Product Code: Pro-ject 6-Perspex SB + Benz Micro MC Gold
naobjednavku.gif

Pro-ject 6-Perspex SB + Benz Micro MC Gold

52 480,- Kč
Výrobce Pro-Ject

Inovovaný model původního modelu 6-perspeX s přenoskou

Nový model  má tišší chod a přesnější otáčky díky novému motorku a novému napájení.

U modelu 6PerspeX Pro-Ject našel způsob, jak dosáhnout dokonalé eliminace všech nechtěných vibrací; kovové pružiny byly nahrazeny magnetickým plovoucím sub-panelem, díky čemuž je filtrace chvění naprosto fenomenální. Toto vrcholné řešení bylo doplněno novým, vynikajícím high-endovým ramenem Pro-Ject 9cc Evolution, které je vyrobeno z jediného kusu karbonového vlákna. Výsledný přístroj posouvá hranice analogové techniky a dělá z každého poslechu naprosto unikátní, hluboký zážitek. Ani vzhledem vynikající gramofon 6PerspeX není pozadu, moderní, svěží vzhled jistě potěší každého audiofila. Na těle motoru je integrovaný speed box, tedy elektronické přepínání rychlostí.

6PerspeX je zcela prost kompromisů, a nabízí bezvýhradně perfektní zvuk. Zcela jednoznačně patří mezi nejlepší volby každého náročného posluchače.

Přenoska Benz Micro MC Gold 

Přenosky Benz-Micro jsou mezi audiofily vyhlášeným pojmem. Pro mnohé jsou synonymem neutrálního a živého zvuku s výbornou schopností se přizpůsobit dalším komponentům audio sestavy. V nabídce firmy je poměrně úzký sortiment přenosek, avšak všechny se pohybují v atraktivních cenových relacích.

Vlastní výroba přenosek Benz-Micro se v současné době provádí v malém výrobním závodě v Neuhasenu ve Švýcarsku. Zde jsou nejen specializovaná pracoviště pro vývoj renomovaných gramofonových MC přenosek, ale také vlastní výrobní prostory. Vzhledem k omezeným kapacitním možnostem produkce se ovšem společnost Benz-Micro Switzerland soustředí především na výrobu dražších a velice kvalitních přenosek.RYCHLOST 33 nebo 45 rpm s elektronickým přepináním
POHON Řemen 
TALÍŘ Akrylát, 300 mm, 2 kg
ROZPTYL RYCHLOSTI ±0,5%
KOLÍSÁNÍ OTÁČEK ±0,06%
ODSTUP SIGNÁL / ŠUM - 73 dB
RAMÉNKO 9 " uhlíkové vlákno  (Pro-Ject 9cc Evolution)
EFEKTIVNÍ DÉLKA RAMENE 230 mm
EFEKTIVNÍ HMOTNOST RAMÉNKA 8 g
PŘESAH 18 mm
PŘÍTLAK 10 - 35 mN 
VÝSTUP Cinch (RCA)
ROZMĚRY (Š x V x H) 460 x 183 x 365 mm 
HMOTNOST ( KG ) 10,5 kg