Product Code: IsoTek SET EVO3 Solus + Initium C15
skladem.gif

IsoTek SET EVO3 Solus + Initium C15

14 990,- Kč
20 990,- Kč
Výrobce IsoTek
SET kompaktního a efektivního síťový filtru a ochrany nové generace EVO3 Solus a optimálního síťového kabelu Initium C15 v délce 1,5m ; provedení stříbrné .

IsoTek EVO3 Solus je postavena mezi vstupní filtr Sirius a velice uznávaný Aquarius.

V podstatě je základní komponentovou jednotkou nové generace EVO3, která povyšuje stávající GII o nejnovější poznatky a technologie síťových filtrů a ochran, jako je sofistikovaný Delta filtr, který se s nově navrženým individuálním diferenciálem filtrování vztahuje ke každé jednotlivé přípojné zásuvce a zabraňuje tak křížové kontaminaci mezi připojenými audio komponenty.

IsoTek vlastní KERP® a Polaris X® technologie, které jsou rovněž součástí nového Solusu. První z nich vyrovnává odpor ve všech přípojných zásuvkách, čímž se zvyšuje účinnost vnitřní filtrace sítě. Druhá zaručí, že se elektrony vydají nejsnadnější cestou, čímž se snižují přeslechy a zlepšuje se izolace mezi komponenty.

Filtrační síťová a předpěťová ochrana EVO3 Solus je jednoduchý účinný prostředek zlepšení zvuku vaši hifi sestavy.

Novinka vstupního síťového kabelu IsoTek EVO3 Initium přináší novou úroveň poměru velmi dobrého provedení a neobyčejně férové ceny. Initium je určen k samozřejmé výměně všech zdarma běžně dodávaných černých plastových kabelů k audio/video přístrojům, jehož provedení a špatná kvalita odpovídá co nejnižší výrobní ceně. 

Osvědčená konstrukce/geometrie z vyšších modelů IsoTek byla použita i u základního síťového kabelu Initium. Vodiče 3x2mm² z čisté 99,9999% OFC mědi jsou paralelně vedeny s lehkým točením do spirály s použitím Polyethylenové/PE dielektrika. Výplň mezi jednotlivými žilami je z bavlny, která dodává kabelu vnitřní tuhost a zároveň má vynikající dielektrické vlastnosti. To celé je zabalené papírovou vrstvou. Papír zpevní předešlou konstrukci pro aplikaci flexibilního PVC obalu a s bavlněnou formou je tlumícím prvkem, který s Polyvinylchlorid/PVC pláštěm zachovává výborné izolační vlastnosti kabelu. 

Poddajný, žáruvzdorný kabel Initium s průměrem 10mm je prokazatelně obrannou proti vysokofrekvenčnímu/RFI i elektromagnetickému/EMI rušení a zlepšuje zvukové i obrazové vlastnosti vašeho audiovizuálního systému. Kabel EVO3 Initium je dodávaný v běžné délce 1,5mPočet vývodů 6
Typ provozoven Velká Británie, EU, USA, CH, AU, ZA
Standardní napájecí přívod IEC C14 tavený
Síťové napětí 100-240VAC / 50-60Hz
Maximální proud 10amper HRC
Celkový výkon 2300VA (Velká Británie / EU) 1100VA (USA)
Rozměry 444x105x305mm (ŠxVxH)
Hmotnost 7,5 kg