Napájecí kabely

AudioQuest NRG Y und AudioQuest NRG Z Cover

Jsme velmi rádi, že revoluční technologii kabelů STORM (Thunder, Tornado, Hurricane a Dragon) můžeme nyní nabídnout také u napájecích kabelů z nižší cenové kategorie. Napájecí kabely NRG-Y2, NRG-Y3, NRG-Z2 a NRG-Z3 nyní využívají stejnou technologii jako napájecí kabely řady NRG STORM, avšak za podstatně nižší cenu.

U všech nových modelů jsou využívány vysoce kvalitní měděné vodiče s minimálním zkreslením. NRG-Y2 a NRG-Y3 napájecí kabely mají vodiče z  velmi hladké mědi s dlouhým zrnem (LGC) v polotuhém soustředném uspořádání sedmi vláken ve kterém vodiče nikdy nemění svoji polohu ve svazku. Tato technologie výrazně snižuje zkreslení, vznikající interakcí mezi vlákny. Stejně tak i vyšší čistota a hladký povrch vodičů s dlouhým zrnem (LGC) eliminují  zkreslení.

NRG-Z2 a NRG-Z3 jdou však ještě dále, protože jejich vodiče jsou z prémiové mědi v kvalitě Perfect-Surface Copper (PSC u Z3, PSC+ u Z2), opět uspořádané v polotuhém soustředném uspořádání sedmivláken ve kterém vodiče nikdy nemění svoji polohu ve svazku. Dokonale hladká a čistá
měď Perfect-Surface minimalizuje zkreslení, vznikající na přechodech mezi jednotlivými zrny na povrchu vlákna, které je běžné u všech kovových vodičů.
• Všechny nové modely používají směrové vodiče a mají postříbřené kontakty.

Veškeré tažené kovy mají nesymetrickou, a tedy i zrnitou směrovou strukturu. AudioQuest směruje výsledné změny RF impedance tak, aby šum byl  dveden od místa, na kterém vzniká zkreslení. Postříbřené kontakty efektivně redukují vysokofrekvenční šum z vedení a neutralizují ho přes zemnící pin. Z tohoto ůvodu mají nezvykle i dvou-pólové modely zemnící pin.
• NRG-Z3 navíc využívá technologii AudioQuest Ground Noise Dissipation Technology (US Patent # 8,988,168): Stejně jako u napájecích kabelů řady TORM, využívá NRG-Z3 systém rozptylu šumu Ground Noise Dissipation Technology. AC zemnící vodiče sice zajišťují ochranu před chybami sítě, ale zároveň působí jako anténa a zesilují tak vysokofrekvenční šum, který obchází napájecí zdroje a je obvykle směrován přímo do audio-video obvodů, tedy nejvíce citlivých částí systému.

Patentovaný systém AudioQuest Ground Noise Dissipation Technology významně snižuje toto zkreslení, což zajišťuje bezprecedentní úroveň rozptylu šumu v nejširším pásmu radiových frekvencí. Výsledkem je tak dramaticky snížené zkreslení u připojené elektroniky.

Připravili jsme pro Vás doprodej napájecích kabelů NRG - 4 v délkách 0,9m a 1,8 metrů.

Výsledky 1 - 6 z 6
Audioquest  NRG-Y2 EU
2 590,- Kč
Audioquest NRG-Y2 EU-Novinka

Ideální 2-pólový napájecí kabel pro zesilovače i zdrojové komponenty s koncovkou IEC C7.

Délka

AUDIOQUEST NRG-Y3 EU - Novinka
3 890,- Kč
Audioquest NRG-Y3 EU

Napájecí kabely NRG-Y3 používají polotuhé vodiče s dlouhým zrnem (LGC) v soustředném...

Délka

Audioquest NRG-Z2 EU
5 190,- Kč
Audioquest NRG-Z2 EU - Novinka

Špičkový napájecí kabel s dvoupólovou zástrčkou IEC-C7 , ideální pro streamery, blu-ray...

Délka

Audioquest NRG - Z3 EU
5 990,- Kč
Audioquest NRG - Z3 EU Novinka

Dokonalý 3-pólový stíněný napájecí kabel s koncovkou IEC C13 a velmi nízkým zkreslením

Délka

Audioquest  Monsoon
9 590,- Kč
Audioquest Monsoon

Špičkový stíněný napájecí kabel s dílny Gartha Powella

Délka

Audioquest  NRG Storm Thunder
25 990,- Kč
Audioquest NRG Thunder

Stíněný napájecí kabel , ideální pro zesilovače, síťové pračky, filtry a aktivní...

Délka