Kdo jsme?

Vážení zákazníci, vítejte v našem e-shopu. Zde máte možnost zakoupit zboží všech kvalitních značek v pohodlí svého domova. Těm, kteří dají přednost osobnímu kontaktu, nabízíme možnost návštěvy našeho STUDIA v Ostravě. Rádi Vám zde předvedeme veškeré dostupné zboží, které si můžete sami otestovat v našem plně klimatizovaném poslechovém studiu.

I přes velký zájem o tyto stránky se snažíme maximálně věnovat čas a odbornou péči zákazníkům, kteří nás navštíví v Ostravě v našem obchodě a poslechovém studiu. Někdy bohužel není dostatek času na drobné úpravy stránek - všechny údaje bohužel nejsou vždy aktuální. Nebojte se proto zavolat a zeptat se na nejnovější informace (včetně cen), které jste na našich stránkách nenalezli.

V případě zájmu o poslech, prosíme o telefonickou nebo emailovou objednávku, abychom se Vám mohli plně věnovat. 

Můžete nám důvěřovat - do našeho studia chodí díky širokému spektru dostupné elektroniky pravidelně poslouchat i recenzenti předních českých hi-fi magazínů!

casopis hfv     casopis stereo

Těšíme se na Vaši návštevu a věříme, že budete spokojeni, jak s našimi službami, tak i se zakoupeným zbožím. 

CO UMÍME

Zákaznické instalace

Již více než 20 let vám pomáháme vybírat stereo sestavy i domácí kina. Posadíme se s vámi ve studiu, probereme vaše prostorové, designové a finanční možnosti a začneme stavět sestavu přímo vám na míru. Samozřejmostí je zapojení, zaučení i případný servis. 

Multiroom

Máte rádi svoje pohodlí a toužíte po komplexním ozvučení celého domu či bytu? Pak je systém Multiroom od NuVo pro vás to nejlepší řešení. Pokud stavíte, budeme s vámi od hrubé stavby - natáhneme kabeláž, umístíme ovladače i reprobedny do stropu či zdi a naučíme vás, jak vaše nové chytré hudební ozvučení ovládat. Pokud jste již zabydlení, máme pro vás i bezdrátovou variantu. 

Komponenty zasíláme po celé republice

Ať již bydlíte kdekoliv, vaše zboží vám vždy doručíme. Ať již s pomocí spediční firmy nebo sami, kdy vám komponenty přijedeme i zapojit.

 

Pravidelné poslechové akce

V našem studiu pořádáme pravidelné poslechové akce, kdy si můžete vyzkoušet sestavy jak z našeho sortimentu, tak exotické zajímavosti, které byste jinak v České republice neměli šanci v klidu vidět a slyšet.

Více o našich poslechových akcích ZDE.

CO U NÁS NAJDETE

POSLECHOVKA #1

V naší první místnosti najdete vyladěné dostupné komponenty.

POSLECHOVKA #2

Druhá poslechová místnost obsahuje vynikající high-endové sestavy, které ale stále ještě dokážete zaplatit.

POSLECHOVKA #3

Třetí poslechová místnost obsahuje jen ty nejpečlivěji vybrané sestavy, to nejlepší, co lze v oblasti zvuku a obrazu nabídnout.