Product Code: Chord HUGO 2 + Sluchátka Sonus Faber Pryma
skladem.gif

Chord HUGO 2 + Sluchátka Sonus Faber Pryma

55 990,- Kč
70 990,- Kč

Sluchátka k zesilovačí

Dopřejte si dokonale čistý zvukový přednes díky kombinaci špičkového sluchátkového zesilovače Chord Hugo 2 a highend sluchátek dle vašeho výběru (Beyerdynamic Amiron Home nebo Sonus Faber Pryma), která od nás dostanete k zesilovači jako dárek.

Chord Hugo 2

Hugo 2 je přenosný D/A převodník a sluchátkový zesilovač, který je nástupcem průlomového modelu Hugo. Hugo 2 je navržen nejen pro stolní, ale i mobilní použití, a díky průlomové technologii DAC nabízí mnohem lepší kvalitu zvuku ve sluchátkách.

Přístroj nabízí čtyři digitální vstupy (optický, koaxiální a HD USB) a Bluetooth se zvýšeným dosahem, s možností přehrávání souborů s vysokým rozlišením až 768 kHz v kódování až DSD512 (Octa DSD) přes HD USB vstup. Přístroj je vybaven analogovými výstupy 2xRCA a sluchátkovým výstupem jack 3,5 mm a 6,35 mm.

Čtyřstupňový digitální filtr poskytuje možnost přizpůsobit zvuk preferencím uživatele. Řízení signálu je velmi elastické a umožňuje generovat jak teplý a měkký zvuk, tak i transparentní a přesně prokreslený. Pro sluchátkový poslech byla v Hugo 2 ponechána funkce crossfeed, která je známá z předchozího modelu Hugo a je dostupná ve třech provozních režimech. Systém je založen na pokročilých výzkumech na poli binaurální synchronizace zvuku a vytváří efekt poslechu hudby přes reproduktory.

Chord Hugo 2 se dodává v barevné kombinaci Black nebo Silver, uveďte prosím do poznámky.

Beyerdynamic Amiron Home

Dynamická otevřená circumaurální (around ear) sluchátka s vysoce účinnými měniči Tesla ručně vyráběná v Německu. Amiron Home jsou referenční sluchátka s kmitočtovým rozsahem 5 - 40 kHz a impedancí 250Ω, díky kterým si můžete dopřát i doma bezkonkurenční zvukový přednes.  

Název Amiron home představuje high-end sluchátka, která ztělesňují bezmeznou vášeň společnosti Beyerdynamic pro hudbu, a která zároveň ztělesňují řemeslné zpracování v duchu "ručně vyrobeno v Německu". Je to kombinace vlastností, které budete obdivovat a dále zhodnocovat i po mnoho dalších letech.

Jak již sám název napovídá, Amiron home najdou hlavní uplatnění v přirozeném a příjemném prostředí vašeho domova, kde se uprostřed klidného prostředí můžete vnořit sami do sebe a užít si poslech své oblíbené hudby. Otevřená konstrukce těchto sluchátek vytváří přirozený zvuk plný prostoru, v hudbě máte pocit neuvěřitelné blízkosti a transparentnosti. Vnímání času a domácího prostoru zmizí, přenesete se do vašeho vlastního světa, do osobního koncertního sálu. Sluchátka Amiron home vám umožní uniknout ze stereotypu každodenního života a nechat se obklopit oblíbeným koncertem, a kdykoli budete chtít, umožní vám vplout do vašeho vlastního útočiště klidu.

Sonus Faber PRYMA

Tato sluchátka jsou ručně vyráběna italskou firmou Sonus Faber, známou především jejími luxusními reprosoustavami. Uzavřené sluchátkové mušle jsou vyráběny z prémiového aluminia a používají technologii Helmet Resonator, což jsou velmi drobné otvory napomáhající čisté reprodukci basů. 

Náušníky z kvalitní kůže jsou tvarovány tak, aby neunavovaly ani při dlouhodobém poslechu a jsou k mušlím připevněny magneticky, takže je lze snadno sejmout.

Kůží polstrovaný hlavový most je řešen plochým ocelovým páskem a sluchátkové mušle se do něj upevňují rafinovaným způsobem pomocí spon. Má to hned několik výhod – délku mostu lze snadno přizpůsobit, odpadá použití často problematických kloubů a je možné most velmi snadno vyměnit. Lze tedy kombinovat různá provedení sluchátkových mušlí s různými provedeními hlavového mostu.

Dostupná barevná provedení sluchátek Sonus faber Pryma:  Coffe Cream,  Pure Black, Heavy Gold, Rose Gold & Dark, Carbon Marsala

Barevné provedení sluchátek uveďte prosím do objednávky.

 

 

 CHORD HUGO 2  
Frekvenční rozsah 20Hz – 20kHz +/- 0.2dB
Pulse Array 10-elementowy pulse array
Chipset Chord Electronics Xilinx Artix 7 (XC7A15T) FPGA
Zkreslení THD <0.0001% 1kHz 3v RMS 300 ohms
Separace kanálů 35dB při 1kHz 300 ohms
Výstupní výkon 94mW 300 ohms, 740mW 33 ohms,1050mW 8 ohms
Signal / Šum 126dB A Weighted
Rozměry 130mm x 100mm x 21mm