Product Code: NAD M10
skladem.gif

NAD M10 Novinka

77 990,- Kč
Výrobce NAD

NAD M10 je minimalistický komponent  s maximálními možnostmi. Nový NAD M10 sdružuje v jednom malém elegantním přístroji BluOS síťový přehrávač, D/A převodník, ozvučení TV a výkonový zesilovač.

Připojíte ho snadno přes wi-fi a můžete si užívat hudbu z 15 hudebních služeb (Tidal, Spofity) nebo ze své domácí síťové knihovny. Na rozměrném barevném dotykovém displeji přehledně uvidíte, co právě hrajete. Pokud se k přístroji přiblížíte , na displeji se automaticky zobrazí ovládací prvky přehrávání, takže pro vybrané funkce nemusíte použít aplikaci. Televizor snadno připojíte do optického vstupu nebo HDMI vstupu s podporou eARC a získáte tak špičkový zvuk vašich oblíbených pořadů. Pomocí vestavěné špičkové kalibrace Dirac Live dosáhnete skvělý stereo zvuk, přizpůsobený akustickým podmínkám vaší místnosti. 

NAD M10 je kompatibilní také s Apple AirPlay2, takže bude snadné reprodukovat zvuk např. z YouTube videí, přehrávaných na telefonech a tabletech Apple. Pomocí AirPlay2 komunikuje také s hlasovou asistentkou Siri. Z dalších hlasových asistentů je podporována Amazon Alexa pomocí tvz. BluOS Voice Skill, který nainstalujete do aplikace Amazon Alexa. Přístroj lze také integrovat do řídících systémů firem Apple, Creston, Control4, Lutron a dalších, díky kterým ho můžete ovládat z jednoho rozhraní společně s osvětlením , topením a dalšími prvky inteligentního domu nebo bytu.

NAD M10 4 NAD M10  
 POPIS  Výkonový zesilovač, BluOS síťový přehrávač a D/A převodník
   Barevný display se snímačem přiblížení
   Podporuje Siri Voice Assistant přes AirPlay 2
 FREKVENČNÍ ROZSAH  20Hz-20kHz
 ROZLIŠENÍ  32 - BIT/ 384 kHz ESS Sabre DAC
 TRVALÝ VÝKON  100 W do 8/4 ohmů
 DYNAMICKÝ  VÝKON  160 W do 8 Ohm / 300 W do 4 Ohm
 VSTUPY  Analogový RCA, Digitální optický, Digitální SPDIF, HDMI ARCe, USB-A
 VÝSTUPY  Pre-out (předzesilovač), Reproduktory, Výstup na subwoofer
 PREMIOVÉ HUDEBNÍ SLUŽBY  
 PODPOROVANÉ AUDIO FORMÁTY  
 APLIKACE PRO   IOS, Android, MAC OS, Windows, Creston, Control4, RTI, URC, Elan, Lutron,iPort
   IR vstup, 12V spouštěcí výstup
 ROZMĚRY  26 x 21.5 x 10 cm
 HMOTNOST  5 kg
 BAREVNÉ PROVEDENÍ  Černá