Product Code: Rega Planar 1 Plus
3dny.gif

Rega Planar 1 Plus

11 490,- Kč

Barevné provedení

Výrobce Rega

Gramofon Rega Planar 1 Plus. Nový model vychází z úspěšného modelu Planar 1. Model Planar 1 Plus je navíc vybaven vestavěným předzesilovačem, postaveném na technice předzesilovače Rega Fono Mini (oceněný mimo jiné 5 hvězdami ve What Hi-Fi).

Vývojáři Rega z něj vypustili USB výstup a ušetřené peníze použili na vyladění zvukových kvalit vestavěného předzesilovače. Gramofon má RCA výstup, který lze snadno propojit se standardním linkovým vstupem většiny stereo systémů. Výhody předzesilovače, vestavěného přímo pod raménko, jsou zřejmé. Pečlivě stíněné signálové vodiče z raménka jsou připájeny přímo k předzesilovači, což zamezuje nechtěnému rušení, které může vznikat při propojení přenosky a předzesilovače externím kabelem.

Planar 1 Plus těží z výhod svého sourozence, modelu Planar 1, jako je např. 24V motor s nízkým ruchem, precizní ložisko talíře a ručně vyrobené raménko RB110, osazené výrobcem přenoskou Rega Carbon. Zprovoznění gramofonu je možné do 30 vteřin od vybalení, což z tohoto modelu činí doposud nejjednodušeji použitelný  a nejvšestranější Rega gramofon.

Výstup: 1x stereo linkový RCA. V ceně je průhledný kryt.

Rozměry 447 x 360 x 117 mm (se zavřeným krytem), hmotnost 4,35 kg.

Provedení lesklé černé nebo lesklé bílé.

S radostí si Vás dovolujeme informovat, že se gramofon Rega Planar 1 Plus stal vítězem skupinového testu, uveřejněného v posledním čísle časopisu Stereo&Video (10/2018).