Product Code: Indiana Line DIVA 552
3dny.gif

Indiana Line DIVA 552

19 990,- Kč
22 490,- Kč
Výrobce Indiana Line

3-pásmová sloupová reprosoustava s předním bassreflexem, mimořádným provedením a kvalitou zvuku

Hlavním posláním Indiana Line DIVA bylo vytvořit výjimečnou řadu reprosoustav, převyšující svou vlastní cenovou kategorii, vyznačující se atraktivním designem a živým, bezprostředním zvukem s vynikajícím prostorem. Stejně tak nabídnout produkty za fantastickou cenu ve srovnání s nejlepšími výrobky konkurence a oslovit tak co nejširší okruh posluchačů, kteří vyžadují kvalitu zpracování, přirozený a neúnavný zvuk po dlouhé hodiny poslechu. Reprosoustavy řady DIVA  vynikají přirozeností, rychlou a extrémně přesnou pulzní odezvou s teplými a bohatými basy.

Měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. Ve všech modelech referenční řady DIVA je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, který má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku a mimořádnou detailnost s nástrojovým rozlišením.

  • Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology:

Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra pro zamezení přenosu vibrací skříně na samotný výškový reproduktor.

  • Nekompromisně kvalitní středobasový reproduktor s membránou Curv™ od Propex Gronau:

  • CURV materiál je vytvořen unikátní a náročnou technologií ze 100% polypropylenových zrnek. Tato zrnka jsou vmíchána do tenké vrstvy polypropylenu. Vrstva je pečlivě nakrájena na tenké proužky s šířkou jednoho centimetru. Tyto proužky jsou 10x až 15x stlačeny pod vysokým tlakem, aby se materiál stal neuvěřitelně tenkým a silným. Proužky jsou následně spojeny a utkány. Výsledkem je vrstva roztažené a tkané textilie polypropylenu s vynikající lehkostí a pevností. Tento materiál dodává největší výrobce tkaných syntetických tkanin z Německa. Koš reproduktoru je vyroben z hliníku pod vysokým tlakem s velkými okny pro maximální chlazení cívky. Reproduktor pohání velký silný magnet.

   DIVA 02 2000 800

    • Přirozené a teplé basy:

   Basový měnič je osazený membránou z celulózové buničiny s velmi drsným povrchem a rigidní syntaktické směsi, tlakově odlitým košem a silným magnetem. Technologie “Aluring” , krátký magnetický obvod ve tveru hliníkového kroužku, který snižuje a řídí indukčnost, snižuje harmonické zkreslení a rozšiřuje frekvenční odezvu s vyšší dynamickým rozsahem. 

    • Důležitou inovací je umístění bassreflexu a jeho přední vyzařování  pro snadné umístění v prostoru. 
    • Kvalitní antivibrační podstavec reprosoustav.
    • Uvnitř sloupů navrhli designéři několik speciálně navržených přepážek a výztuh, které posilují celou konstrukci. Přesně umístěné na správných místech poskytují mimořádnou tuhost a snižují možnost stojatých vln.

    

   Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.

   coral-indiana

   Značku Indiana Line charakterizuje:

   - živý muzikální zvuk s vynikajícm prostorem za zřetelné basové podpory

   - prokreslení je velmi zřetelné a zvuk jasný, konkrétní, hlas zaostřený a stojící zdánlivě před reprosoustavami

   - zůstávají  v zaplatitelných cenových kategoriích

   + budou se líbit milovníkům energie a svižnosti s krystalicky živým přednesem se skvělým prostorem a basovým základem, který jde hlouběji než by jste čekali...

   Uvedená cena je za 1 pár

    

    Basový měnič: 140 mm
Středobasový měnič: 140 mm
Výškový měnič 26 mm hedvábná kalota
Frekvenční rozsah 40 - 22.000 Hz
Citlivost 90,0 dB
Pozlacené terminály bi-wiring / bi-amping
Jmenovitá impedance 4 - 8 Ohm
Doporučený výkon zesilovače 30 - 130 W
Rozměry (š x v x h): 160 x 825 x 240 mm
Hmotnost 12,1 kg
Barevné provedení černý klavírní lak