Product Code: Cardas Clear Phono
naobjednavku.gif

Cardas Clear Phono

41 990,- Kč

Délka

Výrobce Cardas Audio

Cardas Clear Phono představuje nejvyšší řadu ve phono kabelech značky Cardas. Naprosto neutrální a dynamický.  Úžasná otevřenost vyšších kmitočtů a rychlost. Vlajkový gramofonovy kabel je navržen pro referenční systemy v akusticky neutralních poslechovych místnostech. Dokonalá kontrola celého kmitočtoveho rozsahu. Vyvolává sebemenší detail a zároveň si zachovává hudebnost, nikdy Vás neunaví.

Standardní koncovky: Dvě zástrčky RCA  (za příplatek provedení DIN / 1990,- Kč)
Žíly: Kevlarové jádro s přizpůsobenou rychlostí šíření signálu (Matched Propagation), bezkyslíkatá měď třídy 1 o čistotě 99,9999 % s bezbarvou ochrannou vrstvou SPN (Litz), průměry vodičů v poměrech daných zlatým řezem. Geometrie vrstev cross-field, izolována v extrémně tenkém , extrudovaném teflonovém potahu.
Geometrie: Dva monofonní kroucené páry s antistatickými, vzduchem vyplněnými LDPE trubičkami, ovinuté teflonovou páskou s uhlíkovou impregnací. Vnější vrstvu tvoří vzduchem vyplněné teflonové trubičky, jejichž průměr je 1,618 krát větší než průměr trubiček v jádru a které slouží k oddělení kompozitního stínění z pocínované mědi a navíjecího drátu od signálových žil. Povrch kabelu tvoří velmi měkký, extrudovaný plášť z termoplastického kaučuku.
Průměr podle AWG  4x 25,5 AWG
Vnější průměr 0,418" / 10,6 mm
  Každých dalších 0,25 m / 4 900,- Kč
  Provedení CG-MXLR  / 4 990,- Kč