Product Code: REL T ZERO Piano White
skladem.gif

REL T ZERO Piano White

11 990,- Kč
12 990,- Kč

Barevné provedení:

Výrobce Rel Acoustics

Při navrhování série Ti jsme měli  na mysli v první řadě jednoduchou formu a rychlost. Použili jsme novou membránu reproduktoru vyrobenou  z vysoce kvalitní kompozitní AlloyFibre ™. Cílením  reproduktoru  dolů získá maximální výkon  a eliminuje potřebu maskování. Vždy věnujte pozornost detailům,  to co dělá  značka REL je spojeno  pouze s nejvyšší kvalitou.

Tzero obohatí i ty nejskromnější systémy o sílu a přirozené basy. Přináší kvalitu a plnou konektivitu standardu REL, měniče s velkou výchylkou a výkonné, spolehlivé zesilovače, ovšem v nové, nižší cenové hladině.

100% REL, jen menší Tzero je v mnoha ohledech tím nejnáročnějším projektem, který jsme kdy realizovali. Nikdy předtím jsme totiž nedodávali tak mnoho za tak málo. 5 vrstev laku, stejně jako u všech modelů řady T/i, zesilovače příští generace třídy D, vysokoúrovňové vstupy, oddělené vstupy pro kanál .1, tuhý 6.5" hlavní měnič s výjimečným výkonem a vylepšenou reprodukcí nejnižších basů. Na svou velikost se Tzero vzdává jen mála v porovnání s mnohem většími subwoofery od konkurence. Tzero je takový miniaturizovaný zázrak.

Kompaktní síla a jemnost
Jednotka Tzero je postavena na konstrukčně velmi tuhé ozvučnici, která posouvá resonanční frekvence výše. Je tedy mnohem snazší tyto kmitočty vytlumit pomocí výztuží podobných, jako je tomu u hudebních nástrojů. Povrch tvoří 5 kompletních vrstev laku, nohy a značky jsou z masivního hliníku. Majitelé REL mají totiž za to, že kvalita musí vykračovat i nad rámec produktu, a nejen tam, kde se to obvykle očekává. 

Díky jeho malým rozměrům se může téměř schovat mezi ostatním nábytkem v domácnosti.

Malé rozměry, ohromné basy
U nás v REL začíná každý nový projekt tím, že si pro daný účel stanovíme a navrhneme ten nejlepší basový kmitací systém. Přestože náš 6,5palcový měnič s dlouhou výchylkou není příliš velký, nenechte se zmýlit – je natolik výkonný a členěný, že bez námahy zvládne zaplnit i středně velké místnosti. Máte ještě větší prostor? Rozmístěním jednotek po celém prostoru můžete prezentovat hudbu i filmový zvuk nenápadně, ale prostorně.

Výkon a kontrola ve správné velikosti
I když je Tzero základním modelem REL, neznamená to, že nemůže prorazit daleko nad rámec své váhové kategorie. Nejmodernější zesilovač třídy D se svými 100 W vysokoproudového výkonu hrdě drží hlavu vzhůru a je schopen poskytnout uspokojivý přednes po mnoho let. Přináší nejen plné REL připojení a sadu rychlých filtrů se zpožděním pouhých 8 ms, ale i naše proslavené vysokoúrovňové vstupy, a také vstup .1/LFE.Typ Uzavřená ozvučnice s aktivním wooferem vyzařujícím do podlahy
Basová jednotka 1x 165 mm, ocelové šasi měnice
Účinnost -6 dB na 38 Hz
Vstupní impedance 150kΩ pro vstup High Level, 10kΩ pro vstup Low Level, 10kΩ pro LFE
Vstupní konektory Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, 1x RCA, 1x LFE RCA
Výkon  100 Wattů
Rozsah regulace zisku 80 dB
Nastavení fáze 0 / 180 st.
Typ zesilovače třída D
Ochranné obvody Proti zkratu na výstupu a DC složce napájení
Rozměry 216 x 241 x 260 mm
Hmotnost 6,8 kg
Dodávané příslušenství 10 metrů kabelu s Neutrik Speakon