AKCE KULOVÝ BLESK

Výměna starších za nové s bonusem ...

Uvažujete o výměně Vašich starších reprosoustav za nové - máte jedinečnou příležitost. Poslechněte si a následně u nás zakupte velmi dobré italské reprosoustavy Sonus Faber a k tomu získáte zajímavý slevový bonus.

Co je AKCE KULOVÝ BLESK?

Marketingová akce značky Sonus Faber zaměřená na podporu prodeje jejich reproduktorů formou získání slevových voucherů ( poukazů ) koncovým zákazníkem pokud přinese k autorizovanému dealerovi jakoukoliv pasivní „starou“ reprosoustavu.

Sleva na každý produkt Sonus Faber je v jiné nominální výši z oficiální ceníkové maloobchodní ceny s DPH. 

Slevy poskytujeme na řady Venere Collection, Soneto Colletion, Olympia Colletion, Homage Tradition a subwoofery Gravis !!

Více zde

Sonus faber 9kulovyblesk

Pro koho je AKCE KULOVÝ BLESK?

Koncový zákazník, který přemýšlí o vyměně aktuálních reprosoustav za nové. Slevový voucher ( poukaz ) na nové reproduktory Sonus Faber zákazník získá u autorizovaného pordejce při předání starých reprosoustav a pak následně u toho samého prodejce uplatní slevu, a to nejpozději do 30.06.2019 – vždy jen u toho dealera, kde získal daný voucher. Vyberte si model, najděte nejbližšího autorizovaného prodejce a dohodněte schůzku s poslechem reprosoustav Sonus Faber. Budete příjemně překvapeni libivým zvukem, italským čistým designem a kvalitním dílenské zpracováním.

Sonus faber soneto banner