Zvýhodněný set Isotek EVO3 Sirius + Premier C13

Nově v naší nabídce naleznete zvýhodněný set složený z výkonného a efektivního síťového filtru a ochrany nové generace EVO3 Sirius a optimálního napájecího kabelu Premier C13 v délce 1,5m; barevné provedení stříbrné a černé.

Isotek EVO 3 Sirius

IsoTek EVO3 Sirius výkonný síťový filtr nové generace, spolu se všemi ostatními výrobky IsoTek, představuje systém Polaris X odstraňuje křížové kontaminace mezi jednotlivými komponentami. Vedle Polaris X systému, IsoTek Sirius má také patentovaný Indukční Gating systém, který zajišťuje že filtr pracuje na maximální výkon s jakýmkoli zatížením. Každá zásuvka může být použita pro libovolný komponent v rámci systému.

IsoTek Evo3 Sirius síťový kondicionér nabízí rovněž skutečně vyvážený obvod prostřednictvím firemního "Kerchhoffs Equal Resistance Path". "KERP" zajišťuje dosažení rovného výkonu do každé zásuvky se stejným množstvím odporu a síly a to do každé ze 6 zásuvek současně. Většina ostatních filtrů na trhu používají nižší systém, kde zásuvky jedna po druhé postupně degraduje kvalitu napájení, a někdy dochází i ke snížení napětí na konci zásuvkového pásu.

Isotek EVO3 Premier

 Nová generace EVO3 Premier kabelu se třemi vodiči o průměru 2mm, které jsou z 99,9999% OFC mědi potažené silnou vrstvou stříbra. Jako dielektrikum je použit teflon, který má velmi nízkou dielektrickou konstantu a velmi vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Kabel Premier je ukončen lisovanými konektory IsoTek z OFC pozlacených 24 karátovým zlatem.

Isotek set 5