Doprodej CD přehrávačů Creek Evolution

Za akční cenu můžete nyní získat přehrávače značky CREEK serie Evolution , Evolution 50CD  a Evolution 100CD v barevném provedení silver.

CREEK EVOLUTION 50 CD

Chcete streamovat hudbu z internetu? Poslouchat ji ve vysokém rozlišení z počítače, satelitního přijímače nebo televizoru? A v neposlední řadě také přehrávat CD v nejvyšší kvalitě? Pak je CREEK EVOLUTION 50CD je komponent přímo pro Vás. Mimo jiné  slouží i jako vysoce flexibilní digitální předzesilovač s jednoduchým přepínáním vstupů a regulací hlasitosti.

Není to tedy jen CD přehrávač, ale high-endový DAC s vestavěnou CD jednotkou. Můžete k němu připojit až 7 digitálních zdrojů, mezi nimi i rozšíření BT modul Comet. Evolution 50CD dále nabízí dva digitální výstupy a možnost synchronizovat přístroj s ovladačem zesilovače. Významnou plusem je i osázení vstupem USB2, který umožní plně využít streamování souborů s vysokým rozlišením 24 bitů/192 kHz přímo z počítače (více zde).

CREEK EVOLUTION 100CD

Není to tedy jen CD přehrávač, ale high-endový DAC s vestavěnou CD jednotkou. Můžete k němu připojit až 7 digitálních zdrojů, mezi nimi i Bluetooth. Evolution 100CD dále nabízí dva digitální výstupy a možnost synchronizovat přístroj s ovladačem zesilovače. Významnou plusem je i osázení vstupem USB2, který umožní plně využít streamování souborů s vysokým rozlišením 24 bitů/192 kHz přímo z počítače. Vysokou kvalitu analogového signálu pak zajišťují XLR a Cinch výstupy. 

Stejně jako ostatní komponenty řady Evolution, je i CD100 uložen ve slim skříňce s gravírovaným čelním panelem, ve stříbrném (kartáčovaný hliník) provedení. Přední panel je osazen přehledným OLED displejem (Organic Light Emitting Diode) pro který je typické bílé písmo na černém pozadí, vyšší rozlišení, než u běžných displejů a na míru vytvořené grafické menu symboly . Creek Evolution 100CD   - Již prodáno !

Jedná se o rozbalené přístroje, výstava.