HEOS (bezdrátový systém)

deon heos ea

Jedná se o bezdrátový multi-room systém vyvinutý firmou DENON, jakožto specialistou na kvalitní audio. Umožňuje vám poslouchat v každé místnosti jinou hudbu, nebo naopak ozvučit celý dům stejnou hudbou v perfektní synchronizaci.

Skládá se z takzvaných zónových přehrávačů, které mohou po bezdrátové (ale i kabelové) počítačové síti streamovat audio soubory uložené v NAS serveru či počítači, mohou ale streamovat také hudbu z internetových rádií či hudebních služeb jako Spotify, TIDAL či Deezer. Navíc přes ně můžete streamovat také hudbu z vašeho telefonu/tabletu (se systémem iOS či Android), nebo poslouchat jiný zdroj přes jejich externí vstupy. Přehrávače si mezi sebou mohou zdroje zvuku sdílet – co je zapojeno do jednoho z nich, to mohou přehrávat i všechny ostatní.

K dispozici je hned pět modelů těchto zónových přehrávačů. Tři z nich jsou ve formě aktivních reprosystémů – HEOS 7, HEOS 5 a HEOS3. Čtvrtý přehrávač se jmenuje HEOS AMP a je řešen jako zesilovač, ke terému lze připojit libovolné klasické reprosoustavy. Pátý přehrávač je ve formě předzesilovače a je určen k linkovému propojení s nějakým stávajícím AV či HiFi systémem, se kterým lze propojit také po IR sběrnici či 12V sběrnici, takže některé funkce připojeného  systému pak lze ovládat HEOS aplikací. To dalo pátému přehrávači jméno – HEOS LINK. Sortiment je pak doplněn ještě WiFi extenderem HEOS EXTEND, který rozšiřuje pokrytí WiFi sítí.

 

Výsledky 1 - 1 z 1
Denon Heos Drive HS2
69 990,- Kč
Denon Heos Drive HS2

Ozvučení čtyř nezávislých zón