Neutrik speakon N/A
Napájecí kábel Ano
Interconnect Ne

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz // //