Product Code: Creek Evolution 100A Silver + Dárek
3dny.gif

Creek Evolution 100A Silver + Dárek

44 990,- Kč
46 990,- Kč

Barevné provedení

Výrobce CREEK Audio

Creek Evolution 100A je integrovaný zesilovač s výstupním výkonem 2x110 W (8 ohmů).

Srdcem každého výborného zesilovače je jeho zdroj napájení. Integrovaný zesilovač Creek Evolution 100A využívá nízkoprofilový toroidní napájecí transformátor o výkonu 360 W s oddělenými vinutími pro obě sekce - výkonnovou i předzesilovací a digitálními i analogovými obvody. Díky tomuto řešení se integrovaný zesilovač Evolution 100A vyznačuje silným výkonem a nízkým magnetickým rušením. I v tomto případě se výrobce drží svého standardního zapojení sady paralelně zapojených filtračních kondenzátorů. Ty pak perfektně filtrují napájecí napětí a mohou tak svému uživateli přinést silný a kvalitní zvukový přednes.

Nejenže se tento zesilovač může pochlubit zvýšeným výkonem oproti menšímu model řady Evolution, je také vybaven dvěmi páry vysoce kvalitních reproduktorových terminálů, které lze přepínat jak přímo na přístroji, tak i dálkovým ovladačem. Do rozšiřovacího slotu zadníhé panelu zesilovače je možné nainstalovat gramofonový předzesilovač či radiový modul Ruby DAC / Bluetooth / FM. 

HiFiChoice21

Stejně jako celá řada Evolution, se i vyšší ze dvou integrovaných zesilovačů, skrývá ve slim skříňce s gravírovaným čelním panelem, a to buď v černém nebo stříbrném (kartáčovaný hliník) provedení. Přední panel je osazen přehledným OLED displejem (Organic Light Emitting Diode) pro který je typické bílé písmo na černém pozadí, vyšší rozlišení, než u běžných displejů a na míru vytvořené grafické menu symboly. 

 

 

Jako dárek dostanete od nás nový audio kabel Red River z dílny společnosti Audioguest v déllkách  0,5  nebo 0,75  metrů.

 Popis Integrovaný zesilovač
Výstupní výkon na kanál 2 x 110W / 8 Ω    2 x 170W / 4 Ω 
Výstupní impendance < 0,05 Ω / 20 Hz - 20 kHz
Odstup signálu od šumu > 102 dB
Zkreslení < 0,002 %
Frekvenční rozsah 10 Hz - 100 kHz ± 2 dB
Přeslechy -80 DB při 1 kHz
Vstupy 5 x RCA nesymetrické,  1 x XLR symetrické
Vstupy ( koncový stupeň ) volitelné na vstup 3x RCA, 4x XLR
Výstupy 2 páry reprosoustav ( přepínatelné A+B ) 1 x jack pro sluchátkový výstup od 50  Ω
  přehledný a vypínatelný OLED display
Povrchová úprava přední panel z eloxovaného hliníku
Rozměry (šířka*výška *hloubka) [mm] 430x60x280 ( včetně nožiček, konektorů a ovladačů )
Hmotnost [kg] 9,0 kg
Barevné provedení Černá, Stříbrná