Bluesound - Neskutečné ceny !

Právě nyní můžete nakoupit reproduktory nebo síťové přehrávače značky Bluesound za nové akční ceny. 

Z bohaté nabídky  vybíráme ......

Bluesound NODE 2  "Nejlepší síťový přehrávač médií 2016-2017"

Zcela nový síťový přehrávač hudby pro zapojení do stávajícího hifi systému , nebo pro připojení k aktívním reproduktorům. Proud hudby do jakéhokoliv sterea,osvoboďte Vaší hudební digitální sbírku a objevte hudební služby.

Nejnovější verze tohoto všestranného síťového přehrávače médií druhé generace se nejenže vyznačuje elegantním designem, ale nyní i několika optickými / analogové vstupy a výstupy včetně bezdrátového a kabelového síťového vstupu, USB vstupu, Bluetooth s aptX a 3,5 mm optického vstupu.BLUESOUND NODE 2 je také charakteristický  jednoduchým ovládáním  a disponuje vyšším výkonem než jeho předchůdce. Kromě toho, že přehrává hudbu z různýchstreamovacích služeb jako je Spotify, Apple Music a Tidal, je kompatibilní s MQA, což znamená, že si můžete vychutnat hudbu snadným přístupem k web streamingu v bezztrátové kvalitě zvuku. Nejlepší ze všeho ale je, že NODE 2 je dynamický, trojrozměrný a vysoce výkonný, což přímo odporuje jeho zdánlivě skromnému vzhledu. Nyní v bílém barevném provedení pouze za 10 990,- Kč, v černém barevném provedení 12 990,- Kč.

Node 2 1448

Bluesound Pulse mini - Kompaktní All-In-One Streaming Music System

Pulse mini je elegantní malý přehrávač (335 x 172 x 155 mm, hmotnost 3,6 kg) s velmi širokým připojením na internet. Kromě klasických internetových rádii a přehrávání hudby v nejrůznějších formátů z NAS se umí i přímo přihlásit k Vašemu účtu na Tidal, Deezer, Spotify,Napster a další, a přehrávat přímo z internetu. Pulse mini je dražší, vylepšený model, Bluesound nabízí i základní model Pulse Flex za 7990Kč s podobnými funkcemi ale jednodušší konstrukci.

Bluesound Pulse Mini obsahuje 2x širokopásmový měnič o průměru 50 mm a 1x basový měnič o průměru 89 mm a každý měnič má vlastní digitální zesilovač, celkový výkon je 60W. V rámci omezené velikosti se tedy Bluesound snaží udělat maximum pro kvalitní reprodukci.

Bluesound navíc míří výš díky umění spolupracovat jako nějaký roj včel. Můžete si jich tedy doma rozestavit více do různých místnosti a přes aplikace je řídit, po jednom nebo po skupinách. Dokonce se umí dvě krabičky přepnout na levý a pravý reproduktor, pro lepší stereo zvuk.

Nyní za akční cenu 12 990,- Kč

Bluesound banner 1

 Bluesound Pulse soundbar

Toužíte po lepším zvuku pro vaší televizi ? Pak je tady pro Vás zvukový projektor pro TV s vestavěným síťovým přehrávačem s podporou HD audia. Perfektní zvuk i bez použití subwooferu zaručuje třípásmová konstrukce s oddělenými komorami pro každý měnič. Zakázkové měniče jsou napájeny samostatnými zesilovači s DSP výhybkami. Extrémně pevné a elegantní tělo z prémiového extrudovaného hliníku. Možnost postavit na nábytek nebo zavěsit na zeď (držák na zeď je součástí dodávky). Určeno pro televizory s úhlopříčkou 42" a větší. Barevné provedení černá a bílá.

Bluesound Pulse Soundbar v černém barevném provedení nyní za 19 990,- Kč, v bílém provedení 21 990,- Kč.

Celou akční nabídku produktů Bluesound naleznete zde.

Bluesound Soundbar Standalone01