Product Code: Isotek SET EVO3 Sirius + Intium C13 Black
3dny.gif

IsoTek SET EVO3 Sirius + Intium C13 Black

12 790,- Kč
16 080,- Kč

Barevné provedení

Výrobce IsoTek

Limitovaný set síťového filtru a ochrany EVO3 Sirius a optimálního síťového kabelu Intium C13 v délce 1,5m. Barevné provedení Silver a Black.

IsoTek EVO3 Sirius výkonný síťový filtr nové generace, spolu se všemi ostatními výrobky IsoTek, představuje systém Polaris X odstraňuje křížové kontaminace mezi jednotlivými komponentami. Vedle Polaris X systému, IsoTek Sirius má také patentovaný Indukční Gating systém, který zajišťuje že filtr pracuje na maximální výkon s jakýmkoli zatížením. Každá zásuvka může být použita pro libovolný komponent v rámci systému.

IsoTek Evo3 Sirius síťový kondicionér nabízí rovněž skutečně vyvážený obvod prostřednictvím firemního "Kerchhoffs Equal Resistance Path". "KERP" zajišťuje dosažení rovného výkonu do každé zásuvky se stejným množstvím odporu a síly a to do každé ze 6 zásuvek současně. Většina ostatních filtrů na trhu používají nižší systém, kde zásuvky jedna po druhé postupně degraduje kvalitu napájení, a někdy dochází i ke snížení napětí na konci zásuvkového pásu.

IsoTek EVO 3 Sirius obvody jsou uzemněny do hvězdy, což je důležité pro většinu kvalitních nastavení a funkce přepěťové ochrany.V konečném důsledku snižuje Sirius RFI rušení o 50 dB.

Sada pro uchycení na zeď v ceně.

Rozměry : 88x50x480mm

Hmotnost : 2kg

Novinka vstupního síťového kabelu IsoTek EVO3 Initium přináší novou úroveň poměru velmi dobrého provedení a neobyčejně férové ceny. Initium je určen k samozřejmé výměně všech zdarma běžně dodávaných černých plastových kabelů k audio/video přístrojům, jehož provedení a špatná kvalita odpovídá co nejnižší výrobní ceně. 

Osvědčená konstrukce/geometrie z vyšších modelů IsoTek byla použita i u základního síťového kabelu Initium. Vodiče 3x2mm² z čisté 99,9999% OFC mědi jsou paralelně vedeny s lehkým točením do spirály s použitím Polyethylenové/PE dielektrika. Výplň mezi jednotlivými žilami je z bavlny, která dodává kabelu vnitřní tuhost a zároveň má vynikající dielektrické vlastnosti. To celé je zabalené papírovou vrstvou. Papír zpevní předešlou konstrukci pro aplikaci flexibilního PVC obalu a s bavlněnou formou je tlumícím prvkem, který s Polyvinylchlorid/PVC pláštěm zachovává výborné izolační vlastnosti kabelu. 

Poddajný, žáruvzdorný kabel Initium s průměrem 10mm je prokazatelně obrannou proti vysokofrekvenčnímu/RFI i elektromagnetickému/EMI rušení a zlepšuje zvukové i obrazové vlastnosti vašeho audiovizuálního systému. Kabel EVO3 Initium je dodávaný v běžné délce 1,5m

 Počet vývodů 6
Typ provozoven Velká Británie, EU, USA
Standardní napájecí přívod IEC tavený
Síťové napětí 100-240VAC / 50-60Hz
Maximální proud 10amper HRC
Celkový výkon 2300VA (Velká Británie / EU) 1100VA (USA)
Rozměry 88 x 50 x 480 mm (šxvxh)
Hmotnost 2,0 kg