QAcoustic 3050i ve Špalíčku

Velký kus práce odvedl Q Acoustics při vývoji nové série nazvané QA 3000i. Reprosoustavy byly velmi pozitvně přijaty jak odbornou, tak i širokou veřejností, a proto ani není překvapující, že sloupové reprosoustavy QA3050i získaly ocenění EISA.

Qacoustic image002

QA 3050i jsou sloupové, dvoupásmové reprosoustavy osazené dvojicí 165mm basových měničů. Výškový měnič je oddělen od ostatních měničů za pomocí systému zavěšení, který odfiltruje vibrace z basových měničů, které negativně ovlivňují reprodukci a tím snížují jeho výkon. Přesný kužel výškového měniče je vyrobený z impregnovaného potaženého papíru a spojuje se s nově vyvinutým gumovým závěsem s nízkou hysterezí. Impregnovaný kužel zajišťuje optimální rovnováhu mezi tuhostí a vlastním tlumením, což znamená, že se může pružně a velmi přesně reagovat i na nejjemnější impulzy bez nežádoucích rezonancí. Textilní magnetické mřížky podtrhují čistotu navrženého tvaru reprosoustav, stejně tak repro terminály umístěné v zadní části reprosoustav umožňující zapojení banánků nebo holého vodiče do průměru 4 mm.

Precizní anglické dílenské zpracování je i u této série samozřejmostí svým moderním designem se vám tato atraktivní sestava bude hodit téměř do každého interiéru. Povrchová úprava je provedená v praktickém matném provedení.

Naživo v našem studio QAcoustic v novém barevné provedení English walnut. ( Další info k reprosoustavám naleznete zde ).

Qutest Hero Image 4