Product Code: McIntosh MPC500
naobjednavku.gif

McIntosh MPC500 Novinka

77 990,- Kč
Výrobce McIntosh

McIntosh dnes představil světu další produkt a přidal jej tak do své již tak bohaté rodiny skvělých amerických přístrojů. Jedná se o  Síťový filtr McIntosh MPC500, vlastně „menší bráška“ modelu MPC1500.

McIntosh MPC500 nabízí možnost připojit 4 zařízení, kdy 3 zásuvky jsou ve vypínatelném režimu a 1 je pod proudem vždy.

Další rozdíl proti MPC1500 je, že MPC500 disponuje také ochranou internetového resp. počítačového signálu přiváděného z externího zdroje do audio komponentů (NET IN/OUT), ochranou FM RF signálu přicházejícího z externího zdroje do připojeného AV komponentů disponujícího tunerem (ANT IN/OUT) a v neposlední řadě také ochranou datově řízené sběrnice RS232 pro případ externího řízení (RS232 IN/OUT).

MPC500 obsahuje buď 8  typ B 1 (aka NEMA 5-15R) nebo 4 typ F 1 (aka CEE 7/3 nebo “Schuko”) zásuvky; V každé zemi je k dispozici pouze odpovídající verze, aby byla zajištěna kompatibilita s místními energetickými systémy. Ovládání každé zásuvky lze konfigurovat podle vašich preferencí prostřednictvím portů Power Control na zadním panelu nebo pomocí nabídek nastavení na předním panelu.

Displej na předním panelu může uvádět vstupní napětí, množství odebíraného proudu přes zásuvky nebo celkový (zdánlivý) výkon. Bez ohledu na typ zásuvky jsou všechny verze MPC500 vybaveny nadčasovým čelním panelem McIntosh s černým sklem, osvětleným logem, ovládacími knoflíky a hliníkovými koncovkami. 

Dostupnost v průběhu měsíce května .

Mcintosh MPC500 7

https://www.mcintoshlabs.com/products/specialty-products/MPC500