Product Code: Indiana Line DIVA 252
3dny.gif

Indiana Line DIVA 252

11 690,- Kč
12 990,- Kč
Výrobce Indiana Line

Referenční 2-pásmová regálová reprosoustava se zadním bassreflexem v černém klavírním laku, mimořádným provedením a kvalitou zvuku.

Hlavním posláním Indiana Line DIVA bylo vytvořit výjimečnou řadu reprosoustav, převyšující svou vlastní cenovou kategorii, vyznačující se atraktivním designem a živým, bezprostředním zvukem s vynikajícím prostorem. Stejně tak nabídnout produkty za fantastickou cenu ve srovnání s nejlepšími výrobky konkurence a oslovit tak co nejširší okruh posluchačů, kteří vyžadují kvalitu zpracování, přirozený a neúnavný zvuk po dlouhé hodiny poslechu. Reprosoustavy řady DIVA  vynikají přirozeností, rychlou a extrémně přesnou pulzní odezvou s teplými a bohatými basy.

Měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. Ve všech modelech referenční řady DIVA je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, který má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku a mimořádnou detailnost s nástrojovým rozlišením.

    • Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology:

Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra a vrstvou pryžového kaučukového pásu, který je vložený mezi samotný měnič reproduktoru a magnet. Celé toto konstrukční řešení slouží pro maximální zamezení přenosu vibrací a zkreslení. 

Nekompromisně kvalitní středobasový reproduktor s membránou Curv™ od Propex Gronau:

Diva Tweeter Esploso 600 600


CURV materiál je vytvořen unikátní a náročnou technologií ze 100% polypropylenových zrnek. Tato zrnka jsou vmíchána do tenké vrstvy polypropylenu. Vrstva je pečlivě nakrájena na tenké proužky s šířkou jednoho centimetru. Tyto proužky jsou 10x až 15x stlačeny pod vysokým tlakem, aby se materiál stal neuvěřitelně tenkým a silným. Proužky jsou následně spojeny a utkány. Výsledkem je vrstva roztažené a tkané textilie polypropylenu s vynikající lehkostí a pevností. Tento materiál dodává největší výrobce tkaných syntetických tkanin z Německa. Koš reproduktoru je vyroben z hliníku pod vysokým tlakem s velkými okny pro maximální chlazení cívky. Reproduktor pohání velký silný magnet.

DIVA 02 2000 800

Důležitou informací je umístění bassreflexu se zadním vyzařováním a možností vložení pěnové ucpávky pro regulaci basové frekvence.

Uvnitř regálovek navrhli designéři speciálně navrženou výztuhu, která posiluje celou konstrukci. 

Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.

coral-indiana

Značku Indiana Line charakterizuje:

- živý muzikální zvuk s vynikajícm prostorem za zřetelné basové podpory

- prokreslení je velmi zřetelné a zvuk jasný, konkrétní, hlas zaostřený a stojící zdánlivě před reprosoustavami

- zůstávají  v zaplatitelných cenových kategoriích

+ budou se líbit milovníkům energie a svižnosti s krystalicky živým přednesem se skvělým prostorem a basovým základem, který jde hlouběji než by jste čekali...

Uvedená cena je za 1 pár

 


Středobasový měnič: 140 mm 
Výškový měnič 26 mm hedvábná kalota
Frekvenční rozsah 48 - 22.000 Hz / Dělící frekvence: 1900Hz
Citlivost 90,0 dB
Pozlacené terminály bi-wiring / bi-amping
Jmenovitá impedance 4 - 8 Ohm
Doporučený výkon zesilovače 30 - 100 W
Rozměry (š x v x h): 160 x 280 x 275 mm
Hmotnost 5,3 kg
Barevné provedení černý klavírní lak

 <