SOUKROMÝ TESTOVACÍ POSLECH

Máte zájem poslechnout si nějakou novinku nebo svého favorita, i když nechcete zrovna nic koupit? Připravili jsme pro vás soukromé testovací poslechy!

Vážení zákazníci,

vzhledem ke stále rostoucímu zájmu o testovací poslechy, jsme se rozhodli přistoupit trochu jiným způsobem k předvádění přístrojů a konzultacím. Chceme umožnit poslech i těm, kteří se o přístroje zajímají, aniž by si je plánovali zakoupit a zároveň v nikom nechceme vyvolávat pocit jakési zavázanosti či ostychu říci „kupovat to nebudu, ale rád bych to slyšel“. Také chápeme, že pro dokonalý zážitek je třeba soukromí a klid.

Cestou, jak toho reálně docílit je takzvaný placený poslech - tedy jakýsi pronájem naší akusticky upravené poslechové místnosti. Za poplatek 400 Kč / hod. si nyní můžete objednat nerušený poslech vámi vybraných přístrojů z naší nabídky, v ceně je samozřejmě i případná konzultace. Je přitom jedno, zda si vybíráte nové přístroje ke koupi, nebo vás prostě jen zajímá, jak který komponent hraje. Po tuto zaplacenou dobu bude prostě studio patřit pouze vám a nemusíte se ostýchat požádat o zapojení čehokoli, co máme k dispozici.

Rozhodnete-li se pak přeci jen pro koupi, bude vám cena za poslech odečtena z ceny zboží. V případě zájmu o tuto službu se prosím předem objednejte telefonicky či e-mailem.

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se, že se s vámi v naší poslechové místnosti co nejdříve setkáme.