Product Code: Nad C388 + MDC BluOs 2i
3dny.gif

Nad C388 + MDC BluOs 2i

58 490,- Kč
61 580,- Kč
Výrobce NAD

Zvýhodněný set integrovaného zesilovače s modulární koncepcí a zabudovatelného modulu, který přidá funkce streamování v systému BluOS.

NAD C388

Integrovaný zesilovač s modulární koncepcí a možností začlenění do multiroom systému Bluesound. Do dvou volných MDC slotů je možné dokoupit mnoho různých modulů - video modul s 4K HDMI přepínačem, modul s dalšími digitálními nebo analogovými vstupy nebo modul streameru BluOS pro přehrávání hudby ve vysokém rozlišení z internetových služeb a síťových disků, integrovatelný do multiroom systému Bluesound. Bluetooth s podporou AptX pro přehrávání hudby z mobilních zařízení, lze použít též jako výstup pro připojení Bluetooth sluchátek (např. nových NAD VISO HP70).

Možnost ovládání zesilovače aplikací pro chytré telefony a tablety. Vstup pro MM přenosku s velmi nízkým šumem a přesnou RIAA ekvalizací. Možnost provozu v můstkovém zapojení. Certifikace začlenění do řídicích systémů Control4, Crestron, RTI, URC, AMX, Savant, Elan. Barevný TFT displej.

Nad MDC BluOs 2i

Po upgrade software podpora AirPlay 2 vč. hlasové asistentky Siri a dále hlasové asistentky Amazon Alexa pomocí BluOS Voice Skill doplňku pro aplikaci Amazon Alexa.  Kompatibilní s multiroom systémem Bluesound.

Podpora streamování ve vysokém rozlišení až 24 bit / 192 kHz. Připojení přes WiFi, LAN nebo Bluetooth, USB vstup, podpora přehrávání formátů MQA, FLAC, AAC, ALAC, WAV, AIFF, WMA, WMA-L, OGG a dalších. Ovládání pomocí aplikace BluOS v češtině pro iOS nebo Android.Trvalý výkon 2x150W do 8 nebo 4 ohmů
Dynamický výkon 2x350W/4 ohmy, 2x250W/8 ohmů
Frekvenční rozsah 10 - 65.000 Hz
Celkové harmonické zkreslení 0,009%
Odstup signál/ šum 110dB
Činitel tlumení 200
Vstupy

2x linkový stereo RCA, 1x MM Phono, 2x koaxiální digitální RCA, 2x optický digitální, 1x servisní USB, 1x trigger IN, 1x IR IN, 1x RS-232

Výstupy Speaker A, Speaker B, 1x sluchátkový výstup, 1x pre-out/subwoofer out, 1x trigger OUT, 1x IR OUT