AKCE INGENIUM

Avid ingenium banner

Analogový svět se znovu točí… Sony uvedlo, že letos obnoví výrobu vinylů ve své továrně u Tokia, kterou uzavřela v roce 1989 po masivním nástupu jimi vyvinutých CD. Ano, po neuvěřitelných 29 letech jeden z hudebních gigantů Sony Music se vrací zpět k analogovým deskám! 

Firma AVID vznikla v roce 1995, v období, kdy analogu fandila jen hrstka věrných a přesto každým rokem AVID rostl výrobou i obratem. Dnes jedna z velmi respektovaných a celosvětově uznávaných značek mezi výrobci gramofonů, která svou kompletní produkci vyrábí v Anglii. 

Po dohodě s firmou AVID jsme pro vás připravili vstupní model gramofonu Ingenium s ramenem i přenoskou v omezeném množství za velmi příznivou cenu. Ingenium, i přesto, že je nejlevnější, vznikl jako poslední model v nabídce a má mnohé společné s vyspělejšími gramofony AVID. Využívá jednolité celokovové šasi v kombinaci ložiska z karbidu a safíru (téměř identické jako u desetinásobně dražšího modelu Acutus), jež roztáčí ručně dělaný, oddělený motor s precizní výstupní kontrolou. 

Zcela jednoduchá a nekompromisní konstrukce gramofonu Ingenium se vymyká nejen použitím všech materiálů (plast najdete pouze na ovladači OFF/ON), ale především v mohutném analogovém zvuku.

Výsledky 1 - 1 z 1
AVID Ingenium Plug&Play Black
37 990,- Kč
AVID Ingenium Plug&Play

Gramofon Ingenium Plug&Play nabízí lidem uplně nový rozměr poslechu vinylových desek...

Barevné provedení