Product Code: NAD C658
naobjednavku.gif

NAD C658 Novinka

46 990,- Kč
Výrobce NAD

Nyní v rámci akce  # Peníze Zpět  za zvýhodněnou  cenu 39 990,- Kč. 

Kanadská značka NAD představuje zcela nový druh komponentu označený NAD C 658, kombinující v jednom přístroji předzesilovač, DA převodník a BluOS síťový přehrávač. Základem komponentu je špičkový 32 bitový DA převodník ESS Sabre s dynamickým rozsahem 118 dB a velmi nízkým jitterem.

Všechny funkce předzesilovače probíhají v digitální části včetně přesné a citlivé regulace hlasitosti, používané v high-end řadě NAD Masters. Analogové vstupy je  možné v nastavení přemostit na analogový výstup bez převodu do digitálního formátu. Pomocí vestavěné špičkové kalibrace Dirac Live dosáhnete špičkového stereo zvuku přizpůsobeného daným podmínkám vaší místnosti. Dva sloty na MDC moduly umožňují přidat např. HDMI přepínač MDC HDM-2 se třemi HDMI vstupy a jedním výstupem a snadno tak C 658 propojíte s video přehrávečem, TV anebo projektorem. Symetrické a nesymetrické výstupy umožňují připojení k jakémukoliv výkonovému zesilovači. K dispozici je také vysoce kvalitní vstup pro gramofon s MM přenoskou.

BluOS síťový přehrávač:

Ovládání pomocí aplikace v češtině pro iOS a Android nebo pomocí anglické aplikace pro Windows a OS X, podporované cloudové služby: Amazon Alexa, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, Qobuz, HDTracks, HighResAudio, Murfie, JUKE, Napster, Slacker Radio, KKBox, Bugs, podporovaná internetová rádia: TuneIn Radio (vč. českých stanic), iHeartRadio, Calm Radio, Radio Paradise, podpora přehrávání z NAS, připojení k síti přes WiFi nebo Gigabit Ethernet konektor, možnost kombinovat s BluOS přehrávači NAD a Bluesound.

Recenzi přístroje z našeho studia naleznete zde

 NAD C658  
Popis kombinace předzesilovače, BluOS streameru a DA převodníku
Rozlišení 24 bit / 192 kHz (PCM)
Odstup signál/šum  > 106 dB
Harmonické zkreslení < 0,005%
Frekvenční rozsah  20 - 20.000 Hz +-0,3 dB
Rozlišení 24 bit / 192 kHz (PCM)
Podporované formáty s vysokým rozlišením MQA, DSD, FLAC, WAV, AIFF
Podporované formáty souborů MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, ALAC, OPUS
Výstupy 1x stereo symetrický  XLR, 1x stereo nesymetrický RCA, 1x stereo linkový pre-out RCA, 2x subwoofer out, 1x Bluetooth AptX HD pro bezdrátová sluchátka, 1x IR výstup, 1x 12V trigger výstup
Vstupy 2x linkový stereo RCA, 1x vstup pro gramofon s MM přenoskou, 2x optický digitální, 2x koaxiální digitální, 1x USB typ A ( flash a externí pevné disky, 1x Bluetooth AptX HD, 1x IR pro čidlo dálkového ovládání, 1x 12V trigger, 1x WiFi, 1x  EThernet RJ-45
Rozměry Výška: 100mm
  Šířka: 435mm
  Hloubka: 405 mm
Hmotnost 10,1 Kg