Sonus Faber - Principia

talská značka Sonus faber mnohé překvapila už uvedením své na design orientované řady Chameleon, ještě více pak ale představením jakési její zjednodušené a na atraktivní cenovku zacílené série Principia - ostatně už název říká, že se zde Sonus faber vydává k samým základním principům hi-fi bez pozlátek okolo, jakkoliv právě vášnivá krása a až okázalá nádhera je jedním z poznávacích znamení produktů z Arcugnana, městečka v srdci trojúhelníku tvořeného krásnými městy Verona, Padova a Vicenza. ( Hi-FI Voice )

Kolekce (tak říkají v Sonus faber řadám / sériím) Principia sestává z dvou regálových reprosoustav Sonus Faber Principia 1 a Sonus Faber Principia 3. Dvou sloupových reprosoustav Sonus Faber Principia 5 a Sonus Faber Principia 7, doplněno centrálním reroduktorem Sonus Faber centr.

Svým tvarem  jasně opakuje úspěšné pojetí modelu Chameleon, jen v jaksi jednodušším provedení. Přední i zadní stěna jsou zkosené a tvoří tak při pohledu z boku jakési shora useknuté áčko. Celá ozvučnice pak stojí na dopředu otevřené "podkově", která slouží jak pro pevné sešroubování se stojanem, tak pro izolaci ozvučnice od podložky, tak vede vzduch, proudící z dole umístěného bassreflexového otvoru......

Akční nabídku  reprosoustav Sonus Faber Principia naleznete zde

Nenechte si ujít naše akční ceny s dopravou zdarma !

I