Product Code: Fyne Audio 303 walnut + Yamaha R-N602 Black
skladem.gif

Fyne Audio 303 + Yamaha R-N602

34 990,- Kč
38 470,- Kč
Výrobce Fyne Audio

Zvýhodněný set složený z vysoce kvalitního síťového HiFi přijímače Yamaha R-N602 v barevném provedení Black  a atraktivních sloupových reproduktorů Fyne Audio F303 v barevné provedení Light oak nebo walnut.

Yamaha R-N602

MusicCastMusicCast je nová revoluce v síťovém zvuku, používejte všechny své produkty MusicCast společně nebo samostatně, je to zcela na vás. Ovládání, vše z jedné aplikace, navržené tak, aby bylo intuitivní, rychlé a snadné použití. Použijte zvukovou lištu, bezdrátový reproduktor, AV přijímač, HiFi audio, podle toho, co vám nejlépe vyhovuje, promíchejte a porovnávejte a poté rozšiřujte svůj systém MusicCast s postupem času. Systém MusicCast, vše nové od Yamahy, přináší všude pro každého vše.
 
  • MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy

MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť k poskytování hudby a zvuku. Může přenášet digitální hudební obsah z vašeho smartphonu, PC nebo NAS do jiných zařízení MusicCast ve vaší domácnosti. Může také sdílet hudbu z externích zařízení, jako je CD přehrávač nebo TV připojená k R-N602. Zvukový obsah ze smartphonů nebo tabletů s technologií Bluetooth lze také streamovat do zařízení MusicCast ve více místnostech.

Užijte si celé spektrum všech vašich oblíbených zdrojů hudby

R-N602 je přijímač a síťový audio přehrávač v jedné jednotce. Můžete jej použít pro snadné přehrávání zvukových zdrojů stažených z internetu a uložených v počítači PC nebo NAS. Nebo si můžete užít streamování hudebních služeb a internetového rádia (pomocí vTuner). Kromě toho vám originální aplikace MusicCast společnosti Yamaha umožňuje vychutnat si oblíbené melodie na smartphonu nebo tabletu pomocí bezdrátového připojení.

Streamovací služby nabízejí obrovskou škálu možností poslechu

Podpora služeb streamování hudby Spotify, Pandora, Juke, Napster, Rhapsody a Sirius XM znamená, že si užijete širokou škálu hudebního obsahu. Podpora databáze rozhlasových stanic vTuner dále umožňuje vzorkování internetového rozhlasového vysílání z celého světa.

* Dostupnost hudebních služeb se liší podle oblasti.

Bezdrátový přenos hudby přes Bluetooth nebo AirPlay

Vychutnejte si hudbu z chytrého telefonu nebo tabletu bezdrátově pomocí připojení Bluetooth. Můžete také použít pohodlnou funkci AirPlay pro bezdrátový přenos hudby z iPhone nebo iPad. Funkce síťového pohotovostního režimu navíc poskytuje pohodlí při automatickém zapnutí a vypnutí R-N602.

Výstup Bluetooth pro pohodlné streamování hudby

Zařízení R-N602 je vybaveno nejnovější technologií Bluetooth, takže bezdrátový provoz je pohodlnější než kdykoli předtím. Můžete posílat hudbu ze sluchátek R-N602 do sluchátek Bluetooth pro soukromé poslouchání nebo do reproduktorů Bluetooth.

Snadné nastavení pomocí smartphonu nebo tabletu

Pomocí smartphonu nebo tabletu společně s aplikací MusicCast CONTROLLER můžete snadno a rychle ovládat reproduktor a měnit nastavení. Stejná aplikace Controller funguje také jako dálkové ovládání pro všechna vaše zařízení kompatibilní s MusicCast.

Digitální připojení USB pro zařízení iPod, iPhone a USB

R-N602 poskytuje port USB na předním panelu pro rychlé připojení zařízení iPod, iPhone nebo USB. Máte okamžitý přístup ke všem uložené hudbě a digitální připojení zajišťuje, že je uslyšíte s nejvyšší možnou kvalitou zvuku.

Kompatibilita přehrávání bez mezer

Mnoho živých a klasických alb nemá v hudbě mezery. Přehrávání bez mezer zajišťuje, že mezi zvukovými soubory nejsou žádné pauzy. To umožňuje přehrávání bez přerušení, tak, jak to mělo být slyšet.

* Kompatibilní s formáty souborů WAV, FLAC, AIFF a ALAC a vstupem z USB / DLNA / DMP.

Design zvukové kvality ToP-ART a díly nejvyšší kvality

Vše v modelu R-N602 bylo vyrobeno pro maximální výkon a vysokou kvalitu. Vnitřní konstrukce využívá jednoduchý, přímý přenos signálů - zajišťuje optimální oddělení, eliminaci šumu a zkreslení a čistou reprodukci zvuku. Patří sem duální nezávislé zdroje napájení pro dva zdroje zvuku, analogový a digitální, a také původní konstrukce Yamaha ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) a konstrukce podvozku Art Base pro plnou ochranu zvukových signálů před hlukem a vibracemi. Kromě toho byly všechny součásti a materiály pečlivě vybrány a testovány, aby se zajistilo, že mají pouze nejvyšší kvalitu - aby všechny spolupracovaly a poskytovaly absolutně nejlepší možný zvuk.

5,6MHz DSD nativní a AIFF 192 kHz / 24bitová reprodukce s vysoce výkonným 24bitovým převodníkem D / A

5,6MHz DSD nativní rozlišení a AIFF 192 kHz / 24-bitová reprodukce s vysoce výkonným 24-bitovým D / A převodníkem Pro zajištění maximální kvality zvuku v síti přijímač podporuje WAV / FLAC 192 kHz / 24-bit, Apple Lossless 96 kHz / 24-bit, DSD 5,6 MHz a dokonce i nové formáty AIFF 192 kHz / 24-bit. Využívá BurrBrown 192 kHz / 24-bit DAC, který má pevně zavedenou pověst pro kvalitu. Užijete si krásné zvuky zvuku ve vysokém rozlišení.

Čistý přímý režim pro větší čistotu zvuku

Zapnutí spínače Pure Direct způsobí, že zvukový signál obchází řídicí obvody pro basy a výšky, vyvážení a zesilovač zadní vyrovnávací paměti. To zlepšuje kvalitu zvuku při zachování plné výstupní kapacity. Zkrácení signální trasy zlepšuje čistotu zvuku a pomáhá reprodukovat i ty nejjemnější hudební nuance.

Digitální zvukový vstup pro TV nebo Blu-ray přehrávač

R-N602 je vybaven pro digitální audio vstup - s optickými i koaxiálními terminály. Optický je pro příjem zvuku z televizoru a koaxiální pro příjem zvuku z Blu-ray přehrávače. Zvuk zůstane v digitální doméně a poskytne vám čistý, nedotčený dynamický zvuk pro všechny vaše zdroje zábavy, od sportovních a jiných programů po filmy a koncerty.

Jednoduchý, ale sofistikovaný design

Díky krásně jednoduchému a unikátnímu designu zděděnému přímo od HiFi audio komponentů Yamahy se R-N602 také může pochlubit snadno ovladatelným rozložením tlačítek. Hliníkový přední panel má bohatě strukturovanou stříbrnou povrchovou úpravu vlasů. Zevnitř i zvenčí vše o modelu R-N602 demonstruje náš závazek k vynikajícímu designu a funkčnosti.

Režim Eco a pohotovostní režim automatického napájení

R-N602 má režim ECO, který snižuje spotřebu energie asi o 20% *, a funkci automatického vypnutí napájení, kterou můžete nastavit tak, aby se po 2, 4, 8 nebo 12 hodinách vypnula.

* Ve srovnání se spotřebou energie, když je režim ECO vypnutý (měření Yamaha).

Další významné funkce

• Plynulá regulace hlasitosti

• Terminál pro subwoofer

• Konektor Phono MM pro přehrávání vinylu

• Šroubové svorky reproduktorů

• 40 předvoleb ladění FM / AM předvoleb

• Volič reproduktorů a konektory reproduktorů pro dva systémy

Technické parametry naleznete zde

Fyne Audio 303

Vlajkovou lodí řady F300 je impozantní podlahový reproduktor schopný velké dynamiky rozsahu a vysoce detailní. Díky dvěma silným 150 mm (6 ”) středobasovým reproduktorům a 25 mm polyesterovému kupolovému výškovému reproduktoru přináší autoritativní výkon se silou a vášní. Díky vysokým výstupním úrovním a snadno ovladatelnému zatížení je model F303 vhodný pro širokou škálu zesilovačů.

Typ  2- pásmový, zadní basreflex
Doporučený výkon zesilovače (Watt RMS) 35-150
Kontinuální řízení výkonu (Watt RMS) 75
Citlivost (2,83 V @ 1 m) 91 dB
Jmenovitá impedance 8 Ohm
Frekvenční odezva (-6 dB v místnosti) 32 Hz - 28 kHz
Doplněk pohonné jednotky 2 x 150 mm vícevláknové basy / střední 1 x 25 mm polyesterový kupolovitý výškový reproduktor
Dělící frekvence 3,2kHz
Rozměry - VxŠxH 962 x 233 x 308 mm (37,9 x 9,2 x 12,1 ")
Hmotnost - každý 14,6 kg (32,2 lb)
Barevné provedení Ořech / černý jasan / světlý dub

Další info k reproduktorům Fyne Audio 303 naleznete zde